Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. A to masz tyle pracy, ze nie ma czasu czy taki reżim? Jak pierwsze, to dobrze. Ale i tak będę tęsknić :(
  2. Ale on jest bardzo prostu, mogę Ci instrukcję napisać :P
  3. No to skąd ja taki adapter... chyba gdzieś miałam takie dziwne cuś... a nich sobie wsadzą, po co mi czytnik wymagający adaptera..... Jak zgram foty, to pokarzę ptaśki :)
  4. A może olej tą żabkę, uparciuchu :) Ja wstawiam przez photobucketa już kilka lat i nie mam problemów.
  5. Palisada [url]http://www.breska.pl/przeszkody-agility/palisada[/url] Huśtawka nie jest fajna, nie znoszę huśtawki ;) Wygrałam takie cuś i się zastanawiam czy to jest to o czym Wilczy pisała... [url]http://www.fotoakcesoria.pl/czytnik-kart-pamieci-usb-2-0-high-speed-432.html[/url]
  6. Może nie wszystkie wyszły na spacer, albo to było dawniej ;) nsdtr [url]http://www.novascotia.pl/[/url] Jak koś się chce pośmiać z nas ;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=q2f06Znvfjk&feature=youtu.be[/url] A ptaszki już są opierzone i pewnie niedługo wyfruną :)
  7. Zrobię bazarek jak się ogarnę, to na jedna suczkę będzie na pewno. Ale co to jest.... kropla w morzu :(
  8. Mąż rzecz nabyta, zawsze można zmienić :P
  9. Sory Tekla, że poruszę znów ten temat, ale obiecuję, że ostatni raz. Nie mogę spokojnie patrzeć, na tą Twoją produkcję kolejnych kotów. Zupełnie do mnie nie trafiają Twoje argumenty, takie strasznie egoistyczne podejście do zwierząt. Nie wiem czy się zastanawiasz co się dzieje z tymi zwierzakami, które Ci się "tracą" i czemu tak się dzieje. Przykro mi jest bardzo, bo sporo osób sobie flaki wypruwa w walce z nadpopulacją psów i kotów, wydaja ostatnie grosze... a tu taka postawa :( Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że to wszystko jest bez sensu i nie ma najmniejszego powodu żebym miała kiedykolwiek jakieś tymczasy itd. A podwójnie mi przykro jak widzę zachwyty niektórych osób, zdawałoby się zaangażowanych w walkę z bezdomnością. Ja mam taki charakter, że nie potrafię udawać, że nie widzę i stosować taryfy ulgowej dla "swoich". Ale nie chcę też psuć atmosfery awanturami, więc usuwam wątek z subskrypcji.
  10. No to faktycznie zadaliście szyku :) Gratki podwójne :D
  11. Bo widzisz, ja nawet nie wiem co BOB oznacza :lol:
  12. Ja jestem na fb, widziałam... tylko co to znaczy :lol:
  13. Mi się wcale nie otwierają :lol: Ale sobie otworzyłam wątek, pojechałam do sklepu i tadam... są ogromne :]
  14. Normalnie czary mary Waszki... szok! Ale jej się ufarciło. A dziś na fb dostałam od Ciebie wiadomość o treści "?" :lol:
  15. Dona ładna, ale fryzura Donowa jest po prostu idealna :)
  16. Mi się Oksa podoba, ale pomysł z szczęśliwym imieniem też dobry. To Ci pomogłam :lol:
  17. Ale u Was pięknie :)
  18. Jaki malutki pieseczek :) [url]http://desmond.imageshack.us/Himg151/scaled.php?server=151&filename=dscn1240o.jpg&res=landing[/url]
  19. [quote name='Margi']Pan sędzia mieszka w moim pobliżu i kurcze ma tak wychowane psy,że mucha nie siada. Potrafi mieć 5 psów razem na smyczach na spacerze i wszystkie maszerują grzecznie.[/QUOTE] No proszę :) [quote name='wilczy zew']fiu,fiu...jaka rasa[/QUOTE] Powinnaś spytać, jakie rasy ;) Z tego co ja widziałam to bc, nsdtr i teraz młody kelpik oraz jrt, pudel mały lub mniejszy i maliniak młody. Ale to tak na moje oko.
  20. [quote name='Tekla64'] bedzie jeszcze wiecej zdjec z zawodow????[/QUOTE] Będą, będą ale jak się ogarnę. [quote name='Margi']Czy ten facet w czerwonej koszulce to sędzia Leszek Kalisz ?[/QUOTE] Tak :) [quote name='Saththa']I pierwsza i pierwsza i pierwsza :) SUPER :brawo::) i smacznego;)[/QUOTE] Dziś była powtórka, czyli znów 3 razy pierwsza. Iiiiiii jesteśmy w MA2 czyli w dwójkach :D A oprócz tego, że było podium, to czułam zgranie. Jeszcze sporo nauki przed nami, ale naprawdę postępy czynimy ciągle. Liz wzbudza zachwyt i chyba jeszcze inne emocje, bo ktoś skomentował "taki hasiokowiec, a wszystko wygrywa" :lol: Ubawiłam się bardzo z tego :lol: Taka niespodziewanka, że ona taka utalentowana :)
  21. Feliksik - dzięki za pomoc :) Ania napisała mi sms'a, ze odwiozła suczkę do domu. Mam nadzieję, że zaczną jej pilnować :/
×
×
  • Create New...