-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
zerduszko replied to betty_labrador's topic in Galeria
Pogoda okropna :shake: aż Tosię zwaliło z nóg :placz: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]zawsze możesz zajść w ciążę i siedzieć na L4, a potem na macierzyńskim :grins: Teraz to modne :diabloti:[/B] [B]Ty masz działalność? To dużo dostaniesz z ZUSu :p Starczy ci na wszystko i jeszcze ci zostanie :p[/B][/QUOTE] To może niech sobie rękę odetnie, rentkę dostanie a spokój będzie maiła :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
zerduszko replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[quote name='Eriu']Zerce, zapraszamy na spacerek :D. Ale nie wiem, czy Sadie by to przeżyła nerwowo ;). No chyba, że z Lizką :).[/QUOTE] Czemu nerwowo :hmmmm: Joga działa cuda :lol: A ten chomik to zamiast królika, który miał być zamiast psa :lol: -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja robię tam, gdzie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/13449634-post172.html[/URL] Ale jeszcze nie wszędzie zrobiłam. A on odjajcowiony? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']teraz jest u mamy "właścicielki" ale nie może tam zostać bo Ona ma problemy zdrowotne i tak uratowała mu zycie bo chcieli go uśpić...[/QUOTE] To trzeba kobietę jak nic ozłocić. :angryy: -
Allegro :cool3:
-
Beza i reszta - czyli galeria szalonych bab (i nie tylko)
zerduszko replied to Eriu's topic in Foto Blogi
[quote name='Eriu']Chomik jest na zdjęciu :D. Taka mała zagadka, gdzie on jest ;).[/QUOTE] Lewy dolny róg :p Za tym czyś żółto-pomarańczowym. Wygrałam spacerek z Wami :multi: -
[quote name='Soema']No ale ktoś poda koszt i co? Ktoś ma ratlerka, a ktoś znalazł bernardyna.. Na śląsku są drogie sterylki i powiedzmy, benio jest w ciąży, koszt sterylki 400zł i co wtedy? Odmówisz. [/QUOTE] Niekoniecznie - w mojej okolicy koszt od 150 do 200 zł, a już u mnie w mieście (15 km dalej) 300 za małą sunię. Wystarczy poszukać. Ale jak ktoś musi na Brynowie :roll: Ps. Stan wpływów chyba się zmienił od miesiaca? ;)
-
Och :roll: Na ogół ogłaszam psy tu gdzie Trin [url]http://www.dogomania.pl/forum/13449634-post172.html[/url] ale kilka ominęłam, na których jest mało wejść. Tylko teraz nie pamiętam które.
-
[quote name='aina155'] Od razu jak odczytalam wiadomosc to pierwsze pytanie padlo o koszt sterylizacji. No nie ukrywam 400 zl to i mnie zszokowalo. Uzyskalam wyjasnienie, ze bylo 2 lekarzy i ona wazy 35 kg.[/QUOTE] Takie pytanie powinno paść przed wpisanie do kolejki.... a jakby było tylko 300 zł, to co? Pierwsze strony nie są od miesiaca aktualizowane, kilka osób chciało dopisać sunie itd.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Po pierwsze - gruba na diecie, a ona by tego nie przeżyła jakby Lizka takie cuda jadła. Po 2 nie mam czasu chodzić po sklepach i się z tym bawić. Po trzecie ja jestem wege, rozumiem ich potrzeby, ale do dotykania mięsa surowego, kości to ja się nie zmuszę. -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zaczynam go ogłaszać, ale to trochę potrwa, bo znów mam awarię :shake: -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
zerduszko replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='EmkaEmilka']Ps: Zedruszko proszę powiedz czy możesz mi ponownie podać swój numer komórki bo zgubiłam telefon i wszystkie numery :placz:[/QUOTE] Wyślę na pw. Komórki szkoda, też potraciłam mase kontaktów :( Zdrowiej :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No way :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ta, głodzę :p Dostaje jeść jak 15 kg pies + gratisy, no i po pół roku mamy efekty: przybrała 1 kg :roll: -
[quote name='*Monia*']Hexi odwaliło i się zmieniła to i Bezikowi może odwalić. Aby tylko w dobrą stronę to 'odwalenie' poszło, bo to różnie bywa..[/QUOTE] Nawet moja zaborcza jedynaczka pokochała całą sobą swoją siostrzyczkę :loveu:
-
Kotki nie.
-
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Musisz udostępnić filmy.