Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Z gatkami to przytrafiła mi się historia, że trudno uwierzyć.
  2. Ja trzymam, Varga musi mieć co najmniej 4 ręce : )
  3. No właśnie dlatego tak mówię. I podziwiam Kasię, że ogarnia to towarzystwo. Dopiero jak się zobaczy to widać : )
  4. No i to nie jest lelum polelum tylko dzielny, dziarski chłopak z charakterem : )
  5. Moimi pierwszymi komputerami w 86 były Mera jako końcówka i Odra jako baza : )
  6. Kubunio to w sumie dziarski dziadek, aż byłam zaskoczona. Marysia go obudziła, poderwała na wysokość swojej głowy, wycałowała, postawiła na podłodze, ja podałam łapkę kurzęcą suszoną i tu obudził się w naszym małym zaspanym Kubusiu lew. Porwał w bezzębną szczękę, oburczał koleżeństwo i pożarł.
  7. Ona ciągle jest z innej planety
  8. On nie jest kosmaty, on jest barankowy. Cudny, taka "mokra włoszka".
  9. I nadal jestem w stuporze. Moja dziewczynka miała 2.5 miesiąca i 16kg. Teraz 65. Normalny pies 7 kg ???? Bałabym się, żeby nie rozdeptać : / ale jak to to tak ?
  10. Ja uwielbiam zapach mokrego psa, a już upaprane ziemią opuszki łap to hicior. Pachną grzybowo : )
×
×
  • Create New...