[quote name='*Monia*']Naszczekaj na nią po psiemu to się zdziwi i będziesz miała moment na reakcję :evil_lol:. Ona jest jak Hexa przy kotach - zero kontaktu z rzeczywistością i jeden cel w życiu czyli nastraszenie wroga :mad:.
[/QUOTE]
Pała w łeb nawet nie pomaga na uzyskanie momentu na reakcję:lol: Kiedyś nie domknęłam drzwi od pokoju i ona wyleciał z wrzaskiem na kuriera, ale, ze miała kilka kroków, to zdążyłam zamknać drzwi wejściowe... ona skupiona na wrogu nie zauważyła i przygrzała z całej siły w drzwi, dobrze, ze wyciszane :lol: ani sekundy nie stałą bezczynnie, tylko dalejujadać. Z kotami było to samo, tylko nie w celu zabicia.
Trochę już zluzowała, ostatnio nawet CICHCEM wyszła mi miedzy nogami na klatkę obwąchać kuriera.. a ja nie zauważyłam... czasem ma przebłyski.
Żałujesz, ze zwinęłam Ci sprzed nosa najcichszego psa świata :D