Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='necianeta89']Nie podoba mi się jej skłąd, gdzie w tym mięso? :/[/QUOTE] Ona ma zbliżony skład do Boscha czy Brita. Ale z tej półki to wiadomo, bez szału ;)
  2. [quote name='necianeta89']dziewczęta, może mi któraś pilnie doradzi, poszukuję suchej a jednak dość mokrej karmy dla dorosłych psów. jakieś pomysły? Brit, bosh, acana, purina odpadają. są za suche. Miałam kiedyś royala dla ras olbrzymich, szczeniaków, ona była super mokra. Teraz szukam czegoś dla swojego psa. Karma się kończy a ja nie mam pomysłu co kupić :([/QUOTE] Josera festival. To można dodatkowo zalewać woda i robi się taki niby sosik.
  3. Przykro ['] :( Oj takie myśli są najgorsze :( Ale trzeba je odsuwać od siebie, choć są naturalną reakcją. Trzymaj się :* Na pewno zrobiłaś wszystko jak trzeba, przesada w druga stronę też nie jest taka dobra.
  4. Ło matko, lałabym tych goownojadów i patrzyła czy równo puchnie.
  5. [quote name='wilczy zew']wygląda,że to był ostatni moment na ratunek [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kocia011.jpg[/URL][/QUOTE] Ona tu u mnie byłą miesiąc. Ciągle na lekach i ciągle gorzej. Juz myślałam, że będzie ślepa. Tak wyglądała pierwszego dnia [url]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/?action=view&current=kot010.jpg[/url] [quote name='Saththa']ja tez tak kupiałam.... do d u*py poza tym już sietej gabki tak ładnie wsadzic nie dało... A kupiłam za 79 a teraz nie ma takich :( Sa tylko za 160 zł... czy ja naprawde musze 160 zł wywalac na legowsiko dla Psa... jakos mi to tak za dużo się wydaje... jak myslisz?[/QUOTE] Starsznie drogo.. ale to ten model jest taki drogi i trzeba go kupić duży, bo ma boczki wysokie. Ja teraz zastanawiam się nad pontonem do sypialni [url]http://allegro.pl/legowisko-90x60-90-60-e-skora-tkanina-rozbieralne-i2339406774.html[/url] Tylko tu są wymiary lipne, bo mniejsze są kwadraty :/
  6. Uwielbiam takie wieści czytać :)
  7. Tazz cudny :) A takich przykrych rocznic nie lubię :(
  8. Ono jest ciut inne na żywo, bardziej stonowane. Pod kolor zasłon :lol:
  9. Cienki sztruks. Ale mocno się zdenerwowałam, bo wyjmowana jest tylko gąbka od spodu, a reszta nie.... a chciałam żeby wszystko można wyjąć.
  10. Kupiłam Liz nowe posłanie do "salonu", już ma okupanta, a Liz biedna dalej śpi w sypialni : [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j048.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j049.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j050.jpg[/IMG] Jakoś za dwa dni będą dwa lata jak przytargałam toto do domu. Taka bidna chora była. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kocia011.jpg[/IMG]
  11. [quote name='WATACHA']Oooooooooo odezwała się ta co daje tymczasowiczom kopa na rozpęd ;)[/QUOTE] Jak nie jak tak :lol: [quote name='WATACHA']Ty Zreduszko to niegłupia babeczka ;), udało mi się, ale na próbę umieściłam w drugim poście.Może chyba tam zostać :)[/QUOTE] Ja to się minęłam z powołaniem, nawet wilczej umiem wytłumaczyć co jak ma zrobić, żeby photobucket jej fungował :evil_lol:
  12. Cudne wieści, a Ty nie bucz... przecież malutka będzie na pewno szczęśliwa, a Ty masz swoich chłopaków na pocieszkę ;) Ps. A próbowałaś zacytować i skopiować wtedy?
  13. Ty cos ostatnio masz ze wzrokiem, jak to jedno obciętego? A w ogóle, jak się koleżanka wyrobiła, zdjęcia, fryzury nie takie... jeszcze trochę i sie o opisy lepsze będzie dopominała :lol:
  14. [quote name='Gosiapk'] 6 lat i o żadnym starszym/średnim/młodym wieku nie wspomniałam w tekście wysłanym do załączenia w ogłoszeniach :diabloti:[/QUOTE] Masz szczęście :D
  15. [quote name='3 x']można ;) ja czasem robię tak, że wysyłam pw z numerem konta i pisze że rozliczenie jest w tym i w tym poście na watku - tam podana jest suma fantów plus koszty wysyłki normalnej i priorytetowej, zazwyczaj zaokrąglone o 50 gr (bo tyle przyjmuję sobie średnio za opakowanie - co nie pokrywa kosztów dużych kopert bąbelkowych, ale to już moja brocha) [/QUOTE] Też tak zrobiłam kiedyś, ale w pw był podany link do tego postu. A w tym przypadku te koszty nie były w ogóle policzone. Ja za opakowanie w ogóle nic nie biore na ogół. Chomikuje folię bombelkowa i zostauję papier, pidełka lub zwykłe koperty.
  16. Nie wiem jak można i po co wysyłać pw z nr konta bez kosztów ;) Ciągle twierdze, że ta wina nie jest taka jednoznaczna i sory... ale żeby te 1,9 zł psom zabierać :P Przyganiał kocioł garnkowi ;) Jak już namieszam na bazarze, a zdarza się, to koszty tego biorę na siebie. 1,9 :P
  17. Ja Was wszystkie pacnę, baby! Jak to 7-8 lat to są stare lata?! To jest wiek średni i tak macie pisać :D Missieek - znów masz skrzynkę zapchaną. Fajny ten tekst Mazura, ale ja go skrócę ;)
  18. [quote name='Inez de Villaro']Ja, żeby przelać 1,90 zł musze zapłacić 2.50zł za przelew więc koszty mogą przekroczyć dług...może po prostu umówcie sie, że przy następnych zakupach dłużniczka dopłaci te brakujące 1.90 zł...??[/QUOTE] Jak ktoś ma tak drogie przelewy, to się tym bardziej sam nie powinien wyrywać i wpłacać kasy zanim nie dostał pw z kosztami ;)
  19. No cioteczki sznupkowe maja pałę z wspierania wątku :P
  20. Ty niedobra panciu :P jak tak mogłaś psa nie poczęstować i ejszcze się burzyć :P
×
×
  • Create New...