Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='Unbelievable']Jeżeli chodzi o Bubę, to pojawiła się kolejna możliwość, a poprzednie domki milczą :roll: ładnie proszę trzymać kciuki dzisiaj w nocy :)[/QUOTE] a dlaczemu w nocy ? :eviltong: będziemy trzymać ;)
  2. ale śliczne świniaki ! :loveu: i Jetsan też :lol: ile waży dorosły samiec tybetana ?
  3. no mała już nie jest taka mini :lol: świetnie razem wyglądają :loveu:
  4. przeczytałam oczywiście , mam podobne zdanie dla mnie nie kopiowany dobek wygląda zwyczajnie brzydko ;) co innego boksery ,sznaucery, pudle tu mi jakoś nie przeszkadza mocno ich ogon ale są rasy właśnie jak dobki które dużo lepiej wyglądają kopiowane , tak samo wole asty kopiowane . będąc u rodziny we Włoszech miałam okazje przez 2 tyg przebywać z bokserem pięknym z rodo no i z ogonem :diabloti: ból jak ten piękny ogon wali po nogach , i przepiękne siniaki :lol: aczkolwiek pies wyglądał super i ogon wcale mu nie odejmował urody , za to miał kopiowane uszy nie tak jak w Polsce żeby stały, tylko w leżący trójkąt , u nas nigdy takiego kopiowania nie widziałam .
  5. ślicznie wygląda ten fiolecik na czarnym psie :)
  6. u nas w schronisku był pies który nazywał się Przecinek :) i faktycznie tak wyglądał .
  7. Jari był brzydal jak był mały :eviltong: teraz wygląda świetnie ;) z uszami wyglądał jak jakiś gończy :lol:
  8. [quote name='Marta_Ares']dlatego ja to chowam oddzielnie :P[/QUOTE] :evil_lol: też racja, ja mam kagańce metalowe chowane na zimę w szafie więc w sumie na obrożę też by się tam znalazło miejsce :lol:
  9. ja raczej nie lubię jak coś leży miesiącami w pudle z obrożami i się kurzy ;) a dublin dog na zime w sam raz! na pewno obroża nie będzie mokra po każdym spacerze przy śnieżnych szaleństwach :lol:
  10. bardzo fajne :) ale nie lubię obróż które są sezonowe .
  11. [quote name='drzalka'] Popytam jeszcze w PM może mi doradzą. Może ktoś z Was ma Manmaty ? Tak porównawczo do psów bym wybrała.[/QUOTE] na moją (+/- 17kg) był dobry z manmata rozmiar S jeśli chodzi o guardy więc na Twoją suczke pewnie M na psa raczej L :)
  12. świetnie razem wyglądają!! :)
  13. [quote name='panbazyl'] niemożliwe. i się do tego tak otwarcie przyznajesz???? na szafot wywiozą klikając po drodze :eviltong:[/QUOTE] ktoś musi być zły żeby dobry był ktoś ;) [quote name='evel']U nas prawdziwe "wrrr" było raz. Znaczy się, Zuz był śpiący i zmęczony, a ja próbowałam ją przesunąć i nie wiem, czy jej się jakaś klepka poluzowała czy co, ale nigdy więcej już tego nie próbowała ;)[/QUOTE] e tam zaraz klepka , moja właśnie w takich sytuacjach sobie burka ale według mnie to nie jest serio :lol:
  14. [quote name='evel']E, Zuz jest w miarę mały i jeden, a czasem jak się rozwali to nie wiadomo jak się ułożyć ;) No ale jak kiedyś miała pomysł, żeby na mnie nawarczeć, jak ją przesuwam, to wyfrunęła z pierwszą prędkością kosmiczną z łóżka lotem prostym - prosto na podłogę :lol: - od tamtej pory nie próbuje :diabloti:[/QUOTE] u mnie to norma tylko ja nie reaguję tak porywczo:eviltong: bo wiem że suka robi to dosłownie przez sen , jak śpi ze mną a ja się przekręcam słyszę "wrrrrr" ale takie śpiące wrrr które nie ma nic wspólnego z prawdziwym burczeniem tylko to oznaka niezadowolenia więc nie reaguję bo nie widzę potrzeby , chyba że u was to prawdziwe "wrr" :lol: ja psa wychowuję , w sumie wychowałam bez klikera i jest mi z tym dobrze :evil_lol: nigdy nie użyłam klikera.
  15. [quote name='vege*']Akurat to, że jest 0 stopni to mi nie przeszkadza bo wolę jak jest zimno niż gorąco np te 35 st :eviltong: U mnie na szczęście nie pada w ogóle (odpukać) :lol:[/QUOTE] ja wole jak jest odpowiednio do pory roku , czyli taka słoneczna 10stopniowa jesień była by idealna :lol: [quote name='Agathee']z ciekawości, po co golisz psa na zime? bo nie bardzo rozumiem jaki to ma cel, oprócz faktu, że pozbawiasz psa naturalnej ochrony przed zimnem i musisz go ubierać. Ja swojego gole ze względów estetycznych, ale na lato i pozwalam mu odrosnąć. Przecieź Miśka jest puchata, nie musiałaby chodzić w sweterkach i innych wymysłach. Moja przy niej jest łysa, a znosi świetnie każde warunki pogodowe :lol:[/QUOTE] jakbym nie musiała to bym na zimę nie goliła , jej sierść mnie uczula , mało która mnie uczula a jej akurat tak jak tylko odrasta wychodzą mi swędzące krostki , więc jest obcinana min raz w miesiącu . niestety w zimę marznie ale to normalne każda nawet krótka ale swoja sierść jest lepsza niż całkowite obcięcie ona nie ma podszerstka po obcięciu . [quote name='NightQueen']gdzieś mi się przypomina że gops mówiła że jest alergiczką (?) i z krótszym włosem się jej lepiej żyje, oddycha itd. Ja swoją sukę też golę zimą, co prawda nie aż tak jak latem ale jednak (lato - 3mm, zima - 6 mm) i też ma ubranka, których na ogół nie potrzebuje, ale bywają dni -25 st. C. gdzie by jej nawet futro do ziemi nie pomogło ;)[/QUOTE] tak , po części o to chodzi ;) [quote name='evel']Ubieranie psa to kwestia bardzo indywidualna - moja niby ma futro dwuwarstwowe, a jak mróz jest większy, jak np. -10*C, to pies mi się trzęsie jak osika. No i chodzi w derce. I dzięki "wymysłom" mam w miarę zdrowego psa zimą.[/QUOTE] dokładnie , Baster może mieć mega puchate futro a i tak jak tylko jest na minusie się trzęsie. (jego nie gole na zimę wiadomo) [quote name='Diora']Pewnie, wszystko zależy od "egzemplarza" :dog: Pies mojej siostry ma krótką sierść, ale nigdy nie miał zakładanych żadnych kubraczków. To jest istne ADHD i nawet przy potężnym mrozie nie jest mu zimno.[/QUOTE] na pewno to kwestia psa, moja też raczej spokojnym pieskiem łażącym za nogą nie jest a jednak bez kubraka jest jej zimno , w kubraku potrafi tarzać się w śniegu i na nim leżeć , w ogóle to bardzo lubi zimę :)
  16. ja również trzymam kciuki mocno :)
  17. [quote name='Jara']Czy znacie jakieś godne polecenia firmy oprócz Hoffero i Woza, które robią obroże z naturalnej skóry? Zależy mi żeby się nie rozciągały.[/QUOTE] od nich mam skórzaną obrożę nie rozciąga się , jedynie trzeba pamiętać żeby zamówić z tym podszyciem nie filcem ;) tu [URL="http://allegro.pl/super-obroza-stozki-skora-producent-i1946322799.html"]LINK [/URL]ze skór mam jeszcze smycz dingo natłuszczaną podobno obrożę też są świetne , [URL="http://www.bajcik.pl/product_info.php?products_id=6084"]LINK .[/URL] miałam skórę od ferplasta też fajna tylko taka zwykła [URL="http://www.krakvet.pl/ferplast-obroza-skorzana-2043kolor-brazowy-p-2795.html"]LINK [/URL] i tak najbardziej zadowolona byłam z wozy , tylko te ceny :roll: [URL="http://www.bajcik.pl/product_info.php?products_id=6084"][/URL]
  18. [quote name='vege*']U mnie teraz zrobiło się już masakrycznie zimno :crazyeye: Wczoraj wyleciał na Nukę z zębami pies, tak bez ostrzeżenia, tylko od razu wybiegł i gryzie ją po łapach :angryy: miał szczęście, że ważył tylko 4 kg i Nuka go nie chwyciła zębami tylko się wściekła i próbowała go załapać, no ale jakby go złapała to oczywiście byłaby moja wina :shake:[/QUOTE] niestety ciepło jeszcze długooo nie wróci :lol: zawsze wina jest właściela większego psa :roll: [quote name='Onomato-Peja']Gopsowa! Jakie tabletki dostaje Miśka? Ten zamiennik Arthroflexu. Lepsze są? Pies mi na Arthro kuleje.[/QUOTE] teraz nie dostaję nic , skończyłam jedno opakowanie i jak ręką odjął suce łapy się nie trzęsą , więc nie daje na razie, ale to co dawałam nie było aż takie mocne. jak kuleje to musisz szukać czegoś mocniejszego na pewno . [quote name='Agnes']Onomato-Peja, te tabletki co daje gops sa raczej delikatne. Jak pies kuleje to lepiej cos mocniejszego. Ja daje Azie teraz canivition forte plus w tabletkach, jak zobaczylam na sklad to bylam w szoku. Ma duzo wiecej skladnikow niz te inne arthroflexy[/QUOTE] dokładnie ;) mamy brzydką pogodę , ciągle kropi , nawet zbytnio nie ma jak na dłuższy spacer z psem wyjść :roll:
  19. fotki świetnie, fajnie się suki bawią :lol: a z palcem koniecznie idź do lekarza .
  20. [quote name='vege*']Nie narzekaj na te 2 stopnie bo u mnie zazwyczaj rano jak idę do szkoły przed godziną 8:00 to jest na minusie :lol:[/QUOTE] za szybko się ucieszyłam bo znowu jest bardzoo zimno ;) strup Miśkowej zszedł , dziś czeka ją golenie , chodzimy sobie codziennie wieczorami do parku , w końcu prawie nikogo nie ma, kilku biegaczy , max 1-2 osoby z psami , żyć nie umierać dla nas idealne miejsce :lol:
  21. [quote name='ladySwallow']Dziewczyny, macie jakiś alergików na TOTWcie Pacific Stream? Jak reagują?[/QUOTE] moja jest alergikiem tylko nie wiem na co- bo wiele karm ją uczula , czy z rybą czy z kurczakiem , na totwie uczulenie nie występuje , na razie zjadła 4 worki 2 przepiórki i 2 z bizonem , teraz kupiłam z rybą zobaczymy ale myślę że też będzie ok.
  22. titititititititit :loveu: piękny Gramuś :cool3: teraz daj więcej :eviltong:
  23. [quote name='Molowe']tak szelki byłyby na spanielkę to chyba faktycznie jak coś to kupię L-kę dzięki :loveu:[/QUOTE] jeśli chcesz kupić nowe , spójrz na krakvet.pl tam mają 2 wzorki Lek w promocji po 57zł (żałowałam że moja nie wejdzie bo sama bym kupiła) a wszędzie chyba koło 90zł , myślę że floral by pasował do rudej spanielki :) [B]w deszczu rosnę[/B] bardzo ładnie wygląda boksio w turkusie .
  24. ten rudy kot niesamowicie wygląda!! świetne fotki ze spaceru ;)
  25. [quote name='Molowe']Mam do Was pytanie jak to jest z ta rozmiarówką szelek rogz ??? bo tak na tej stronie jest napisane [URL]http://allegro.pl/rogz-szelki-dla-psa-fancydress-m-i1909332396.html[/URL] klatka piersiowa do 42 cm a na tej [URL]http://globaldogshop.com/rogz-szelki-rogz-fancy-dress-scooter-medium-surf-tartan-p-2416.html[/URL] do 50 cm jednak te 8 cm robi dużą różnicę :roll: orientuje się ktoś jak to jest bo ja się pogubiłam :shake:A jest to ten sam rozmiar M[/QUOTE] nasze Mki miały max koło 47cm bo mój pudel kiedyś 44cm w klacie miał kilka cm możliwości zwiększenia. myślisz o nich dla spaniela? będą za cienkie nawet jeśli w nie wejdzie ;) 16mm to na prawdę mało , tak dla porównania moja suka koło 65cm w klacie ledwo dopieła się w rogzowe szelki Lki (były na maxa zwiększone i cisneły psa) gdzie napisane jest że są dla boksera itd ;) [quote name='caelestis']A ja poszukuję jakiejś obroży w "soczystym" limonkowym kolorze. Nie za dużą, bo to dla jamnika. Widział może ktoś coś takiego?[/QUOTE] może el perro ? mają obroże na klipsy cieńsze w bardzo ładnych kolorach [url]http://elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=215&category_id=26&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/url]
×
×
  • Create New...