Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']hahaha dokładnie to samo pomyślałam :lol:[/QUOTE] .... [I]i zrobiłam allegro[/I] - chciałaś dopisać :lol: Musze spadać z kompa, bo mi kręgosłup uszami wychodzi pilnie kupię router jakbyś miała :eviltong: ale jak odpoczną gnaty zaraz się zabieram ;)
  2. [quote name='malawaszka']hahaha dokładnie to samo pomyślałam :lol:[/QUOTE] .... [I]i zrobiłam allegro[/I] - chciałaś dopisać :lol: Musze spadać z kompa, bo mi kręgosłup uszami wychodzi pilnie kupię router jakbyś miała :eviltong:
  3. No to co, niech się uczy życia chłopak :multi: A jakby co, to sobie po prostu nowego weźmiesz. Jeden w tą czy tamtą :evil_lol:
  4. Nie szkoda Ci kasy na kojec, kup metr łańcuch, może spokornieje :diabloti:
  5. [quote name='missieek']jest swiatelko w tunelu...[/QUOTE] :lying: trzeba reszcie szybko robić ogłoszenia, passę wykorzystać do maximum ;)
  6. Nie, to na pewno demon w Broka wstąpił :smhair2: Amiga - :klacz:
  7. Koc do budy jest bez sensu, najdzie wilgocią i bedzie mu jeszcze bardziej zimno.
  8. Kaa - wyczyść swoją skrzynkę ;)
  9. [quote name='malawaszka']kto?????????????[/QUOTE] Jak to kto, Ty :bigok:
  10. [quote name='leni356']Napiszę do Malwi i do Missy87. Pan mieszka z siostrą i matką, to trzecia suczka o którą dzwoni. Szczerze mówiąc to był dziwny przez telefon jak z nim rozmawiałam - ale nie chcę się uprzedzać. Teraz dzwonił o inną sunię. Trzeba dokładnie ten dom sprawdzić..[/QUOTE] A skad ten Pan?
  11. Chciałam napisac, co innego, ale lekarz kazał mi się nie denerwować. ;)
  12. Zakazuje rozwalać Larę przed wizytą ;)
  13. Skopiować i wkleić do podpisu. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173563-TrzebieA-A-pi-pod-goA-ym-niebem-caA-y-rok-Zbieramy-na-hotelik-KaA-dy-grosz-siAE-liczy"][IMG]http://i46.tinypic.com/wlzm6c.png[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Energy']Musisz zabrać lepsze ciasteczka, moje zrobią wszystko za dentastix:evil_lol: [/QUOTE] Niestety na psa z osobowością nii same ciastka działają.... ona jak sobie umyśli, ze ze mną wraca do domu, to mama może jej świnie z rożna proponowac - niet... a jak chce zostać, to wołami jej nie wyciągnę. A Twoje żarte?? Pudle żarte?? ;) Czekam na konkurs, tylko tym razem z nagrodami. ;)
  15. Oj, ja tytułu na pewno nie wymyślę... ten jest ok ;) Założę się, ze jakby pieknota miała podrasowaną fryzurkę, to byłoby więcej chętnych...
  16. A czy on po puszczeniu swojej byłej Pani ukochanej też nie chciał jeść?? Jak bardzo trzeba się zagubić, zeby takie rzeczy mówić... robić...
  17. [quote name='malawaszka']jakich Dotisiowych wiadomościach - matko jeszcze tam nei byłam leeceee :scared:[/QUOTE] Kochana, najlepsiejsze pod słońcem :D
  18. Podświetlenie nic nie daje.... Tytuł, kobitki - dobry tytuł.
  19. Wczoraj po Dotisiowych wiadomościach miałam wenę i Umce kilka skrobłam, dziś się dusze, to nie mogę.... ale Beżyk, Kasztanka i Hessi czekają w kolejce... padam ;)
  20. Powiedzcie mi proszę, że zadzwonił ktoś ;( Tracę wiare w sens robienia tych ogłoszeń... Waszka, wiem, ze miałaś problemy z prądem, ale jak tam allegro ;>
  21. Wyobraź sobie, że ona nosi ze sobą smakołyki na spacer i dzwoni do mnie po instrukcję, jak to zrobić, zeby sucz nie uciekała na spacerach... sie chyba kobitka zawzięła więc porawać nie bedzie tak łatwo.
×
×
  • Create New...