-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
I co tam ? -
[quote name='necianeta89']dziewczęta, może mi któraś pilnie doradzi, poszukuję suchej a jednak dość mokrej karmy dla dorosłych psów. jakieś pomysły? Brit, bosh, acana, purina odpadają. są za suche. Miałam kiedyś royala dla ras olbrzymich, szczeniaków, ona była super mokra. Teraz szukam czegoś dla swojego psa. Karma się kończy a ja nie mam pomysłu co kupić :([/QUOTE] Josera festival. To można dodatkowo zalewać woda i robi się taki niby sosik.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
To zaciskam za decyzję :* -
Przykro ['] :( Oj takie myśli są najgorsze :( Ale trzeba je odsuwać od siebie, choć są naturalną reakcją. Trzymaj się :* Na pewno zrobiłaś wszystko jak trzeba, przesada w druga stronę też nie jest taka dobra.
-
Ło matko, lałabym tych goownojadów i patrzyła czy równo puchnie.
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Kawał dobrej roboty :D -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wilczy zew']wygląda,że to był ostatni moment na ratunek [URL]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kocia011.jpg[/URL][/QUOTE] Ona tu u mnie byłą miesiąc. Ciągle na lekach i ciągle gorzej. Juz myślałam, że będzie ślepa. Tak wyglądała pierwszego dnia [url]http://s805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/?action=view¤t=kot010.jpg[/url] [quote name='Saththa']ja tez tak kupiałam.... do d u*py poza tym już sietej gabki tak ładnie wsadzic nie dało... A kupiłam za 79 a teraz nie ma takich :( Sa tylko za 160 zł... czy ja naprawde musze 160 zł wywalac na legowsiko dla Psa... jakos mi to tak za dużo się wydaje... jak myslisz?[/QUOTE] Starsznie drogo.. ale to ten model jest taki drogi i trzeba go kupić duży, bo ma boczki wysokie. Ja teraz zastanawiam się nad pontonem do sypialni [url]http://allegro.pl/legowisko-90x60-90-60-e-skora-tkanina-rozbieralne-i2339406774.html[/url] Tylko tu są wymiary lipne, bo mniejsze są kwadraty :/ -
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam takie wieści czytać :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
zerduszko replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazz cudny :) A takich przykrych rocznic nie lubię :( -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ono jest ciut inne na żywo, bardziej stonowane. Pod kolor zasłon :lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cienki sztruks. Ale mocno się zdenerwowałam, bo wyjmowana jest tylko gąbka od spodu, a reszta nie.... a chciałam żeby wszystko można wyjąć. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kupiłam Liz nowe posłanie do "salonu", już ma okupanta, a Liz biedna dalej śpi w sypialni : [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j048.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j049.jpg[/IMG] [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/j050.jpg[/IMG] Jakoś za dwa dni będą dwa lata jak przytargałam toto do domu. Taka bidna chora była. [IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Jagoda/kocia011.jpg[/IMG] -
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='WATACHA']Oooooooooo odezwała się ta co daje tymczasowiczom kopa na rozpęd ;)[/QUOTE] Jak nie jak tak :lol: [quote name='WATACHA']Ty Zreduszko to niegłupia babeczka ;), udało mi się, ale na próbę umieściłam w drugim poście.Może chyba tam zostać :)[/QUOTE] Ja to się minęłam z powołaniem, nawet wilczej umiem wytłumaczyć co jak ma zrobić, żeby photobucket jej fungował :evil_lol: -
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
zerduszko replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści, a Ty nie bucz... przecież malutka będzie na pewno szczęśliwa, a Ty masz swoich chłopaków na pocieszkę ;) Ps. A próbowałaś zacytować i skopiować wtedy? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Buuuuuuu :( -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
zerduszko replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ty cos ostatnio masz ze wzrokiem, jak to jedno obciętego? A w ogóle, jak się koleżanka wyrobiła, zdjęcia, fryzury nie takie... jeszcze trochę i sie o opisy lepsze będzie dopominała :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='3 x']można ;) ja czasem robię tak, że wysyłam pw z numerem konta i pisze że rozliczenie jest w tym i w tym poście na watku - tam podana jest suma fantów plus koszty wysyłki normalnej i priorytetowej, zazwyczaj zaokrąglone o 50 gr (bo tyle przyjmuję sobie średnio za opakowanie - co nie pokrywa kosztów dużych kopert bąbelkowych, ale to już moja brocha) [/QUOTE] Też tak zrobiłam kiedyś, ale w pw był podany link do tego postu. A w tym przypadku te koszty nie były w ogóle policzone. Ja za opakowanie w ogóle nic nie biore na ogół. Chomikuje folię bombelkowa i zostauję papier, pidełka lub zwykłe koperty. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie wiem jak można i po co wysyłać pw z nr konta bez kosztów ;) Ciągle twierdze, że ta wina nie jest taka jednoznaczna i sory... ale żeby te 1,9 zł psom zabierać :P Przyganiał kocioł garnkowi ;) Jak już namieszam na bazarze, a zdarza się, to koszty tego biorę na siebie. 1,9 :P -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
zerduszko replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Inez de Villaro']Ja, żeby przelać 1,90 zł musze zapłacić 2.50zł za przelew więc koszty mogą przekroczyć dług...może po prostu umówcie sie, że przy następnych zakupach dłużniczka dopłaci te brakujące 1.90 zł...??[/QUOTE] Jak ktoś ma tak drogie przelewy, to się tym bardziej sam nie powinien wyrywać i wpłacać kasy zanim nie dostał pw z kosztami ;) -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No cioteczki sznupkowe maja pałę z wspierania wątku :P -
Ty niedobra panciu :P jak tak mogłaś psa nie poczęstować i ejszcze się burzyć :P