-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha ale jak królik wywala siłą psy z posłań? :roflt: hahaha padłam :evil_lol: moje by od razu zrobiły z niego potrawkę :roll: [/QUOTE] Gryzie drapie skacze i strzela moczem :mad: Ustawił sobie je jak na pierwszym widać [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-wspanialego-domu-stalego-137607/index36.html#post12568284[/url] :evil_lol: Wyklikałam im nie robienie potrawek itp. ;) [quote name='malawaszka']Pepa ma guza na sutku - od początku jak ją znalazłam go ma, ale ostatnio się powiększył jak dostała cieczkę[/QUOTE] No, to jak nic musi mieć młode, z braku szczeniorów biorą się sucze problemy ze zdrowiem jakbys nie wiedziała :angryy: Zdjecia :razz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wiska']edit: co to jest sznup?[/QUOTE] Diabeł :diabloti: Ale niektórzy twierdzą, że sznaucer ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ifa się nie załatwia w domu odkąd wychodzi na dwór - dziś musiała się załatwić bo zamknęłam ją w łazience z kuwetą, a już jej się bardzo chciało, usunęłam z kuwety co trzeba, a zaraz z góry zeszła Joga i zaznaczyła Fifkowa kuwetę :lol: śmiszne te koty są[/QUOTE] Koty to nic, jak mój królas dorwie się psich posłań, to znaczy :mad: oczywiście najpierw kombinacja jak się tam dostać i wyrzuca psy - siłą. A jak mu Lindzia łazi po terenie, to cała podłoga oblana :angryy: Biedna Pepcia, tyle ją czeka :roll: A co to za guziwo ją nawiedziło?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='Kiłi']Ja się też na tym nie znam, ale wydaje mi się, że siemie się zaparza i odcedza ciecz od nasion, wtedy luźnej kupy nie będzie.[/QUOTE] Ale odcedzisz wszystko co najlepsze. Siemię się mieli i posypuje żarcie od razu po zmieleniu. -
[quote name='eria']a bo Ty nie wiesz jaka ja byłam przewrażliwiona na punkcie tej brody :cool1::loveu:[/QUOTE] Nie tylko Ty, zauważyłam jakąś manię na pkcie brody u właścicieli brodaczy... ja bym ogoliła :diabloti:
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']a do karmy dodaje mu siemię na lepszą sierść więc nie zawsze jest to twarde :angryy: [/QUOTE] Czyli, ze nie mielone, skoro "rozwalnia"? -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jak tam :eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']Hmmm ja myślę nad zakupem "kupozbieracza" tylko nie znam nikogo kto to posiada i mógł by mi powiedzieć czy to rzeczywiście takie wygodne jest :roll:[/QUOTE] Problem w tym, że do tego pasują tylko foliowe torebki, przynajmniej ja nie znalazłam pasujących woreczków śniadaniowych. A ja zbierania kupi i o zgrozo!! zawiązywania ich w foliowych workach nie uznaję ;) -
[quote name='Porta Nigra']i od razu zabrał się za cycuszki :evil_lol: :eviltong: :razz: facet :p[/QUOTE] Hihihi, taki przystojny, południowy typ - branie będzie miał :evil_lol: Dawam 10 na sterylkę - i zapraszam na wątek z mojego podpisu :cool1: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/"]świnka[/URL]
-
[quote name='eria']Ja nie zapomnę mojej rozpaczy :shake: jak łoś wpadł brodą w rzepy, coś strasznego, ale na szczęście dało się to jakoś rozplątać i wyczesać;)[/QUOTE] Aż tak źle?? Ja biorę rzepa i wyciągam :diabloti: tylko kilka włosów wychodzi razem z rzepem ;) Totek :klacz:
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ktoś się zaokrąglił :loveu: -
Szukam przyjaciela- przyjaciel a raczej przyjaciółka znaleziona :)
zerduszko replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Ech :shake: W innych miastach lepiej nie jest, ale to wszystko można by zobaczyć w schronach, nie na ulicy. -
Niko wiercidupka :lol:
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[B]rliebem[/B] - nie przejmuj się. Całkim nie zabrzmiało jakbyś ją oddawała. Moja mama przygarnęła znajdkę, po kilku latach ja zabrałam sunię ze sobą wyprowadzając się domu rodzinnego.... chciała o tym powiedzieć Panu, który ją znalazł. Trochę jej zeszło, bo nie wiedziała jak to zrobić, żeby nie wyszło, że ją oddaje :lol: Dziadek zrobił srogą minę, u niego procedury rodem z dogo :cool1: a w życiu styczności nie miał. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Jak pisałam: jak kto lubi. Na oszołomów najbardziej działa jedna metoda: olewka, wówczas dopiero im ciśnienie skacze, jak się ładnie uśmiecha i przytakuje :diabloti: Oni pragną kłótni jak ryba wody :eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']Może i chamska ale zero reakcji powoduję że tacy ludzie rozpędzają się i czasami dochodzi że wyzywają Cię od najgorszych za nic , a na to sobie nie pozwolę , poza tym mogą kiedyś trafić na takiego psa który nie lubi kiedy jego właściciela zaczepiają obce osoby i wtedy może być mało ciekawie ale oczywiście winę poniesie właściciel "agresywnego " psa a nie człowiek który owego człowieka zaczepi i sprowokuję psa do takiej a nie innej reakcji :p[/QUOTE] Reagować można w całkiem kulturalny sposób. Twoja sprawa jaki poziom reprezentujesz. Niedługo na psa nie będzie można spojrzeć, o zwróceniu uwagi nie wspominając, bo się jest chamem i należy się leczyć w psychiatryku :roll: Jak ktoś ma agresywnego psa, to powinien go pilnować. Nie cała reszta schodzić mu z drogi. Moja suka nie kocha dzieci, dziś wychodzimy z klatki idzie przed nami dziewczyna z 4-5 lat i nagle się odwraca i wraca. Suka się "ucieszyła", gdyby ona na dziecko warknęła, które by się wystraszyło, spadło ze schodów, to chyba bym sobie łapy poucinała. Kij kogo obchodzi, że mojemu psu nie halo? -
DUŻA Czarna Montana - piękna imponująca suka z Olkusza MA dOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Moja ukochana piękność :multi: -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Brok "sio" już skądś zna :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13354193&postcount=267[/URL] -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='dOgLoV']To nie było by chamstwo tylko nauczka dla tej osoby że nie zaczepia się ludzi na ulicy !!!!!!!![/QUOTE] Nauczka też może być chamska. Ale co kto lubi. -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja wymyslę coś w stylu "Bity ze złamaną łapką" dam tylko te 2 zdjecia [URL]http://img513.imageshack.us/img513/261/dsc0441z.jpg[/URL] [URL]http://img405.imageshack.us/img405/9436/dsc0442f.jpg[/URL] i zaraz będzie miał dom ;) Co Ty mu zrobiłaś :lol: Przyczep sobie do tego aparatu z kilo kiełbachy albo co. -
MAŁA CZARNA Doti - MA DOM!!!!!! huraaaaa!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jestem ostro nie w temacie, połowy psów nie kojarzę. Ale: ona już daaawno powinna grzać tył u siebie. Taki aniołek. -
Osamotniony Rudzielec - Chrapuś! Już w nowym wspaniałym domu :)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super wieść :multi: