-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Oj bidny Dżordż :( Chciałabym Ci coś poradzić, ale ja się nie znam... A Mróweczka, to czegoś konkretnie się bała czy ogólnie? -
Nie znacie się zimnoluby ;) Moni poka pieski :D
-
A to gałgan jeden :D
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Trzeba było nie wysyłać :P -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A nie chciałam utrudniać z albumami :lol: Ostrzegam, ze przenoszenie spowoduje, że zdjęcia poznikają. Można je łatwo przywrócić, ale trzeba zmieniać. Ale to jutro, bo teraz idę spać. -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Boskie portreciki :) A już zapomniałam jaki avek miałas, ten idealny :) -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To Ci super wyszło, sama słodycz ;) [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/DSC06509.jpg[/url] Teraz już jasne czemu wcześniej Ci foty nie wychodziły :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Spoko, mam go w aparacie cały czas :) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzięki Monia :) A co do tajemnicy, to ja mam w lapku taką dziurkę na karty... tylko nie wiedziałam o tych adapterach :lol: Zapraszam an bazar! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-ps%C3%B3w-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22[/url] -
Bazar się urodził w wielkich bólach ;) Mam nadzieję, że nie namieszałam nic :P Zapraszam, choć do podnoszenia. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-psów-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22?p=19152470#post19152470"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227590-Ciuchy-dla-kobiet-akcesoria-dla-psów-dla-dla-domu-na-STERYLKI-do-11-06-g22?p=19152470#post19152470[/URL]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja z wysokiej trawy nie sprzątam, tylko z trawniczków osiedlowych. Jak już o zwyczajach mowa, to moja kota lubi czasem walnąć do wanny. Teraz jest ze dwa mies. spokoju, ale ma takie okresy, że codziennie miespodziewanka :/- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No ładną miałaś wycieczkę :lol: A kundle oglądam zawsze, tylko nie zawsze piszę. Leń ;)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zdradzę Ci pewną tajemnicę :P ale zakaz śmiania się ze mła :lol: -
że piwko wypiła? No nie jedna :lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Przetestowane, jutro czytnik będzie na bazarku :lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='agaga21']mnie lucynka budzi czasem by pokazać, że kupkę już zrobiła...[/QUOTE] Mądry pies, nie chce żebyś wdepnęła... Damian mój kiedyś wlazł w nocy w qqqpę, ale nie pamiętam który tymczas był tak uprzejmy :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja sie raczej boje, że znów wszystko mi się skasuje... Masakra teraz. Kiedyś była klisza do aparatu, gniazdko do telefonu i wsio było jasne ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']buuahahaha no... nie da się ukryć :roflt:[/QUOTE] Ale to nic... ostatnio rozkładałam pułapki na karaluchy, coby sprawdzić cyz są i jak mi się 3 niewinne ćmy złapały i nie umarły, tylko tak trzepotały skrzydełkami, to raz dwa skończyło się dochodzenie i pułapki wylądowały w koszu ;) A znalazłam kartę - mam kartę w aparacie, gdzie mała jest w dużej, mogę do tej dużej wsadzić tą z telefonu? -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Wilcza [/B]- po jakim czasie mogę zlikwidować gniazdo? <mam w planie zawiesić im budkę z tym gniazdem> Dziś wyleciał ostatni w czym czynny udział brała Jadzia :angryy: i nie wiem czy one jeszcze będą wracać czy już się usamodzielniły całkiem. Starsznie przezywałam jak mi sie pierwszy stracił, a dziś jak już były tylko 3 to az mnei ściskało czy one sobie radzą... :-( Stara i głupia :evil_lol: A tu jeszcze cała siódemka sprzed kliku dni. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B001.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B002.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/B003.jpg[/IMG] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No pakuj, tylko z jakąś wciągarkę na wypadek jak nam winda padnie ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Znaczy z niej czysta dziewuszka :) Ech, jak Ci jej zazdraszczam strasznie :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Cudo, cukiereczek :) Piękna robota :D