Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Gustaw, powsiłajzo jedna, zdrówka!
  2. Sznaucerek nie, może mix. Masz inne zdjecia?
  3. Od razu widać, ze z Ciebie dobra gospodyni, pitrasic lubisz :P
  4. [quote name='AnkaG']Jak zabierałam Aldo z Poznania to GoniaP uprzedziła, że po schronie przez kilka dni będzie rzadkie Qu. Po tygodniu wszytko sie ustabilizowało.[/QUOTE] Ale na początku była ładna! Po ostatnim moim doświadczeniu, to się prawie nad tą kupą popłakałam ;) Mało go obchodzi, mało! Szkoda, że z moja suką kilka lat temu nie miałaś nieprzyjemności spacerować, nos od ziemi na 5 s. się nie odrywał - nie było siły. Już sobie go wyobrażam odpicowanego! Cudo :)
  5. Co sie mu dziwisz, też bym nie zrobiła :eviltong: A jak już jesteśmy w tym temacie... wczoraj było rzadkie kooo, panika oczywiscie i w ogóle ;) dałam mu od razu coś p. biegunce, dziś rano nie było koo w ogóle. Chyba przesadziłam i teraz będzie miał zatwardzenie :lol:
  6. Nie zapomnijcie o nas przy tworzeniu tej rasy, hehehe ;)
  7. Patrzaj co mam :P [url]http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS[/url]
  8. [quote name='malawaszka']:mdleje: weź przestań już zmyślać co???? takich psów nie ma :lol: [/QUOTE] Som :D Co pies u mnie to grzeczniejszy, ale to wynagrodzenie za 4 lata męki z kluchą ;) [quote name='malawaszka']a ja pochwaliłam wczoraj Dropsa że się nie załatwia w domu to mam za swoje :lol: w nocy qpa, rano obszczymurek :roll:[/QUOTE] To trzeba psa pilnować :P
  9. [quote name='iwona213']wczoraj rudy widziany był na ulicy pszczyńskiej i bojkowskiej, szukaliśmy go ale bez skutku.[/QUOTE] To moze watro powiesić ogłoszenia w akademikach?
  10. Wątek sznaucerka z Gliwickiego schroniska [url]http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS[/url]
  11. [quote name='bonsai_88']Zerduszko na kanapy wskakuje jak mu się pozwoli ;).[/QUOTE] O! On z wszystkim czeka na pozwolenie. Jak wracam do domu czeka aż pozwolę się przywitać, jak wychodzę czeka czy zawołam (czy on idzie czy zostaje), jak czeszę, czeka aż pozwolę odejść, z wanny sam nie wyskoczy! On się bankowo nie zgubił, świat w okół go mało interesuje, na wołanie reaguje super, jak się z nim bawić, to na metr nie odejdzie przez długi czas licząc na więcej :lol: A jak odejdzie to max kilkanaście sek. i wraca biegusiem. Po spacerze sam sobie usuwa kulki. Jeszcze się nauczy gotować i zostaje :lol: Ps. Bonsai - dzięki Ci wielkie za pomoc :)
  12. [quote name='kobix'](nie znam dokłanie sprawy E.B ale wnioskuje że jeśli ktoś zakłada stronę adopcyjną to chce oddawać psy do adopcji...czy to źle?)[/QUOTE] Założenie niestety błędne... A Zosia cudo. Myślę, ze w ogłoszeniach powinno być też info, ze nie może mieszkać u kogoś kto pracuje i musiałby zostawiać ją samą. Czy w DT uczona jest tego?
  13. Macie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS?p=13995891#post13995891"]http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS?p=13995891#post13995891 :mdleje: [/URL]
  14. Macie [url]http://www.dogomania.pl/threads/178839-Sznaucer-mini-cudo-jakich-maA-o-czeka-na-najlepszy-DS?p=13995891#post13995891[/url]
  15. A tam jest tylko 1 sztuka? Co tak mało?
  16. Niesamowity pies, słów brakuje żeby opisać jaki on jest cudny! Przyjechał do mnie z Gliwickiego schroniska i czaruje wszystkich wokół. Widać, że ktoś włożył trochę wysiłku w jego wychowanie. Aż ciężko uwierzyć, że ten ktoś go mógł porzucić. Może go szuka? Tymek - ok. 3 letni sznaucer miniatura, kontaktowy, pieszczoch o niespożytych pokładach energii. Dobrze wychowany: nie wskakuje na kanapy, fotele, chodzi na smyczy, dobrze znosi podróże w samochodzie, w domu zachowuje czystość, grzecznie zostaje sam w domu (nie niszczy i nie wyje). W domu spokojny, za to na spacerach musi się wyszaleć. Oprócz spacerów uwielbia się bawić, piłeczki, patyczki, sznury - to jego świat. Ale przede wszytskim kocha człowiek - mimo wszystko. Nie ma zapędów morderczych zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych zwierząt, nadaje się do domu z kotami. Jednym słowem ideał :loveu: Niestety nie chce spać na posłaniach :shake: wybiera gołe panele. Teraz trzeba troszkę popracować nad fryzurką i będzie chłopak jak malowany. Grubsze zabiegi pielęgnacyjne odkładamy jak miną silne mrozy, już teraz bidny się telepie. Pierwsze zdjęcia u mnie. Teraz już jest wyczesany. [CENTER][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Sznup002.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Sznup001.jpg[/IMG] [LEFT]W ruchu, na ile mój aparat może ;) [/LEFT] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/sznup2011.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. Wspaniałe wieści :) Brawo. Jak finanse? Jakby co to grosz na kolejnego dziadzia Klaudii pójdzie.
  18. Następna (specjalnie wyróżniłam, bo Hania się wczoraj też dziwiła)! My się chyba nie kojarzyły za czasów jak ja ślub brałam. Zresztą cichcem ;) Na slub robiłam sobie pazurki piekne, ale dzień przed musiałam do baby jechać szczyle podrobaczać, zdjęcia porobić - płakałam nad nimi i szorowałam do krwi ;) A podróż poślubna do Opola - kaleką sunię (z tych szczyli) na DT wiozłam. Jakby nie było, to ożenił się i z psiarnią, więc zakaz marudzenia :lol: Zdjęcie jest na wątku Gliwickim i w sznupowej centrali czyli u malawaszki w galerii.
×
×
  • Create New...