Łakotka to podobno boli jak jest "zastana". A mnie nic boli tylko jak źle stanę, albo skręcę nogę z nieruchoma stopą. Juz mnie nei bolało i pobiegałam w spodku po twardym i już boli :/ Na szczęście ściągacz pomógł, musze pomysleć o jakim stabilizatorze czy czyms takim, kiedyś ;)
A co do wystawy, to mamy fajne zdjęcia do lansu by malawaszka :D
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xfasrt4Vrz4/T2cgGLHA0fI/AAAAAAAAAYk/ep4dM-breKc/s640/DSC_0030.JPG[/img]