Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='jetek']:) o matko święta jak ja to zdjęcie wkleiłam :)[/QUOTE] Jakbys reklamowała reproduktora ;)
  2. Anna - jak juz dostaniesz odpowiedzi, co do wizyty, to daj znać. Prosiłam wcześneij żeby mi dac znac czy ktoś zwizytuje domek, także teraz nei zapomnijcie ;) Paradoks... w rybnickim schronie jest podobna sunia też niemłoda. Była adoptowana i zwrócona w ciaży - czy osoby chętne wykazywały jakis sentyment do konkretnie tej suni? Edit: atak klonów :-o [url]http://www.dogomania.pl/threads/144029-A-lAE-sk-Balbina-A-liczna-starsza-sunia-szuka-domu[/url]
  3. A no to jest :D Zbieram na aparat :) albo czekam na wiosnę i zaszaleje z galeryja.... a co :P
  4. [quote name='zmierzchnica']To zupełnie inny rodzaj lęku niż ten, co Ty opisujesz. Jej strach nie polega na "przestraszyłam się czegoś", tylko na "wyjście z domu jest niebezpieczne, tam jest pełno ludzi, hałasu i aut". [/QUOTE] Inny na pewno. Bo moja jest po prostu pije*ana :P Ona ma schizy, "o coś tam jest" i panika.... a tam jest liść 8) Ją miasto nie wpędza w lęki, tylko w frustrację, warczy do diabli wiedzą czego :D Galerii niet.
  5. [quote name='zmierzchnica']To zupełnie inny rodzaj lęku niż ten, co Ty opisujesz. Jej strach nie polega na "przestraszyłam się czegoś", tylko na "wyjście z domu jest niebezpieczne, tam jest pełno ludzi, hałasu i aut". [/QUOTE] Inny na pewno. Bo moja jest po prostu pije*ana :P Ona ma schizy, "o coś tam jest" i panika.... a tam jest liść 8) Ją miasto nie wpędza w lęki, tylko w frustrację, warczy do diabli wiedzą czego :D Galerii niet.
  6. Postaram sie zorientować czy ktoś inny chciałby się podjąć.
  7. Oczywiscie masz rację. Niestety większość ludzi, bardzo dbajacych o swoje psy, koty, dba o króliki jak o nieco przerosniete chomiki - a to za mało.
  8. [quote name='majqa']Mogę się domyślać, że tak funkcjonowała przez 6 lat.[/QUOTE] Jak większość króli, tak się da. Problem zaczyna się, jak ta klatka jest więzieniem 24h/d.
  9. To super wieści. Mam nadzieję, że jakoś uda im sie wszystko pogodzić, jedynym wyjsciem nie będzie zamykanie jej w tej koszmarnie małej klateczce. Mój diaboł wygląda dokładnie tak samo, nawet rówieśnik - jak zobaczyłam banerek, to serducho przyspieszyło....
  10. No to super, bo akurat miałam jej odnawiać ogłoszenia.
  11. szkoda tylko, ze nikt moich postów nie czyta :P Spróbuję na pw ;)
  12. [quote name='betty_labrador']Sterylka bedzie jak cieczka sie skonczy, mysle ze przed swietami tuz jakos. Podejrzewam ze jest w ciazy-po tym jak tyle psow na nia skakalo rpzez dwa dni ;) nie chce niespodziewanek.... [/QUOTE] A to ona ma jeszcze cieczkę, takie buty ;) To kamień z serca, ze masz głowę na karku! Moja Liz też była jajkiem niespodzianką... ona była tak chuda... ja ja pasłam, a ona chudła w oczach - widać dla tak zabiedzonej suni ciąża to za duże obciążenie. A nie uciekła komuś z powodu cieczki? Jak one się dogadują?
  13. [quote name='zmierzchnica']Reszta to ciągłe napięcie i stres...[/QUOTE] To po co tam z nią chodzisz?? Musisz stopniowo ją wrzucać w niekomfortowe syt. Polecam ksiażke "Mój pies się nie boi" opisane różne lęki i jak z nimi sobie radzić. Próbowalaś farmakologii?? Moja suka, tak bardzo boi sie tylko wystrzałów, ale ostatnio wystrzelił w przejeżdżającym aucie tłumik - wprawdzie się wystraszyła (ja też, bo huk był mega), ale zero odpływania, kom. wykonywała szybko, zarcie brała. O wiele gorzej jets z pyskowaniem na psy.... :shake: Mi sie jakos lęki łatwiej opanowuje.
  14. [quote name='anitasc']Zdaję sobie sprawę że kolejny dom wiąże się z kolejnym piętnem na jej psychice ale jeśli trafi do osoby która wie jak się takim psem zająć to będę szczęśliwa i myślę że pies też.[/QUOTE] Problem polega na tym, że ciężko o domy dla bezproblemowych psów. A kontaktowałaś/eś sie z jakimkolwiek specjalitą? Skad jestes?
  15. Beata, a strylka już? Czy czekasz na niespodzianki? Słodka szczęściara :)
  16. [quote name='Anna_33']Nie mamy nadal nikogo do wizyty przedadopcyjnej.Ja jutro bede przelotem w necie, w sobote tez, w niedziele podobnie. Jesli macie jakas osobe na oku, to prosze o pomoc. [/QUOTE] A tamte osoby z Wodz. ni mogą?Dajcie namiary, spróbuję coś wymyśleć i wątek psa.
  17. Proszę [url]http://www.tvn24.pl/fakty.html[/url] Jest na dogo gdzieś temat założony?
  18. JA dziś widziałam w telewizji, że sunię odebrała właścicielka. Policja zastała pracownika pijanego, kierownik ukarał go odebraniem premi (za ciągnięcie dostał naganę), a Ktos z TOZU ich broni!!! bo pracownicy co są teraz to mało piją!!! Wcześniejści pili wiecej.... To chyba nawet był prezes.
  19. Też się dołożę, może jakiś bazarek uda mi się wyskrobać.
  20. Ja znam baaardzo dużo panów, którzy wolą sunie... Mieli juz i psy i sunie i wiadomo: sunie niby wierniejsze itp. Chyba nie myślicie, że......
  21. A ta druga?? Szczególnie jej sterylka by się przydała.
  22. [quote name='Tola']Bzyly tez 2 telefony z Krakowa, ale ludzie chceli zobaczyc sunie. przed decyzja o adopcji [/QUOTE] A masz może namiary na te domki?? Mogłyby sie inne szczyle z tamtych okolic załapać. Poodnawiam laleczce ogłoszenia w weekend.
  23. No właśnie, teraz trzeba sie za mamusie zabrać - co ze sterylką tej co tam została??
  24. Oj nie przesadzaj, ja mam małą sukę i ona dopiero potrzebuje stanowczego traktowania :D To jest Dioboł rogaty pyskaty ;)
×
×
  • Create New...