Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. [quote name='motyleqq'] on jest mały, ważny ze 4kg. dzięki za rady :) Etna dostaje TOTW, narazie nie zmieniam, a Apo będzie miał gotowane :) [/QUOTE] pogotuj mu kilka dni a potem spokojnie możesz go karmić totwem ;) on nie ma dużych granulek powinien dać sobię radę . jeśli ma 4kg docelowo pewnie koło 5kg to k.200g starczy . Apo bardzo ładne imię ;)
  2. [quote name='motyleqq']u mnie będzie wulkanicznie :) a jeszcze w kwestii żywienia... ile takiego gotowanego dawać grzywkowi?[/QUOTE] a jakiej on jest wielkości ? ja obstawiam jakieś 200g wszystkiego razem , pół udka plus ryż na jeden posiłek powinien starczyć .
  3. Ty zrób lepiej jakąś barierke na tym balkonie :evil_lol:
  4. dokładnie to ważne jakie, ja będąc nad wodą w marcu jakoś zobaczyłam zwłoki yorka na brzegu obstawiam że wpadł w dziurę w moście i wleciał do wody gdzie się utopił (w moście sa barierki dość wąskie).
  5. :evil_lol: a tam 8 letnia to bardziej chodzi o jej wielkość i wagę mogła się połamać :lol: bosz zaczełam się śmiać na głos , bart patrzy na mnie jak na debila :evil_lol:
  6. zołza :eviltong: nie no fakt jest za gruba ale co zrobić jak ją tak kochają :lol:
  7. mówiłam Ci o tym! ba nawet psa poznałaś ! Miśke tą ;) nie ma co panikować :eviltong: :evil_lol: albo jest aż taka głupia , nie wiem w każdym razie bardzo dziwne że przy takiej masie pies miał tylko łapę złamaną
  8. pies mojej cioci 60kg mix podhalana zobaczył kota z 4 piętra z balkonu wyskoczył ;) a njalepsze w tym wszystkim jest to to że spadła na ogródek na trawkę i złamała tylko łapę , żyję do tej pory ma już 11 lat a było to z 5 lat temu ;) ale od tamtej pory balkon jest cały zabudowany .
  9. [quote name='motyleqq']nie, nie ma :) z tym karmieniem, nie będę teraz zmieniać jednak diety, bo jeszcze by się kłócili o żarcie. ale czy nie mogę mu po prostu dawać tej suchej co Etnie?[/QUOTE] zależy co dajesz, jeśli suche ma on jesć to według mnie coś dla psów wrażliwych na razie ras małych bo z granulkami może sobie nie poradzic .
  10. [quote name='motyleqq']właśnie z tym karmieniem, bo teraz chcę przejść na BARF z Etną, i nie wiem czy z nim też? ał[/QUOTE] myślę że to kiepski pomysł , wątpię żeby kiedykolwiek jadł surowe mogą być problemy , kup mu na razie suchej lub gotuj ryż z jakimś chudym mięskiem , nie wiadomo co jadł do tej pory .
  11. [quote name='motyleqq']no racja. ale ta małpka coraz mniej się boi warczenia i coraz bliżej podchodzi...[/QUOTE] odeślij Etne na miejsce , daj jakiegoś gryzaka :) teraz grzywkowi przyda się spokój , za jakiś czas możliwe że sam będzie chciał się zapoznać , on na pewno musi odpocząć , a czym go będziesz karmić ?
  12. [quote name='motyleqq']no to poczekam :) może do tego czasu trochę się polubią... :roll: ona bardzo chce, a on bardzo nie :lol:[/QUOTE] i nie ma co sie mu dziwić :) nowe miejsce , nowi ludzie i jeszcze jakiś duży pies który chcę się zaprzyjaźniać , tzreba dać mu czas
  13. [quote name='motyleqq']wiem... :D a może chociaż go wyprysznicuję bez szamponu? myślicie że to coś da? evel, racja, spytam grzywkowych :)[/QUOTE] wykąp w tym męskim , jutro porpawisz psim , i powinno być okey
  14. [quote name='motyleqq']nie wiem, ale taki do włosów farbowanych to chyba kiepski pomysł? chyba, że męskim Piotra? :D ten piechol naprawdę cuchnie, już mnie głowa boli :([/QUOTE] w takim razie spróbuj tym męskim , albo może masz mydło jakieś nie kolorowe delikatne? to już chyba lepszy pomysł , skoro tak mocno smierdzi to nie ma co sie męczyć . raz nie powinno się nic stać
  15. jednak piesek :) bardzo ładny jak na grzywka
  16. [quote name='Agnes']No ja nie wiem czy on taki maly:diabloti:[/QUOTE] mały :eviltong:;) [quote name='NightQueen']super, dzięki poczytam[/QUOTE] to są naprawdę ciekawe rzeczy ;) [quote name='zaba14']ooo Basterek :) głaski dla seniora ;)[/QUOTE] na pewno zostanie wygłaskany :lol:
  17. [quote name='NightQueen']możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?[/QUOTE] to jest wbrew pozorom dość obszerny temat , dam fajne linki , warto zajżeć [URL]http://magiaklamstwa.pl/mikroekspresja/[/URL] oraz [URL]http://mikroekspresja.pl/[/URL] [URL="http://mikroekspresja.pl/"][/URL]
  18. [quote name='dOgLoV']Tatuaż :crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: co ten napis oznacza ??[/QUOTE] napis potocznie oznacza "magia kłamstw" dosłownie "kłam mnie" , prócz psów interesuję mnie mikroekspresja stąd taki a nie inny napis .:lol:
  19. u nas ostatnio smutno , chodzimy samotnie na spacerki bo Kleo miała operację wycięcie piątej poduszki i szycie bo rozwailiła sobię całą łapę na denku od szampana który ktoś mądrze zostawił na środku podwórka :roll: na szczęście ścięgna są całe . po skonsultowaniu z wetem charczenie suki przy rzucaniu sie na psy przerzucamy sie na szelki na jakiś czas , o ile ten problem minie , podejżewamy że tchawica jest za mocno uciskana przy rzucaniu się . fotek nie mam bo pogoda nie dopisuję , może w ferie coś pstrykniemy (za 2 tyg) , na razie mam 2 domowe [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/kopiadsc02705.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5397/kopiadsc02705.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/194/kopiadsc02706.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1291/kopiadsc02706.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='toyota']Ale jak te kółka są tej samej wielkości, to jak się mieści jedno w drugie ??? Normalnie jakaś tępa jestem czy co ;). No i jak to jest, że je da się przełożyć i nie spadną jak nie ma smyczy ???[/QUOTE] jak sie obawiasz takiego to kup z kotwicą chcoiaż ja ich jakos nie lubię [URL]http://ipo-sklep.pl/index.php?p1000,lancuszek-z-kotwiczka-54-cm-kod-hs5150905402[/URL]
  21. [quote name='toyota']Ja to chciałam wyłącznie dla ozdoby, pies w ogóle nie ciągnie. Jeśli się zdecyduję, nosił by to wyłącznie do adresówki. Jednak nadal nie kumam jak to się trzyma bez smyczy :roll:. [/QUOTE] jak dławik kółko blokuję drugie i dlatego nie spada ;)
  22. [quote name='a_niusia']dzieks:))) kurde niby mi sie nie spieszy az tak, bo nie prowadzam ich na postronkach ani na bandazu elastycznym:))) ale strasznie zazdrosze tych pieknych obrozek i jeszcze poniewaz one sa dwie chcialabym taka smycz dla nich ok 230 cm, zeby mi sie wreszcie je dobrze prowadzilo, bo w sumie duzo rzeczy mamy juz opanowane, nawet ladnie chodza razem na smyczy (osobno to potrafia super) poza jednym momentem-dojscie na pola, kiedy jedna nakreca druga i maja podjarke na maksa. i troche mi na dwoch smyczach nie wygodnie. marze o takiej przepinanej smyczy na dwa psy.[/QUOTE] DogStyle robi na zamówienie na pewno można się dogadać i kupić taką smycz na zamówienie :) super Miya wygląda!
  23. [quote name='a_niusia']nie wiedzialam, ze te active dogi to jest tak trudno dostepny towar. juz dziewczyny wymierzylam itd, ale nadal nie mam odzewu. jak tak dalej pojdzie to im kupie po jeszcze jednym rogzie.[/QUOTE] jak Ci sie śpieszy to tu będzie szybciej [URL]http://allegro.pl/nowosc-obroza-z-serii-ribbonki-i1999095242.html[/URL] sporo osób z wątku ma i nie narzekają również
  24. [quote name='toyota']Chciałabym wiedzieć jakie zastosowanie mają te łańcuchy: Czy to chodzi raczej o walory ozdobne, czy to do szkolenia jako łagodniejsza wersja kolczatki, czy raczej na normalne spacery ? Jak się dobiera dlugość takiego łańcucha ? Jak to zapiąć ? Czy za te 2 kólka zaczepić karabińczyk ? I ogólnie czy te ogniwa wygladaja fajnie na żywo, bo nigdy nie widziałam, czy może lepsze mniejsze dla ON- ka ? [/QUOTE] bierze się 5-10cm większy niż obwód szyi psa w przypadku gdy chcemy go używać bardziej jako do szkolenia niż na wygląd ;) a można i jako ozdobę nosić i szkoleniowo , mi osobiście bardzo podobają się takie łańcuchy .
  25. bardzo Mu ładnie :) sama chciałam je odkupić na szczęście tego nie zrobiłam bo widzę, że moja by się nie dopięła na pewno .
×
×
  • Create New...