Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Waszka, pytaj o suki, male suki :lol:
  2. On taki piękny, choć Heniutku ciocia Cię przytuli :lol: wirtualnie niestety ;(
  3. [quote name='Equus']Zerduszko, obawiam się, że tak nam dobrze idzie tylko w wypadku nieistniejących psiaków:shake:[/QUOTE] To jak dziewczynkom od blogasków adopcyjnych z kradzionymi zdjeciami :lol: To są JESZCZE nieistniejące psiaki ;)
  4. Waszka, a Wy wszyscy śpicie w jednym pokoju, że ich tak słyszysz?? :lol:
  5. Inaczej być nie może!! Oby, oby!!!
  6. [quote name='betty_labrador']ETak , tylko czy ludzie zwracaja uwage na takie ogloszenia. Wszystko nie posprawdzane bo nie ma czasu. Zima to ciezki okres na wsi.[/QUOTE] Jak jest nagroda to zwracają.... Jak nie możesz jeździć, to choć przez neta i telefon. Może wróciła do właścicieli..... Tosia 10/10 :lol:
  7. J. Lo. myśle, ze będzie w sam raz ;)
  8. [quote name='Therion']Podnosze, Doti wczoraj widzialem narazie ma sie dobrze w nowym domu. Cały czas potrzebne wsparcie na karme, szczepienia i steryliazacje.[/QUOTE] A jest szansa na zdjecia?? A sterylki moze udałoby sie pokryć ze swinki?
  9. [quote name='coronaaj']Chodzi ci o Fifusia czy o innego pudla??? O innego Oczko - Kraków http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU?p=13827327&viewfull=1#post13827327
  10. Jak tam, ogłoszenia porozwieszane? Wszystko posprawdzane?
  11. [quote name='malawaszka']Weronka moja droga to już od jakiegoś czasu grzeje dupkę w domku :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/142999-Stara-jak-A-wiat-chora-BABCIA-z-WYROKIEM-z-Olkusza-MA-DOM[/url] może być na sznupkowe - 12 zł plus VAT :evil_lol:[/QUOTE] Żartujesz!!! Ajm soł hapi :D A ile tego watu - 22% :lol: Wyślę Ci razem z Brokowymi jak będą.
  12. [quote name='Equus']Ale przynajmniej dla wszystkich znalazłyśmy dom i to jeszcze zanim powstały ... u Cheritki:evil_lol: A nocne-śnieżne zdjęcia śliczne i Kaję rozpoznaję na wszystkich i to nie tylko po czerwonej kostce:D[/QUOTE]Jak Wam tak dobrze idzie, to może jakim burkom byście znalazły, bo mi to nijak ostatnio nie idzie ;(
  13. A Weronka, zgubiłam gdzieś jej wątek... Dżiny nie widziałam - cudo!!! Proszę o rachunek, wyślę na sznupkowe konto, ok?
  14. [quote name='malawaszka']OMG :mdleje: własnie miałam przerwę w prądzie!!!!! o dzięki opatrzności, że to nie było pół godziny temu :modla:[/QUOTE] Fizia, a Uma to chyba jeszcze nie ma domu?? Po piwo :eviltong:
  15. Ja na pewno sprawdzę.... Właśnie oglądałam maty do hydromasażu i juz nic nie widze :lol:
  16. [quote name='majqa']Zerduszko, a czy nie powinna być też podana godzina, do której jest bazarek? Super, że sunia już siedzi na walizkach. :-)[/QUOTE]Pisze w 1 poście: do 22.00. A ceny jak?
  17. A czemu nie? Moja mix sznupka też nienawidzi innych psów, a z druga moją suką baaardzo uległą i delikatną nie było ani 1 sprzeczki, ja się w sumie nie wysilałam. I to "sznupka" była rezydentką. Kurde.... co tu zrobić.
  18. Kto z mienił tytuł :mad: Nie umiałam znaleźć :mad: Żart ;) Super wiesci, super :multi: Bazarek, jesli coś mam poprawić prosze bez obawy :evil_lol: pisać [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177644-PA-yty-z-muzykAE-wszelakAE-dla-RusaA-ki-do-20-01-2010?p=13886681#post13886681[/URL] [SIZE=1]Ps. Na tą sunie ten bazarek? :eviltong:[/SIZE]
  19. [quote name='malawaszka']wiem - o Hessi zmienię jutro bo dziś nie mam weny już, a [B]Tami to nowy glutek - razem z mamusią przyjechał niedawno z Olkusza, mamusia będzie na nowym allegro zaraz[/B][/QUOTE] :mdleje: Nie nadążam :shake:
  20. O... i to jest kobieta myslaca praktycznie. Raj dla suńki stworzy, a i zsyp będzie pilnowany lepiej. Waszka ucz się.
  21. Waszka - a o Hessi może lepiej zrobić aktualizacje - missieek pisała, że już jest lepiej, nie jest taka lękliwa. Szczególnie to o gryzieniu nie zachęca ;) i te nowe zdjecia są chyba lepsze ;) Aaaa co to za glutek Tami?? Chudziutki ;(
  22. [quote name='malawaszka']chyba, że masz jakiś fajny wstęp???????[/QUOTE] :siara: ...............
  23. Nie chcę nic sugerować, ale on chyba to robi specjalnie, zebys mu co dzień kolacyjni robiła :lol:
  24. [quote name='ewab']Troszkę Ciotek tu zagląda, więc może ktoś pomoże. W ciągu tylko ostatnich dwóch dni dostaliśmy zgłoszenia o dwóch miotach szczeniorów, którymi jeśli się nie zaopiekujemy to nie przeżyją. Jeden w betonowym kręgu pod Stąporkowem, jamnisiowata suka z sześcioma szczeniakami, których nikt nie karmi. [/QUOTE] A gdzie dokładnie?
×
×
  • Create New...