Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Niestety, nie nasze. Fota z wystawy w Katowicach, a tam ras szlachetnych nie doceniają ;)
  2. A liczyłam, że to miniaturki fot... szkoda, ze nic nie widać :/
  3. I to jest najpiękniejsze w tej focie, ze jestem, a jakoby mnie nie było :lol:
  4. Pięknie, aż żal dpe ściska ;) Chyba dam ogłoszenie do gazety, że szukam faceta, co mnie na taką wycieczkę zabierze.
  5. Ależ Ciebie trzeba ciągnąć za język ;) Czekam na foty :)
  6. Wow, bardzo dziękuję :) Ten cętkowany podobny do Twojego kociastego trochę ;)
  7. Łakotka to podobno boli jak jest "zastana". A mnie nic boli tylko jak źle stanę, albo skręcę nogę z nieruchoma stopą. Juz mnie nei bolało i pobiegałam w spodku po twardym i już boli :/ Na szczęście ściągacz pomógł, musze pomysleć o jakim stabilizatorze czy czyms takim, kiedyś ;) A co do wystawy, to mamy fajne zdjęcia do lansu by malawaszka :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Xfasrt4Vrz4/T2cgGLHA0fI/AAAAAAAAAYk/ep4dM-breKc/s640/DSC_0030.JPG[/img]
  8. Ale wieści, gratulacje :)
  9. Gratulacje :) A ja Cie widziałam, bez psów byłaś. Nie bardzo miałam czas i pretekst zaczepić :lol: A liczyłam zobaczyć Twoje dziewuszki i potomków na żywo.
  10. A nie masz fotek czegoś chudego i mniej kudłatego? ;)
  11. Swiss tez tęskni za siostrzyczką. Ale daje sobie radę, w końcu jest w niebie :) Dzwoniła do mnie dziś Pani Swissa. I naprawdę, ciągle nie umiem uwierzyć, ze tak cudowni ludzie istnieją :) Nie umiem znaleźć kabla od telefonu. Sorki.
  12. Ty niemiła istoto, nie prześmiewaj, to rola Waszkowa :lol:
  13. [quote name='Saththa']utuczony nie w sensie wagowym tylko zyciowym... wszak już od dawna pisałam ze Utukę Futrzaka... No i utukłam... [/QUOTE] No właśnie to się chyba nie pisze utuczony, ale jak to nie wiem ;) Ale zaintrygowałaś mnie tym sensem zyciowym - ocb?
  14. Jambi - wszystkie czarnuszki są moje. Moje ukochane :)
  15. Utuczony? Coś Ci się pomerdało chyba :p
  16. Do ważenia psa potrzeby jest jeden facet, jedna waga i dowolna liczba psów :lol: Myśmy tak Swissa ważyli, a on ciut większy.
  17. Ło matko, oby jednak wyszło coś dobrego dla Was.
  18. Może to faktycznie chodzi o to białko? Sadie kiedyś po RC się wydrapywała, a teraz odkąd jest na karmach odchudzających jest ok bez względu na firmę. Teraz Cię zdenerwuję - może gotowane albo barf :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='malawaszka']kurde czemu foch??!! z Lizką szalejecie na torze i szczerze podziwiam, a Ty mi tu foc h u j esz????[/QUOTE] Ja tam wiem swoje, ze Ty się śmiejesz, że się mądruje :lol: O.o.
×
×
  • Create New...