Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nic nie wlazło między opuszki ?
  2. Jestem teraz w Macedonii i one rosną bezczelnie wzdłuż drogi, są ogromne i właśnie kwitną różowymi i żółtymi wiechciami. Są cudne.
  3. Ja już nic nie myślę, chciałabym dla niej jak najlepiej, ale ona nie powie co to jest najlepiej. Ludzki punkt widzenia można sobie wsadzić. Ehhh ... : (
  4. Nie wiem czy tylko u nas, ale może i tak.
  5. No wiesz, jak przywiozłam rodzicom wielką piękną, ale taką wycofaną sunię i natknęła się na ich takiego mieszanego brytyjczyka to w pierwszej kolejności on ją pobił i ona już zawsze się go bała. Także z kotem ochotnikiem to nie do końca tak "z wyjątkiem" : ))))
×
×
  • Create New...