-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
A moim zdaniem nie ma ful wypasu - dla niego. Gdyby mu było tam tak dobrze, to by się tak nie zachowywał. Dobre warunki to pojęcie względne, są psy, które bardzo stresuje obecność innych, są ciągle sfrustrowane. Jego miejsce mógłby zająć pies, któremu takie warunki odpowiadają. Zresztą co to za spacery - na chwytaku... Moim zdaniem on baaardzo potrzebuje DT, być może jest w psychicznej rozsypce. Ciało i zaspokojenie jego potrzeb to nie wszystko. Moze się ktoś znajdzie, mam nadzieję.
-
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Postaramy się jak najszybciej o tekst, pilny DT Biedny, biedny Pixel vel. Pech ;( Namiary tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg: 3964166 [SIZE=3][COLOR=Red] Co ze mną będzie :placz:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/239/a701be2b428d6f60med.jpg[/IMG][/URL] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
To przedostatnie mnie powaliło :D -
Hexa?? Blabladorek :P
-
Kudłacz Finnigan - w swoim domku w Krakowie
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Super wieści - on szybko znajdzie dom, gdzie deklarowicze??? -
Żywcem obdzierana ze skóry ONka DIXI już po leczeniu.Szuka domu.
zerduszko replied to al-ka's topic in Już w nowym domu
Matko.... takie zdjecia to w linkach i z ostrzeżeniem dla słabszych sercem :( -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia są, ale przydałoby się napisać tekst (o psie, którego nikt na watku nie miał, a ex właścicielka diabli wiedzą co powie....) i zrobić nowe z nowymi zdjeciami. Przydałaby sie pomoc w wysyłaniu pw. Dobra, zmykam, bo w pracy jestem ;) Kurrrrrrrr.... -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuje Ci bardzo :) -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
zerduszko replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poprawiłam, dzięki. -
Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się [B]Pech[/B].... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( [url]http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY[/url] [URL="http://www.dogomania.pl/../175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY"] [/URL]
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się [B]Pech[/B].... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( [U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY[/url] [/U] -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
zerduszko replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzyjcie prosze do psa, który powinien nazywać się Pech.... w pechowym miejscu się urodził, trafił do pechowego DS, a teraz płatny tymczas też pechowy.. ;( http://www.dogomania.pl/threads/175415-CHORZA-W-Pixel-za-2-dni-wylAE-duje-na-ulicy-Pilny-DT-POMOCY -
Pechowy Pixel znalazł dom (oby na zawsze... ;)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czasu mało, kasy mało... trz kogoś zawołać - tylko psów więcej. -
PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Witam! i gratuluję dobrego wyboru :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] mi jest go tak szkoda, jejku on tylko jak mnie słyszy to leci do krat i wypatruje... :(:(:( to takie smutne :( on przez te ślepotę jest taki wielki kochany misiek jak dziecko :( nie? matko no nie wiem, co tu począć z nim bo wiecie, nikt nie pyta... :/ nie wiem - tyle ma wejść na allegro - ludzie ślepego psa nie widzieli? :/ [/QUOTE] Masz zakaz pisania... serce pęka :placz: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
zerduszko replied to mru's topic in Już w nowym domu
Taki pies marzenie... Waszka an Twoim miejsc bym się nie zastanawiała :P -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Za tymczasami to bardziej tęsknimy my niż one za nami, pewnie chcielibyśmy podświadomie, zeby i one troszku ;) -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
zerduszko replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A ładne te torby chociaż?? :) -
ZEBRANY ze skrzyżowania w Olkuszu oBieżyk MA DOM!!!!!!!!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja mu alegratkę wyróżnię... jak mi tel. odpali. Świństwo jakieś dzwoni, a esów niet :/ -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
zerduszko replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']Chodzi mi o to, ze po pernamentnej zmianie wlasciciela sie przyzwyczaja. Jeden szybciej drugi wolniej, ale jednak. Wszystko zalezy od psiaka. Nie znaczy to tez wcale, ze dobre dla psa jest zmienianie wlasciciela co chwile. [/QUOTE] Masz rację, w końcu ludzie też zmieniają partnerów i jakoś sie przyzwyczają :diabloti: i nie tylko :cool3: Nie tragizujmy :P -
Kudłacz Finnigan - w swoim domku w Krakowie
zerduszko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Jeszcze tylko 3 osoby po 10 zł lub 6 po 5 zł!! To sa groszowe sprawy, kupując choć jedną rzecz dziennie tańszą o 34 groszy można uzbierać miesięcznie dyszkę :) Deklaruję owoą dyszkę. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka wsiąkłaś?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='TERESA BORCZ'] Dziewczyny, ratunku potrzebne miejsca dla szczeniorków mix jamnika . 6 . próbuje pomóc JUSTYNIE85, a w gruncie rzeczy dziewczynom z KIELC. 3 x sunia plus kupę szczeniaków, bezdomnych , wygłodzonych i zziębniętych. POPROŚCIE O POMOC GDZIE SIE DA, NIEKONIECZNIE NA DOGO. może u sąsiadów, itd, Ww pracy, na uczelniach.[/QUOTE] Te mixy jamnika już zabrane czy dalej na dworze... pytałam ewab gdzie on są dokładnie, ale nic nie odpisała.