-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
[quote name='motyleqq']jeszcze nie mierzyłam jej :) no i nadal nie wiem:cool3:[/QUOTE] wszystkie połączenia które pokazałaś są ładne :) może akurat od Kajusza/y/szki (?) kupisz taniej jak będą dobre bo też są ładne .
-
[quote name='motyleqq']nie umiem się zdecydować, chcę zamówić norwegi dla Etny, koniecznie coś z czerwonym, aktualnie zastanawiam się nad takimi połączeniami: [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC08784-1.jpg[/URL] [URL]http://i1235.photobucket.com/albums/ff432/Dog_style/ALLEGRO/DSC08524.jpg[/URL] [URL]http://www.activdog.pl/data/storage/attachments/239d4980c7a832cae02ad7e0fe533700.jpg[/URL] HELP :D[/QUOTE] połączenie nr 2 super!
-
[B]dziewczyny uwaga![/B] na prośbę firmy Maszer wstawiam "Witam serdecznie ! Mam wielką prośbę. Proszę z łaski swojej podać na forum "dogomania" w watku o kagańcach informacje ze kagańce od "MASZERA" maja paski ZE SKÓRY NATURALNEJ BYDLĘCEJ, CHOLEWKOWEJ - skóra taka jest używana m.in. do wyrobu tzw "opinaczy" czyli butów żołnierskich z szerokim pasem opinającym kostki (stad nazwa skóra cholewkowa właśnie) czyli tzw "JUCHTU" - ludzkość jest totalnie robiona w durnia przez rożnych macherów od marketingu łącznie z pisaniem autentycznych kłamstw pt. kagańce od MASZERA maja paski z ekoskóry należy więc kupować kagańce G. czy D czy jakie inne jeszcze PROD.. - to bzdura piramidalna która może napisać totalny idiota ale szanujący się człowiek takich bzdetów nawet nie powtarza bo to wstyd żeby psiarz nie potrafił rozróżnić skóry naturalnej od tworzywa sztucznego pn. ekoskóra a dawniej skaj. Pytałem jedną znajomą - psiarę jak i ja - osobę niewidomą i ona nie ma żadnego problemu z rozróżnieniem "ekoskóry" od skóry naturalnej (i wsio ryba czy to nubuk czy jucht czy licówka) a przecie ona NIE WIDZI , moze tylko dotknąć! . Szanujmy się psiarze i nie dajmy z siebie robić idiotów.Wczorajsi sprzedawcy pietruszki czy części rowerowych czyli aktualni "profesjonalni" sprzedawcy "profesjonalnych" kagańców właśnie liczą na to ze jesteśmy kompletnymi debilami i można nam wcisnąć każdy kit jak właśnie bajkę o słabych paskach z ekoskóry u MASZERA.... Serdecznie z góry dziękuję i przy okazji się zrewanżuje jakimś drobiazgiem do przesyłki choć to może być nie za szybko ;-) Pozdrawiamy Życzymy w tym Nowym Roku dobrych kontaktów z czterołapymi w fizjologach ;-) "MASZER" "
-
ale wam zazdroszczę że psy nie reaguja na konie ;) moja się niestety rzuca ,samobójczyni . fotki świetne! fajnie że macie z kim spacerować
-
[quote name='NightQueen']zapisuj się, byle zdążyć przed nowym rokiem bo nowe testy wchodzą ;)[/QUOTE] a wiesz dokładnie do kiedy trzeba zdać żeby było na starych zasadach ? do końca 2012r ? bo ja też się ciągle wacham ale to chyba przyśpieszy moją decyzję.
-
a ja wolę chopo , wydaję mi się sporo porządniejszy :) chociaż nie koniecznie jest ,maszer zły nie jest ale właśnie te paski takie słabsze na pierwszy rzut oka, nie mam długo maszera więc jeszcze nie wiem do końca jak z trwałością, możliwe że to tylko tak się wydaję .
-
najbardziej podoba mi sie 2 od lewej :) ale wszystkie są śliczne jak to szczeniorki ;) szkoda tych Twoich gadów , niektóre to nawet ładne były :eviltong:
-
według mnie jeśli nie jest to kaganiec na codzień to ujdzie , widać że lekki luz na dole jest powinien być większy , jeśli ma być używany codzinnie to lepiej wymienić na większy . może spróbuj coś zrobić żeby zobaczyć jak suka będzie w nim dyszeć ? bo z tym może być różnie .
-
spróbuj zapić na inna dziurkę bo tu się wydaje że ciasno ma z tyłu , no i jak widać ta wersja pro dość dziwnie sie układa na pysku, ewetualnie byś mogła przyciąć jeśli chciałabyś ten rozmiar zosatwić . większy to będzie myślę amstaf już , sama mam spaniel i amstaf na moja ale na mojej inaczej leży ma mniejszy pysk .
-
według mnie jest za niski . jaki to rozmiar ?
-
[quote name='tekcia55'][B]Milena9 [/B]to tylko taśma izolacyjna czy jakoś jeszcze przyszywałaś? Bo ja bym się bała psa tylko na taśmie izolacyjnej prowadzać ;)[/QUOTE] zanim się zaklei tasma powinno sie przypalić nad palnikiem i skleić wtedy się mocno trzyma ja na takiej smyczy samorobionej prowadzam 17kg suczke która często szarpię i jest ok .
-
[quote name='Unbelievable']dla mnie to też dziwne, szczególnie że idzie pies niewykastrowany jeszcze....[/QUOTE] dokładnie, dziwne to bardzo
-
bardzo fajne tereny macie :) już widzę jaką radochę by miała moja widząc tyle piasku .
-
z ipo sklepu kaganiec miałam na 3 dzień więc expresowa wysyłka, jedynie gorzej z pomocą przy rozmiarze ale jak się zna model to można spokojnie tam zamawiać .
-
moja śpi identycznie :evil_lol: śliczna sfochowana Zu :loveu:
-
[quote name='evel']Czego oczekujesz? Że ktoś będzie fikał koziołki z radości, że jego pies został zaatakowany przez niewychowanego yorka?[/QUOTE] no ale jak tu się nie cieszyć :crazyeye: toż to takie małe, pocieszne , z koakrdką najczęściej :loveu: ;) na yorki (podbiegające z daleka do nas) to ja mam sposób , biorę je na ręce i idę w drugą stronę niż właściciel , raz dwa właściele wiedzą po co mają nogi i smycz;)
-
[quote name='Laura_112']To tak jak moja, a to jest rozumiem kaganiec chopo ;)? jesli tak to zamowie ten bo wyglada ok[/QUOTE] znajoma ma chopo husky suka a jej suczka ma 9,5cm pysk długość i też jest dobry więc nie wiem czemu tak , może kwestia jak się dziurke zapnie
-
[quote name='Pinesk@']A my dziś już mamy po krówce. Zostało samo kółko. Nie wiem jakim cudem, czy po prostu identyfikator wypadł z kółka czy się ułamało.. w każdym badź razie nasza ulubiona krówka już się nie znalazła na spacerze :([/QUOTE] tego się właśnie od początku obawiałam , one mają słabe (takie się wydają) te wejścia do kółek według mnie i to może się z czasem ułamywać, u mnie mimo codziennego używania krówki trzyma się .
-
[quote name='motyleqq']no właśnie... :D ja do swojej nie zadzwonię bo po pierwsze, nie zna się na psach, a po drugie Apo jest póki co tajemnicą:lol:[/QUOTE] serca ,piersi z kurczaka(tylko drogie) , ogólnie drób bo jest lekkostrawny .
-
[quote name='motyleqq']po prostu potrzebuje czasu :) przed chwilą Etna władowała mi się na kolana, to ją wąchał jak nie patrzyła :lol: więc jest coraz lepiej :) dziewczyny, a jakie mięso mu gotować? co kupić?[/QUOTE] chude to na pewno , mogą być udka z kurczaka jest na nich sporo mięsa a nie kosztują dużo , do tego ryż może marchewka i na pewno będzie mu smakować .
-
super razem wyglądają :) na pewno będzie dobrze
-
[quote name='motyleqq']on ma przypięte do obroży takie coś jak się czasem do kluczy przypina, z karteczką w środku, to może napiszę tam po prostu numer telefonu[/QUOTE] myślę że jak nie masz adresówki to takie coś lepsze niż nic , napisz nr telefonu na tym powinno być ok ;)
-
staraj się go na razie wyprowadzać tam gdzie jest cicho i zdala od ulicy samochodów ;) pomysł z częstymi spacerami według mnie bardzo dobry , może masz jakąś adresówke Etny żeby mu założyć? wiesz różnie bywa :roll: lepiej dmuchać na zimne .
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
gops replied to Amber's topic in Foto Blogi
jak ktoś ma złe doświadczenia z dużym psem plus stawami to potem czasami reaguję nawet nie potrzebnie a z tego co wiem Onomato-Peji Rasta ma chore stawy i pewnie stąd takie uprzedzenie ;) swoją drogą specjalnie nie powinno się psu rzucać po betonie co innego jak galopuję sam z siebie, wiadomo że zdrowsze jest aportowanie na trawie i to jest racja. a szopke za kościołem żywą my tez mieliśmy :lol: tylko nie pozwalali robić zdjęć ;) -
[quote name='Laura_112'] edit.znalazlam post Gops o obydwu kagancach, czyli ogolnie lepiej sie sprawdza wersja klasyczna? Daj znac jak teraz kagance wygladaja , czy ten pro jeszcze sie do uzycia nadaja i czy ten klasyczny wciaz jestw dobrym stanie ?[/QUOTE] tamten stary chopo pokryty czarnym oddałam już ale kaganiec chopo pro mam , nadaję się do użycia , aczkolwiek poobcinałam tą góre na nosie bo wchodziło na oczy i nos . używam go właśnie teraz na zimę , kupiłam maszera metalowy nie pokryty niczym i go używam głównie teraz prócz zimy , ale nadal uważam że wersja nie pro jest lepsza na lato (ten gruby pasek strasznie grzeje w pro) ;) [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9217/dsc02438y.jpg[/IMG]