-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
byliśmy w parku i zrobiłyśmy trochę fotek ;) słońca nie ma ale mamy 10 stopni ... normalnie wiosna :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc02600i.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8383/dsc02600i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc02603w.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4649/dsc02603w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/dsc02606x.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7369/dsc02606x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dsc02611rf.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2066/dsc02611rf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc02612o.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8114/dsc02612o.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
-
[quote name='vege*']Od pandy są większe chyba takie kolorowe krówki jeszcze :-) A ten łańcuch to od krowy wzięłaś? :evil_lol:[/QUOTE] no dlatego napisałam że największa moja ;) i ta jest idealna, reszta jest dla mnie za mała. a łańcuch ze sklepu . żadnej krowie nie ukradliśmy :lol:
-
największa adresówka moja z tej serii na k.17kg psie .(np. byczek jest jak połowa tego a karta jak 1/3) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/dsc02613q.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2488/dsc02613q.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dsc02617c.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4492/dsc02617c.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] następny razem jeśli grawer się sprawdzi i będzie wytrzymały to wezme same pandy .
-
jeśli pies na smyczy jest większy i np rasy "agresywnej" to nawet to że jest na smyczy nic nie da i zawsze będzie wina tego psa , takie życie niestety :roll: widziałam jak na boksera znajomych dorosłego 45kg samca (pseudo) robił ataki mały jrt , bokser w końcu się zdenerwował i trzepnął mniejszego psa łapą tak że tamtem z piskiem uciekł , awantura wielka że ten wielki pies bez kagańca itd itd a najlepsze jest to że ludzie obcy ,przechodnie potakiwali i uważali że kobieta od jrt ma rację ;) mimo że to jej pies był bez smyczy, jej pies podbiegł i podgryzał no ale przecież to mały piesek i może wszystko . a sytuacja z tych wakacji , nie chamska ale ciekawa, moja działka jest ogrodzona a za siatką mamy pięknego samca boksera , moja suka go nie lubi więc często szczeka pod siatką próbując go dopaść , oczywiście pracujemy nad tym bo to nic przyjemnego jak często tak szczeka , bokser wtedy jeży się stanie jak wryty i stoi spięty, ale nawet nie warknie . przyjechali znajomi do nas z szit zu , dorosły samiec 2 letni z burzą hormonów , tak próbował dostać się do boksera że zrobił podkop i wszedł na działkę obok :roll: miał na sobie kaganiec bo bywa że i z moją suką średnio się dogadają więc ten mały max 7kg szit zu w kagańcu znalazł się po drugiej stronie płotu z wielkim samcem boksera ;) wszyscy myśleli że tym sposobem będzie po małym bo ten od razu ruszył się gryźć , zaczęliśmy krzyczeć (żeby dojść na tamta działkę trzeba by było iść naokoło co zajmuje jakieś 3 min drogi biegiem) , sąsiad wyszedł dosłownie w momencie jak bokser złapał małego w zęby za kark i zamierzał nim troszkę potrząsnąć ;) wyjął go z mordy swojego psa i przerzucił przez płot do nas całego i zdrowego , no nieco oślinionego . jakby bokser chciał mu zrobić krzywdę to by zrobił i nie dał sobie wyjąć ot tak psa z pyska więc mały miał więcej szczęścia niż rozumu . podkop od razu został zakopany a mały uwiązany na wszelki wypadek . więc nie każdy duży pies jest zły , i nie zawsze płot daje gwarancję bezpieczeństwa . z sąsiadami nadal żyję w zgodzie tylko teraz częściej sprawdzam płot czy nie ma podkopów ;)
-
[quote name='ladySwallow']Zu da radę, mądra psica to jest ;) Co do tego śniegu - Ty masz przynajmniej czarnego psa :evil_lol:[/QUOTE] możesz mi wierzyć że nawet czarny pies ale z firanką na brzuchu jest 100 razy gorszy niż biały gładki :lol: tyle co się błota i piachu znosi na tym brzuchu to aż niewyobrażalne ilości czasem :evil_lol: aczkolwiek myślę że biały z firanką byłby najgorszy :lol:
-
moje pierwsze podejrzenie to był border lub ausik , faktycznie sporo borderów ostatnio się pojawiło na dogo ;) szczyl jest super , mam nadzieję że spełni Twoje oczekiwania , a tatuś naprawdę fajnie wygląda takie bordery właśnie lubię :loveu:
-
straszne .. co ludzie mają na celu ucząc psa takich rzeczy , bo ipo to to nie jest .
-
ja widziałam takie przepiękne czarno-białe borderki :loveu: i podejżanie aktywną Martyne tam :evil_lol:
-
[url]http://allegro.pl/kalait-charms-bali-zawieszka-karta-as-cz075-i2011052040.html[/url] AS już ma srebrny środek , niestety czarny kolor zszedł , ale sam grawer się trzyma dobrze, zobaczymy co będzie dalej .. :)
-
[B][COLOR=red]WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU[/COLOR][/B] ;):x-mas::santagri::tree1:
-
[quote name='Marchewkowy']u nas w tesco w ogóle nie ma psiego działu ;( Myślę nad obróżką zaciskową dla Prince po nowym roku ale nie mogę się zdecydować który wzorek Jak myślicie[/QUOTE] a u nas nie ma nawet tesco :lol: dla Prince ja bym widziała kropki ;)
-
[quote name='NightQueen']aaa myślałam że 3,5 ;) takie niewymiarowe te obroże, bo regulacja jest albo do 29, albo od 32 cm, a Moli ma w szyi 30/31 cm i nie pasuje ani ta, ani ta :angryy:[/QUOTE] nie sugeruj się do końca tym bo miałam 2 razy Ske niby do 37-8cm a na szyję 38cm mojej suki była za mała kupiłam Mke od 40cm niby a była na maxa zmniejszona idealna :) Marta chyba ma Mke teraz a Ares nie ma chyba 40cm w szyi więc te rozmiary też takie robią nie do końca.
-
[quote name='sachma'] Widzę, że jesteście oblatani :P czy ktoś może gdzieś/kiedyś wyczaił uzdy kolorowe? albo wiecie kto może je robi na zamówienie? Jedyne uzdy jakie na Lennego pasują to czarne trixi te cienkie standard - a ja chciałam coś grubszego i delikatniejszego - widziałam super z miękką poszywką na nosie ale nie robią w Lennego rozmiarze, tylko dla dużych psów :( .. on ma delikatną tchawice, więc nie chodzi na obroży - obroża jest tylko od trzymania adresówki :P ([/QUOTE] ami play ma kolorowe kantarki i rozmiar najmniejszy będzie ok na pewno , można dokupić taką samą smycz i obrożę . [URL="http://allegro.pl/najnowsza-kolekcja-halter-kantar-do-szkolenia-nx2-i1995149622.html"]LINK[/URL] lub na zamówienie u DogStyle na pewno da się jakąś naszywkę kolorową naszyć ;) [quote name='Smile of Red Witch']Ja juz sie boje, że po Nowym Roku zbiory mi się powiększą ;) już zaczynam się rozglądać za obróżkami dla chłopczyka ;)[/QUOTE] pokaż chłopaka koniecznie ;) ast?
-
[quote name='motyleqq']cienko :crazyeye: ja narzekałam, że za szerokie :lol:[/QUOTE] wygląda na 2,5cm ? no Etna ma długą szyję więc możesz szaleć :eviltong: ja bym widziała na niej z cm szerszą ;) ale wygląda bardzo ładnie, fajne połączenie kolorów :lol:
-
Dufflowi super w fiolecie! Etnie też ślicznie tylko troszkę cienko sie wydaję , ale świetnie wygląda . a niebieskim na rudym to chyba najlepsze połączenie :lol:
-
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja też chce!!!!!!!!!!! :placz: u nas jak nie było tak nie ma :roll: ale może w końcu coś ruszy jak u was nasypało :lol: ślicznie Zu wygląda :loveu:
-
a ja powiem z własnego doświadczenia żeby patrzeć też nie tylko na różnicę wieku ale i wielkości , jak jeden pies jest duży drugi mały to bywa ciężko , u mnie np mimo że pudels był chętny 3 lata temu na zabawy z suką różnica byłą zbyt duża i suka robiła mu krzywdę , zwalając go z wersalki czy za mocno waląc łapami , więc różnica wzrostem i wagą ma duże znaczenie . wiek to druga sprawa u mnie jest różnica 11 lat między psami ;) to kiepski pomysł . cieszę się że myślicie o 2 psie na pewno Etnie będzie miło mając towarzysza w domu na stałe .
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']kup Jariemu , godnego przeciwnika do zabaw :diabloti: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BksMfeK51kI&feature=related[/URL][/QUOTE] zastanawiam się nad tym już bardzo długo tylko obawiam się że mój dziwny pies nawet na to nie spojrzy :roll: może jakby było różowe to by się skusiła :lol: widać że to fajna zabawa dla psa -
doszły mi adresówki charmsy , niestety to nie dla nas , są bardzo malutkie , jeśli już to dla małych piesków , i nie wiem ile wytrzyma kółko do adresówki , nie wygląda na mocne ale zobaczymy na razie nie ma co narzekać , ogólnie są bardzo ładne ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']. :p Natomiast jamnice mają zwyczaj rozwalania worków ze śmieciami :shake: Jak się nie daj Boże nie domknie drzwiczek albo nierozważnie postawi worek na ziemi i sobie pójdzie to destrukcja jest pewna... Mało jest bardziej wpieniających widoków niż porozrzucane odpadki po kuchni i przedpokoju :mad:[/QUOTE] a jak fajnie się sprząta potem śmieci po całej kuchni i przedpokoju i myję się podłogę ;) bardzo dobrze to znam niestety :lol: trzymam kciuki żeby Jari odzyskał słuch :lol: -
[quote name='drzalka']Używa ktoś obroże Elperro ? )[/QUOTE] mam el perro już bardzo długo 3cm podwójną z klamrą , oprócz tego że dość szybko łapie brud to jest świetna, po wypraniu jak nowa mimo że prana już z k.50 razy kolor w ogóle nie stracił na intensywności , jestem bardzo zadowlona, co do wytrzy,ałości tio chyba nie trzeba zapewniać , w końcu robione z myślą o ttb.
-
[quote name='Diora']Podajcie namiary na tę firmę, please.[/QUOTE] [URL="http://allegro.pl/obroza-skorzana-romby-producent-i1995956935.html"]TU link [/URL] oni robią tylko na allegro , ale rzeczy są naprawdę bardzo dobrej jakości i świetnie uszyte , miałam od nich już 3 obroże i kaganiec , polecam ;) tylko trzeba pamiętać o podszyciu skórą a nie filcem bo robią tak i tak . [URL="http://img88.imageshack.us/img88/7510/dsc02172n.jpg"][/URL][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7510/dsc02172n.jpg[/IMG]
-
[quote name='Metheora']jaki kolor skory doradzacie do moich psów? mam ciemnobrązowe chcę zamowić taki sam model tylko inne kolor mam do wyboru skóra naturalna (beż) czerwony czarny brązowy... myślalam nad czymś jasnym, moze brązowa wewnętrzna warstwa miękkiej skory a zewnętrzna kolor naturalny?[/QUOTE] ta firma ma piękny kolor skóry czerwony ;) mam do nich już drugą czerwoną skórę i jest naprawdę fajny odcień . czarny to czarny nie będzie widać , podpalańcom może pasować jeszcze ten beż (sama chętnie bym zobaczyła beż od nich bo zastanawiam się nad kupnem) .
-
[quote name='lawendowa']Śliczne. Właśnie to mi się w artmagicku podoba ze moze byc z jednej strony imię psa a z drugiej dane ;-). Jakoś średnio mi się podoba jak mi pies świeci nr tel...o ile na spacerze nikt nie jest w stanie się przyglądnąć to w komunikacji miejskiej już tak :roll:[/QUOTE] nie tylko oni mają dwustronne , ja mam adresówki i art magic 2 stronne i zwykłe metalowe za 7zł z allegro i kolorowe metalowe z allegro też dwustronne . tylko dwustronne najczęściej są trochę droższe .
-
każdy pies jest inny , nie ma co się przejmować . u mnie suka robi pobudke już o 6 rano bo to jej pora ,rano jest najbardziej żywiołowa po spacerze rannym śpi aż do południa, raczej większość dnia przesypia, ożywia się dopiero na spacerach , wtedy szaleję , według mnie to tylko na plus ;) za to pies nie potrafił usiedzieć ani chwili jak tylko był ktoś w domu znosił zabawki i ciągle zaczepiał , więc co pies to inaczej .