Z tym zewnętrzem, to mi się przytrafiło. Jak niektórzy wiedzą, zgubiłam tydzień temu portfel z dokumentami i kartami i w związku z brakiem prądu nurkowałam jeszcze wieczorem w aucie z latarką w poszukiwaniu, ale się zagapiłam i tak walnęłam czołem w kant drzwi, że wyglądaĺam przez kilka dni jak jednorożec. Wielkie jajo na środku czoła