Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Dogo mnie dobija! Nie miały wyróżnionych, teraz już mają - za chwilę powinno być widać. Ale tylko o 1 pkt. Ona ma tyle wejść bez wyróżnienia - dużo nie?
  2. Grzeczny chłopak! Teraz prosimy grzeczne domki o ustawienie się w kolejce!
  3. Na alegratce dona ma 500 wejść. Dla porównania Brok niespełna 90, a ogłaszam je równo. Tak jest na każdym portalu.
  4. Gdzie by go tu ulokować, żeby miał opiekę....
  5. Czy jest chętny na wyróżnienie Janach alegratki? To tylko 1,22 :)
  6. Zaraz mu gratkę wyróżniam.... może go ktoś wypatrzy!
  7. Rozglądaj się kochana, diabli wiedzą, gdzie go powiało [url]http://www.dogomania.pl/threads/178434-pomocy-Gliwice-Rudy-uciekA-z-dt-na-takim-mrozie-nie-przeA-yje-pomA-A-cie-go-szukaAE[/url]
  8. Obawiam sie, ze transport dla sznupy w piatek nie wypali. Dałoby radę przełożyć na sobotę?
  9. Waszka, mam rower, nawet dwa. Jedziemy? ;)
  10. [quote name='szachrajka14'] Dzięki temu nasza sytuacja zmieniła się o tyle, że nie mamy już ściśle określonego terminu w którym musielibyśmy przenieśc się w inne miejsce. Nie zmienia to jednak faktu, iż przeprowadzka jest konieczna - może jednak będzie mogła zostać poprowadzona spokojniej i bez tak silnych emocji. [/QUOTE] Sytuacja zmieniła się w ciagu jednego dnia? Jeszcze rano rozklejałaś dramatyczne apele o pomoc..
  11. [quote name='*Monia*']Naszczekaj na nią po psiemu to się zdziwi i będziesz miała moment na reakcję :evil_lol:. Ona jest jak Hexa przy kotach - zero kontaktu z rzeczywistością i jeden cel w życiu czyli nastraszenie wroga :mad:. [/QUOTE] Pała w łeb nawet nie pomaga na uzyskanie momentu na reakcję:lol: Kiedyś nie domknęłam drzwi od pokoju i ona wyleciał z wrzaskiem na kuriera, ale, ze miała kilka kroków, to zdążyłam zamknać drzwi wejściowe... ona skupiona na wrogu nie zauważyła i przygrzała z całej siły w drzwi, dobrze, ze wyciszane :lol: ani sekundy nie stałą bezczynnie, tylko dalejujadać. Z kotami było to samo, tylko nie w celu zabicia. Trochę już zluzowała, ostatnio nawet CICHCEM wyszła mi miedzy nogami na klatkę obwąchać kuriera.. a ja nie zauważyłam... czasem ma przebłyski. Żałujesz, ze zwinęłam Ci sprzed nosa najcichszego psa świata :D
  12. [quote name='Bjuta']Mały nie ma w tej chwili allegro - jeśli będzie więcej fot - dajcie znak, to zrobię.[/QUOTE] Przypominam, foty, foty, foty ;)
  13. Cudny sznaucerek nr 4.... wysyp ich ostatnio :shake:
  14. Jak kiedyś... kieeeedyś dojdę do tego, co moja w takiej chwili może nagrodzić, to może coś się ruszy. Ona jest jak border przy owcach :lol:
  15. Moja nie chyci żarcia, kiedy wróg u drzwi ;) A ona je zawsze, wszystko i w każdych ilościach... 15 kg karmy - a owszem, będzie jadła i rzygała, aż wszystko przepuści przez siebie.... Siad zostań też ma piękny, ale zamknij rhyja już gorzej. Ja juz opadłam z sił :(
  16. Myślę, że Pana na odział zamkniety można by spróbować zawieźć :roll:
  17. Klaudia, plisss więcej zdjeć :) Lepszych zdjęć ;) Jaka ona duża? Typ jamnik szorstkowłosy czy dłuższe łapki ma?
  18. [quote name='evl']W piątek prawdopodobnie bierzemy sznupę i wieziemy ją do Kielc samochodem. [/QUOTE] A jest transport w piatek z Kielc do Krakowa tudzież bliżej Śląska? Ona nie ma jechac do Krakowa ;) A z Wawy raczej byłby. Pomysł moze niezbyt dobry, ale innych nie ma. Jest jeszcze transport Kielce Kraków środa lub czwartek. napiszę do Cie do pw. Coraz ciężej to widzę :shake:
×
×
  • Create New...