Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Nie maruda, tylko ja muszę wszystko wiedzieć... a do mnie trzeba teraz po dwa razy... co najmniej ;)
  2. [quote name='Lili8522']Aaaaaaaaaa......... wbijajcie mi dalej klina To ja już nic nie wiem... :roll: Jutro wszystkie składy przeanalizuje i zobaczymy moje psy i Alf teraz jedzą Brit z kurczakiem... Jeszcze się okaże że zostaniemy przy tej karmie ;) No i gotuje im.[/QUOTE] Nie chcę Cię denerwować, ale uprzedzam, że mogą to też być wywalone pieniądze w błoto. A boscha moja suka nerwuska je i jej naprawdę służy, ona się cięła z wsiemi psami, teraz jest ok nawet z tymczasami nic nie niszczy itd.
  3. [quote name='lilo']kurde strasznie ciezka sytuacja... ja moge narazie 20 zl co miesiac zdeklarowac + czasem jak bede mogla to dorzuce cos wiecej[/QUOTE] Dziękuję kochana :Rose: [quote name='Agucha']Ja deklaruję wspomagać bazarkami w miarę moich możliwości :smile:[/QUOTE] I Tobie też :Rose: ale bardziej bym Cie fizycznie potrzebowała wykorzystać :evil_lol: Mam nadzieję, że da radę go czasem przetrzymac u Ciebie. Tylko ja musze przed 8 wyjechać, a dopiero po 16 jestem z powrotem. Jak się na to zapatrujesz? [quote name='WATACHA']Nie szkoda tym ludziom, że on wróci do schroniska, jak się nic nie znajdzie :(?[/QUOTE] Szkoda. Dlatego zadzwonili do mnie i dali mu tydzień. Ale przecież srakulca w domu nie mogę znosić. Jutro Damian po niego jedzie, ale jak to zażartował... niech go kobita wypuści, sam trafi do nas. Boję się tego co zobaczę.
  4. Kalm Aid nie na wszystkie psy działa. Boscha polecam, za Royala płaci się głównie za markę.
  5. [quote name='pola53']A ja narzekałam, że mi Dizel obsikuje kanapę. Jednakże od 'Warszawiaka' oczekiwałam większej cooltury. Kupilam kropelki Bacha dla niego i znerwicowanej Misi, ale pomysłów mi brakuje jak im to przemycać, bo hrabia Dizel je jak myszka i niczym mu zaimponować nie można, a jak wczoraj chciałam mu podać dopyszcznie, to mnie pogryzł i podrapał. Misia w ogóle odmówiła jedzenia, a 120 zł wydane :(. Macie jakieś pomysły?[/QUOTE] Zależy ile masz zwierzaków, można spróbować do wody. Albo przed posiłkiem, dać do miski odrobinką czegoś super pachnącego - może być zmiksowane np.
  6. Szybkiego powrotu do zdrówka :)
  7. Napisz do bluerat, wczoraj dostałam od niej info, że jest poszukiwana <na DS> kotka bura.
  8. [quote name='Lili8522']Czy pomoc na wątku pojawi się dopiero jak Alf będzie miał wrócić do schronu?[/QUOTE] W to też wątpię...
  9. Grunt się już bardzo pali. Jeśli do soboty się nic nie znajdzie, to Ryjec wraca do schroniska.
  10. Jest miejsce w hotelu, 35 zł doba z wyżywieniem.
  11. Nie ja mogę skorzystać, tylko Ryjec. Ja na razie nie szukam dt ;)
  12. Bo ja najpierw pytałam czy jest, a potem na bazarek zerknęłam, więc zedytowałam.
  13. [quote name='sajlana']sadystka :diabloti:[/QUOTE] Znana z tego jestem.
  14. Już widzę, że doszła, to Cię nie ścigam ;)
  15. Jak tam z odjajcowieniem? ;)
  16. Ja to wszystko wiem, tylko nie wyczaruję mu miejsca. W brodę już sobie pluję, że go w ogóle wzięłam, dwa że go tam wydałam. Mi się nie wolno denerwować, a przypominanie mi jaką traumą dla niego będzie powrót do schronu i co może się mu tam stać wcale mi nie pomaga w podchodzeniu do tego pozytywnie. Agucha o jakiej liczbie dni myślisz? Na razie nie dostałam żadnej odpowiedzi na tak, minęły 4 dni. Zostały 3 dni. Dostałam jakiś tel. do hotelu, ale nie znam miejsca, a wysłanie go byle gdzie byle mieć czyste sumienie nie jest wyjściem.
  17. [quote name='Agucha']Za ogłoszenia się dziś biorę. Margi wykupiła na bazarku pakiet "70". Czekam jedynie na autoryzację tekstu.[/QUOTE] O super, dzięki. Jeśli chodzi o tekst to jak pisałam. [quote name='Agucha']Kontakt powinien być na Ciebie, bo Ty go znasz.[/QUOTE] Teoretycznie, a jak wyszło w praktyce widać. Poza tym nie zawsze mogę odbierać, a teraz jeszcze rzadziej niż zwykle. Jakby ktoś chciał konkretów, to mogę oddzwonić w wolnej chwili. [quote name='Pianka']Jak on ma wrócic do schronu to wydaje mi sie, że można by skorzystać z propozycji Aguchy i niech go weźmie alarmowo. Niby przerzucanie psa, ale jak pójdzie do schronu to też to będzie przerzucanie psa. Na dodatek schron moze nie wpłynąć na niego pozytywnie.[/QUOTE] Może i racja, tylko czy nie gorsze będzie kilka dni w nowym domu i schron? Na razie nie ma miejsca i ja nie wiem kiedy gdzieś się zwolni.
  18. Czy ktoś mógłby pomóc w szukaniu deklaracji i ogłoszeniach? Ja się rozglądam za miejscem, a z przyczyn zdrowotnych nie mam tyle czasu co zwykle żeby siedzieć przy kompie i się tym zajmować. Przydałby się też ktoś, kto mógłby wziąć na siebie kontakt z potencjalnymi chętnymi na adopcję. Bardzo proszę, bo co Ryjcowi po miejscu, jak nie będzie miał za co tam zamieszkać.
  19. [quote name='Agucha']Razem wzięte? :lol:[/QUOTE] We trzy to niestety mamy chyba więcej :/
×
×
  • Create New...