Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. Oj bidny Dżordż :( Chciałabym Ci coś poradzić, ale ja się nie znam... A Mróweczka, to czegoś konkretnie się bała czy ogólnie?
  2. Nie znacie się zimnoluby ;) Moni poka pieski :D
  3. A to gałgan jeden :D
  4. Tą kruszkę po lewej poznaję, ale tego ancymona rudego nie. Pewnie to suka, ale wygląda chłopakowato. Z ogłoszeniowego rytmu już dawno wypadłam, ale może niebawem znów zacznę działać.
  5. A nie chciałam utrudniać z albumami :lol: Ostrzegam, ze przenoszenie spowoduje, że zdjęcia poznikają. Można je łatwo przywrócić, ale trzeba zmieniać. Ale to jutro, bo teraz idę spać.
  6. Boskie portreciki :) A już zapomniałam jaki avek miałas, ten idealny :)
  7. To Ci super wyszło, sama słodycz ;) [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/DSC06509.jpg[/url] Teraz już jasne czemu wcześniej Ci foty nie wychodziły :lol:
  8. Spoko, mam go w aparacie cały czas :)
  9. Dzięki Monia :) A co do tajemnicy, to ja mam w lapku taką dziurkę na karty... tylko nie wiedziałam o tych adapterach :lol: Zapraszam an bazar! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22[/url]
  10. Bazar się urodził w wielkich bólach ;) Mam nadzieję, że nie namieszałam nic :P Zapraszam, choć do podnoszenia. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-psów-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22?p=19152470#post19152470"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-psów-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22?p=19152470#post19152470[/URL]
  11. Ja z wysokiej trawy nie sprzątam, tylko z trawniczków osiedlowych. Jak już o zwyczajach mowa, to moja kota lubi czasem walnąć do wanny. Teraz jest ze dwa mies. spokoju, ale ma takie okresy, że codziennie miespodziewanka :/
  12. No ładną miałaś wycieczkę :lol: A kundle oglądam zawsze, tylko nie zawsze piszę. Leń ;)
  13. Ale super wieści :) Teraz już będzie z górki :D
  14. Zdradzę Ci pewną tajemnicę :P ale zakaz śmiania się ze mła :lol:
  15. że piwko wypiła? No nie jedna :lol:
  16. Przetestowane, jutro czytnik będzie na bazarku :lol:
  17. [quote name='agaga21']mnie lucynka budzi czasem by pokazać, że kupkę już zrobiła...[/QUOTE] Mądry pies, nie chce żebyś wdepnęła... Damian mój kiedyś wlazł w nocy w qqqpę, ale nie pamiętam który tymczas był tak uprzejmy :lol:
  18. Ja sie raczej boje, że znów wszystko mi się skasuje... Masakra teraz. Kiedyś była klisza do aparatu, gniazdko do telefonu i wsio było jasne ;)
  19. [quote name='malawaszka']buuahahaha no... nie da się ukryć :roflt:[/QUOTE] Ale to nic... ostatnio rozkładałam pułapki na karaluchy, coby sprawdzić cyz są i jak mi się 3 niewinne ćmy złapały i nie umarły, tylko tak trzepotały skrzydełkami, to raz dwa skończyło się dochodzenie i pułapki wylądowały w koszu ;) A znalazłam kartę - mam kartę w aparacie, gdzie mała jest w dużej, mogę do tej dużej wsadzić tą z telefonu?
  20. [B]Wilcza [/B]- po jakim czasie mogę zlikwidować gniazdo? <mam w planie zawiesić im budkę z tym gniazdem> Dziś wyleciał ostatni w czym czynny udział brała Jadzia :angryy: i nie wiem czy one jeszcze będą wracać czy już się usamodzielniły całkiem. Starsznie przezywałam jak mi sie pierwszy stracił, a dziś jak już były tylko 3 to az mnei ściskało czy one sobie radzą... :-( Stara i głupia :evil_lol: A tu jeszcze cała siódemka sprzed kliku dni. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B001.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B002.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B003.jpg[/IMG]
  21. Cudo, cukiereczek :) Piękna robota :D
×
×
  • Create New...