Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Rozstania są zawsze trudne :( Cieszę się z postępów Tamisiowych.
  2. Pozdrawiamy chłopa :]
  3. [quote name='Ulka18'] Jak tylko bedzie wątek, to podrzuce tutaj. Sunia BUNIA ma ok. 8 latek, moze wiecej. To zdjecia z poczatku stycznia. http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data%20DESC&pid=2509 Chyba umrę, identyko moja suka :placz: Dziś bank nie usnę..... Jakie ona ma warunki?
  4. [quote name='GPooLCLD']albo jest pomieszana z szorstkowłosym psem , albo taka siwiutka i starutka . w schronie to ją pewnie po zębach ocenili na 8. [/QUOTE] Może ma więcej...
  5. Waszka, wpisz w ogłoszeniu, żeby się do ciebie odezwał :lol:
  6. Tylko 70 zł deklaracji?? Trzeba coś ruszyć. Ja będę przemyśliwać tą kwestię, właściwie przeliczać.
  7. [quote name='malawaszka']cytrusy nie bo wyjdą mi pryszcze :roflt:[/QUOTE] Ale cytrusy zewnętrznie działaja antypryszczowo.
  8. Wiemy teraz na pewno, że nie miał takich super warunków. A nawet przez neta nam nasuwały się pytania czy on aby nie chory skoro się tak zachowuje. Ciekawe ile to trwało. Dyskusja teraz jest bez sensu... a może wcale nie, może innemu psu wyjdzie na dobre.
  9. Widzę, że wyzwanie przyjęte :lol: Takze miejcie się na baczności:diabloti:
  10. Witam Finiego chłopaka ślicznego :)
  11. Mru jak zwykle doprowadza człowieka do łez ;(
  12. Kto tu o kłótniach mówi - będziemy się bić :diabloti:
  13. Widzę, ze kolejna wspólna cecha :lol: miałam nadzieję, ze się bedziemy wzajemnie motywować tymi 2 tygodnaimi :) Wczoraj ogłoszisłam 1,5 psa, dziś tez... a w całym grudniu tylko trzy... Niech zyje systematycznośc. Spróbuje napisać... jak wracałam z pracy, to miałam już w głowie, ale nie mogłam pisać ;) Słabo mi to idzie. Może Angela napisałabym jeszcze jakieś fakty o niej, jak się zachowuje w różnych syt. Uderz do źródła ;)
  14. [quote name='magdola']Mój TZ powiedział, że jak będą zdjęcia to pomyśli nad deklaracją, ale max 10 bo bezrobocie u nas w rodzinie i tymczasowiczka w drodze.....[/QUOTE] Kochana, brakuje 20 - te 10 to będzie połowa :) Czekamy na zdjecia - bedziemy robić ogłoszenia i szybko chłopak znajdzie cudny dom :)
  15. Ja pierd*ole.... co za fatum nad srebrnymi pudliszonami.... Śpij słodko Fifusiu ['] i pozdrów Supcia ['].
  16. Odnowiłam ogłoszenia.... niech się wydarzy cud!
  17. No własnie. Kto to kachna?
  18. Nie tak nisko, edytowałam - zerknij :eviltong: Została mi Hessi, której napisze nowy tekst... chyba :lol: i Janka z mojego podpisu. No i wypadałoby nowe od missieeek zacząć ogłaszać. Kto zrobił tak duzo ogłoszeń suni u Kenny??
×
×
  • Create New...