Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A moim zdaniem nie ma ful wypasu - dla niego. Gdyby mu było tam tak dobrze, to by się tak nie zachowywał. Dobre warunki to pojęcie względne, są psy, które bardzo stresuje obecność innych, są ciągle sfrustrowane. Jego miejsce mógłby zająć pies, któremu takie warunki odpowiadają. Zresztą co to za spacery - na chwytaku... Moim zdaniem on baaardzo potrzebuje DT, być może jest w psychicznej rozsypce. Ciało i zaspokojenie jego potrzeb to nie wszystko. Moze się ktoś znajdzie, mam nadzieję.
  2. Postaramy się jak najszybciej o tekst, pilny DT Biedny, biedny Pixel vel. Pech ;( Namiary tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 3964166 [SIZE=3][COLOR=Red] Co ze mną będzie :placz:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/239/a701be2b428d6f60med.jpg[/IMG][/URL]
  3. To przedostatnie mnie powaliło :D
  4. Hexa?? Blabladorek :P
  5. Super wieści - on szybko znajdzie dom, gdzie deklarowicze???
  6. Matko.... takie zdjecia to w linkach i z ostrzeżeniem dla słabszych sercem :(
  7. Ogłoszenia są, ale przydałoby się napisać tekst (o psie, którego nikt na watku nie miał, a ex właścicielka diabli wiedzą co powie....) i zrobić nowe z nowymi zdjeciami. Przydałaby sie pomoc w wysyłaniu pw. Dobra, zmykam, bo w pracy jestem ;) Kurrrrrrrr....
  8. [quote name='madcat1981']Chyba rzeczywiście ma pecha bo nawet link nie działa. Ale ciotka już podaje prawidłowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY[/url][/QUOTE] Co za los! Dzięki :)
  9. Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się [B]Pech[/B].... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( [url]http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY"] [/URL]
  10. Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się [B]Pech[/B].... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( [U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY[/url] [/U]
  11. Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się Pech.... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY
  12. Czasu mało, kasy mało... trz kogoś zawołać - tylko psów więcej.
  13. Witam! i gratuluję dobrego wyboru :)
  14. [quote name='mru'] mi jest go tak szkoda, jejku on tylko jak mnie słyszy to leci do krat i wypatruje... :(:(:( to takie smutne :( on przez te ślepotę jest taki wielki kochany misiek jak dziecko :( nie? matko no nie wiem, co tu począć z nim bo wiecie, nikt nie pyta... :/ nie wiem - tyle ma wejść na allegro - ludzie ślepego psa nie widzieli? :/ [/QUOTE] Masz zakaz pisania... serce pęka :placz:
  15. Taki pies marzenie... Waszka an Twoim miejsc bym się nie zastanawiała :P
  16. Za tymczasami to bardziej tęsknimy my niż one za nami, pewnie chcielibyśmy podświadomie, zeby i one troszku ;)
  17. Ja mu alegratkę wyróżnię... jak mi tel. odpali. Świństwo jakieś dzwoni, a esów niet :/
  18. [quote name='divia_gg']Chodzi mi o to, ze po pernamentnej zmianie wlasciciela sie przyzwyczaja. Jeden szybciej drugi wolniej, ale jednak. Wszystko zalezy od psiaka. Nie znaczy to tez wcale, ze dobre dla psa jest zmienianie wlasciciela co chwile. [/QUOTE] Masz rację, w końcu ludzie też zmieniają partnerów i jakoś sie przyzwyczają :diabloti: i nie tylko :cool3: Nie tragizujmy :P
  19. Jeszcze tylko 3 osoby po 10 zł lub 6 po 5 zł!! To sa groszowe sprawy, kupując choć jedną rzecz dziennie tańszą o 34 groszy można uzbierać miesięcznie dyszkę :) Deklaruję owoą dyszkę.
  20. To się moze udać, ludzie lubią ratować psy - dosłownie. A przeciez pies z DT czy schroniska nie potrzebuje ratunku. Tylko faktycznie lepsze zdjecia konieczne i jakiś krótki opis.
  21. [quote name='TERESA BORCZ'] Dziewczyny, ratunku potrzebne miejsca dla szczeniorków mix jamnika . 6 . próbuje pomóc JUSTYNIE85, a w gruncie rzeczy dziewczynom z KIELC. 3 x sunia plus kupę szczeniaków, bezdomnych , wygłodzonych i zziębniętych. POPROŚCIE O POMOC GDZIE SIE DA, NIEKONIECZNIE NA DOGO. może u sąsiadów, itd, Ww pracy, na uczelniach.[/QUOTE] Te mixy jamnika już zabrane czy dalej na dworze... pytałam ewab gdzie on są dokładnie, ale nic nie odpisała.
×
×
  • Create New...