Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']hahaha ale jak królik wywala siłą psy z posłań? :roflt: hahaha padłam :evil_lol: moje by od razu zrobiły z niego potrawkę :roll: [/QUOTE] Gryzie drapie skacze i strzela moczem :mad: Ustawił sobie je jak na pierwszym widać [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/liza-z-ruchliwej-ulicy-wprost-do-wspanialego-domu-stalego-137607/index36.html#post12568284[/url] :evil_lol: Wyklikałam im nie robienie potrawek itp. ;) [quote name='malawaszka']Pepa ma guza na sutku - od początku jak ją znalazłam go ma, ale ostatnio się powiększył jak dostała cieczkę[/QUOTE] No, to jak nic musi mieć młode, z braku szczeniorów biorą się sucze problemy ze zdrowiem jakbys nie wiedziała :angryy: Zdjecia :razz:
  2. [quote name='wiska']edit: co to jest sznup?[/QUOTE] Diabeł :diabloti: Ale niektórzy twierdzą, że sznaucer ;)
  3. [quote name='malawaszka']ifa się nie załatwia w domu odkąd wychodzi na dwór - dziś musiała się załatwić bo zamknęłam ją w łazience z kuwetą, a już jej się bardzo chciało, usunęłam z kuwety co trzeba, a zaraz z góry zeszła Joga i zaznaczyła Fifkowa kuwetę :lol: śmiszne te koty są[/QUOTE] Koty to nic, jak mój królas dorwie się psich posłań, to znaczy :mad: oczywiście najpierw kombinacja jak się tam dostać i wyrzuca psy - siłą. A jak mu Lindzia łazi po terenie, to cała podłoga oblana :angryy: Biedna Pepcia, tyle ją czeka :roll: A co to za guziwo ją nawiedziło?
  4. [quote name='Kiłi']Ja się też na tym nie znam, ale wydaje mi się, że siemie się zaparza i odcedza ciecz od nasion, wtedy luźnej kupy nie będzie.[/QUOTE] Ale odcedzisz wszystko co najlepsze. Siemię się mieli i posypuje żarcie od razu po zmieleniu.
  5. [quote name='eria']a bo Ty nie wiesz jaka ja byłam przewrażliwiona na punkcie tej brody :cool1::loveu:[/QUOTE] Nie tylko Ty, zauważyłam jakąś manię na pkcie brody u właścicieli brodaczy... ja bym ogoliła :diabloti:
  6. [quote name='dOgLoV']a do karmy dodaje mu siemię na lepszą sierść więc nie zawsze jest to twarde :angryy: [/QUOTE] Czyli, ze nie mielone, skoro "rozwalnia"?
  7. [quote name='dOgLoV']Hmmm ja myślę nad zakupem "kupozbieracza" tylko nie znam nikogo kto to posiada i mógł by mi powiedzieć czy to rzeczywiście takie wygodne jest :roll:[/QUOTE] Problem w tym, że do tego pasują tylko foliowe torebki, przynajmniej ja nie znalazłam pasujących woreczków śniadaniowych. A ja zbierania kupi i o zgrozo!! zawiązywania ich w foliowych workach nie uznaję ;)
  8. [quote name='Porta Nigra']i od razu zabrał się za cycuszki :evil_lol: :eviltong: :razz: facet :p[/QUOTE] Hihihi, taki przystojny, południowy typ - branie będzie miał :evil_lol: Dawam 10 na sterylkę - i zapraszam na wątek z mojego podpisu :cool1: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/"]świnka[/URL]
  9. [quote name='eria']Ja nie zapomnę mojej rozpaczy :shake: jak łoś wpadł brodą w rzepy, coś strasznego, ale na szczęście dało się to jakoś rozplątać i wyczesać;)[/QUOTE] Aż tak źle?? Ja biorę rzepa i wyciągam :diabloti: tylko kilka włosów wychodzi razem z rzepem ;) Totek :klacz:
  10. Ktoś się zaokrąglił :loveu:
  11. Ech :shake: W innych miastach lepiej nie jest, ale to wszystko można by zobaczyć w schronach, nie na ulicy.
  12. Niko wiercidupka :lol:
  13. [B]rliebem[/B] - nie przejmuj się. Całkim nie zabrzmiało jakbyś ją oddawała. Moja mama przygarnęła znajdkę, po kilku latach ja zabrałam sunię ze sobą wyprowadzając się domu rodzinnego.... chciała o tym powiedzieć Panu, który ją znalazł. Trochę jej zeszło, bo nie wiedziała jak to zrobić, żeby nie wyszło, że ją oddaje :lol: Dziadek zrobił srogą minę, u niego procedury rodem z dogo :cool1: a w życiu styczności nie miał.
  14. [quote name='dogomanka_']wszyscy zapomnieli o tej czekoladowej piękności? :shake:[/QUOTE] Ona nei ejst czekoladowa, ona jest red, jak aussie :cool1:
  15. Jak pisałam: jak kto lubi. Na oszołomów najbardziej działa jedna metoda: olewka, wówczas dopiero im ciśnienie skacze, jak się ładnie uśmiecha i przytakuje :diabloti: Oni pragną kłótni jak ryba wody :eviltong:
  16. A to mam robić czy się wstrzymać na razie?
  17. [quote name='dOgLoV']Może i chamska ale zero reakcji powoduję że tacy ludzie rozpędzają się i czasami dochodzi że wyzywają Cię od najgorszych za nic , a na to sobie nie pozwolę , poza tym mogą kiedyś trafić na takiego psa który nie lubi kiedy jego właściciela zaczepiają obce osoby i wtedy może być mało ciekawie ale oczywiście winę poniesie właściciel "agresywnego " psa a nie człowiek który owego człowieka zaczepi i sprowokuję psa do takiej a nie innej reakcji :p[/QUOTE] Reagować można w całkiem kulturalny sposób. Twoja sprawa jaki poziom reprezentujesz. Niedługo na psa nie będzie można spojrzeć, o zwróceniu uwagi nie wspominając, bo się jest chamem i należy się leczyć w psychiatryku :roll: Jak ktoś ma agresywnego psa, to powinien go pilnować. Nie cała reszta schodzić mu z drogi. Moja suka nie kocha dzieci, dziś wychodzimy z klatki idzie przed nami dziewczyna z 4-5 lat i nagle się odwraca i wraca. Suka się "ucieszyła", gdyby ona na dziecko warknęła, które by się wystraszyło, spadło ze schodów, to chyba bym sobie łapy poucinała. Kij kogo obchodzi, że mojemu psu nie halo?
  18. Biedna dupeczka :shake: A domku szukacie po powrocie do zdrowia czy już?
  19. Brok "sio" już skądś zna :eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=13354193&postcount=267[/URL]
  20. [quote name='dOgLoV']To nie było by chamstwo tylko nauczka dla tej osoby że nie zaczepia się ludzi na ulicy !!!!!!!![/QUOTE] Nauczka też może być chamska. Ale co kto lubi.
  21. Ja wymyslę coś w stylu "Bity ze złamaną łapką" dam tylko te 2 zdjecia [URL]http://img513.imageshack.us/img513/261/dsc0441z.jpg[/URL] [URL]http://img405.imageshack.us/img405/9436/dsc0442f.jpg[/URL] i zaraz będzie miał dom ;) Co Ty mu zrobiłaś :lol: Przyczep sobie do tego aparatu z kilo kiełbachy albo co.
  22. Jestem ostro nie w temacie, połowy psów nie kojarzę. Ale: ona już daaawno powinna grzać tył u siebie. Taki aniołek.
×
×
  • Create New...