-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
:roll: i kundelki podobno nie chorują ..
-
[quote name='sugarr'] I dodam, że nie chce nikomu tu zrobić na złość, ani nie piszę jako konkurencja, tylko jako potencjalny klient. Też czekam na testy pralkowo-błotno-deszczowe :)[/QUOTE] może się kiedyś doczekamy :lol: a te obróżki w podpisie to Ty robisz? może bym się kiedyś skusiła :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']Wiesz.. ja mogę zacząć opowiadać jaka to obroża nie jest zła itd., tak jak ty masz w zwyczaju.. mogę też robić z mojego psa niedźwiedzia jak ty z Miśki robisz, bo opowiadać bajki to mogę w nieskończoność ale sensu w tym nie widzę. także kończę z Tobą rozmawiać na ten temat ;) ;)[/QUOTE] o jakiej obroży pisałam że nie jest zła? ja piszę prawdę , jeśli obroża jest warta swojej ceny np dublin dog to ja chwalę i daje odpowiedni komentarz , chcę żeby obroże Corse były nie tylko ładne ale i mocne i o tym myślałam że zostanę przekonana po testach , a jak na razie nie widzę żadnych efektów . co do Miśki nic nigdy nie wyolbrzymiałam i nie wymyśliłam .
-
[quote name='motyleqq']a czego oczekujesz? że dla fotek zrezygnuje z kontrolowania psa? :roll: kto jak kto, ale Ty najlepiej powinnaś to rozumieć... wiedzieć 'masz' z tego, co PISZEMY[/QUOTE] o to chodzi że nikt nie napisał np " pies wytarzał się w błocie i piachu , obroża po wypraniu wygląda dobrze " a widzę tylko fotki czyściutkich piesków jak stoją skoro już się robi fotki to wolałabym jakieś potwierdzające te słowa ;)
-
[quote name='NightQueen']a ja mam wrażenie że kogoś żal ściska że nie dostał obroży do testowania :diabloti: .[/QUOTE] a ja mam wrażenie że wasze psy nie nadają się do testów lub nie potraficie nam pokazać to czego oczekujemy po testach, skąd mam wiedzieć czy mogę kupić tą obroże skoro nie zobaczyłam ani jednego zdjęcia które by mi pokazało że warto . [quote name='omry'] Sama mogę ją wytarzać w błocie - wyprać, wymoczyć w brudnej wodzie - wyprać i tak kilka razy, spoko. Nie ma problemu.[/QUOTE] czekamy na fotki :lol:
-
[quote name='Corse']Dziewczyny, ja nie bardzo rozumiem o co chodzi z tymi okuciami? Rozumiem, że chodzi o półkółka? Okucia dobrane są pod szerokość taśmy - im szersza taśma, tym większe i masywniejsze półkółko. Skoro do półkółka 2,5cm, można zapiać nawet duży karabińczyk (testowałam na takim 8 cm, naprawdę dużym i masywnym, okucia są mocne, spawane, spełniają swoją rolę, to w czym rzecz?[/QUOTE] są małe o to chodzi ,źle to wygląda przy większym psie takie małe kółko . [quote name='Naklejka']Czy przypadkiem nie przesadzacie? Kupując np. Rogza, też żądasz zdjęć w błocie i wodzie?[/QUOTE] bo rogza nikt nie dostał na test (wszyscy wiemy że są kiepskie jakościowo);) dziewczyny powinny wrzucić jakieś zdjęcia brudnej ubłoconej obroży i po praniu wtedy by to miało sens , nic mi nie dają takie testy jak one robią ;) nadal nie wiem czy ta obroża nadaję się dla aktywnego , lubiącego brudne spacery psa.
-
[quote name='Unbelievable']do eko skórki się przede wszystkim błoto nie wczepia, o wiele szybciej schnie i nie kołtuni włosów[/QUOTE] i nie wchodzi w nią sierść :)
-
[quote name='Lucky.']to sto lat dla Bastera ! Czytałam gdzieś, że ten sedalin wcale nie jest dobry. Pies wszystko słyszy, boi się, ale jest tak jakby sparaliżowany i nie może nic zrobić. U mnie z sukami było ok, na razie się bardzo mocno nie boją i całe szczęście.[/QUOTE] dzięki , też to czytałam o sedalinie mój wet zaufany powiedzał że dziję się tak przy złej dawce , ale nie ryzykowałam . [quote name='Agnes']Dzielna Misia:loveu::loveu: [CENTER]:new-bday: [SIZE=4][B][COLOR=red]Sto lat Basterku!!!! [/COLOR][/B][/SIZE] :new-bday: :BIG::BIG::BIG: [/CENTER] [/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Sto latek Baster !!!!!!!!!!!!!! :BIG::new-bday::BIG::new-bday:[/QUOTE] dzięki dziewczyny [quote name='Migori']Miśka dzielna bo byłaś z nią :) Było jej raźniej. Sto Lat Basterku ![/QUOTE] tak , na pewno to że byłam w domu dużo pomogło , więc chyba jestem uwiązana na sylwestry na dłużej :roll: dzięki [quote name='Illusion']Wszystkiego najlepszego! :multi:[/QUOTE] [quote name='motyleqq']mizianki dla Basterka![/QUOTE] dzięki i mizianki na pewno przekaże ;) [quote name='Ewa&Duffel']To dzielnie się Misia spisała :) My byliśmy u znajomych, Duffel jak zwykle wystrzały ignorował, za to niestety ich goldenka panikowała :roll: Sto lat i mizianki dla Basterka !!! :new-bday::BIG::tort:[/QUOTE] tylko zazdrościć że Dufflowy nie reaguję :razz: dzięki [quote name='Diora']Basterku - wszystkiego najlepszego :)[/QUOTE] [quote name='zaba14']Wszystkiego dobrego dla Bastera!! )[/QUOTE] [quote name='Marta_Ares']Wszystkiego najlepszego !!!!![/QUOTE] dzięki , dawno Baster tyle życzeń nie dostał :evil_lol: [quote name='evel']U nas też pomogły zabawki i praca, zabawa z psem :) Oprócz tego lekkie wspomaganie ziołowe ;) Sto lat, Basterku! :)[/QUOTE] ale dopiero po sylwestrze widzę jak mocno moja sucz jest nakręcona na zabawę , i cieszę się z tego bardzo . dzięki dzień urodzin Bastera i nadszedł nas wszystkich w domu smutek , powinniśmy się cieszyć a my się smucimy trochę że dużo czasu to mu już nie zostało przy takim stanie i wieku . na szczęście ataki trochę ustąpiły i są rzadsze , kilka razy w tyg ale nie codziennie niestety po ataku załatwia sie pod siebie , to dla nas nowa rzecz padaczkę ma od ponad 10lat a tego nigdy nie było , widać że ewoluuje . rodzice mają nadzieję że Baster odejdzie sam bo nie mają serca by zawieźć go do weta, no ale nawet z takimi atakami ślepym i głuchym da się żyć więc na razie sprzątam tysiąc razy dzinnie mieszkanie bo Baster załatwia się w domu(nawet jak pójdzie na dwór 4 razy) i nosimy go ciągle z wersalki na wersalkę i po schodach , po szkole wracam i gotuję mu ryż z puszką mimo że to męczące wszystko każdy chcę by żył jak najdłużej . wzięło mnie na wylewanie smutków ;)
-
[quote name='vege*']Dla mnie są normalne, odpowiednio dobrane do szerokości taśmy, np przy zaciskach, a przy klipsach wiadomo, ze większe musi być bo przez klips musi przejść ;-)[/QUOTE] według mnie za małe , ja bym nie kupiła obroży z takim kółkiem przy 2,5cm jak ma omry , skoro to nowe rzeczy , dopiero "firma" się rozwija to uważam że dobrze wypowiadać swoje zdanie by sprostać wymaganiom klientów , spójrzmy na inne firmy z 2,5cm obrożami np.red dingo ma mniejsze niż rogz ale większe niż te pokazane tutaj według mnie w sam raz . nie można tylko słodzić bo skończy się jak rogz ładne ale nic nie warte :eviltong::diabloti: (moje własne osobiste zdanie)
-
[quote name='omry']Szczerze nie zwróciłam na to wcześniej uwagi, ale fakt, że we wszystkich innych obróżach Iwana okucia są większe.[/QUOTE] na pierwszy rzut oka widać właśnie ;) dlatego napisałam [quote name='Corse']okucia do taśm 3cm są sporo większe. dla dużych psów polecam taśmy 3cm - z większymi i masywnymi okuciami.[/QUOTE] myślę że powinnaś zainwestować w większe kółka nawet do 2,5cm jakby akurat ktoś sobie życzył dla większego psa . duże kółka to ma rogz/el perro i według mnie takiej wielkości są ok na silnego średniego/dużego psa.
-
w takie kółko jak ma fotkach rottek omry to by mi moje karabińczyki nie weszły albo ledwo, widać że dość małe, nie mówię że słabe , a małe , według mnie za małe na takiego psa.
-
według mnie okucia mogłyby być większe patrząc na fotki psa [B]omry [/B]rottka to kółko jest bardzo małe wydaję sie takie same jak przy obroży Moli . a taśmy świetne .
-
przydałyby się jakieś nowe zdjęcia :razz: śliczny pies :loveu:
-
moja zjadła 2 worki bizona i 3 przepiórki , teraz kończy pierwszy ryby i dużo lepiej wyglądała na bizonie i przepiórce, pewnie co pies to inaczej . na szczęście po żadnym totwie nie ma gazów, to karma dla nas idealna , po 2,5 roku szukania w końcu trafiłam dobrze. i na 16.5kg psa worek średni mamy na koło 2 miesiące więc i cena bez tragedii . tylko 2 smaki canidae są bez zbóż? bo widzę za 99zł średni worek ale ma już w składzie ryż :roll:
-
Sylwester spędziłam jednak w domu , bałam się zostawić psa z rodzicami bo rok temu niestety bała się bardzo mocno , w tym roku ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie było tragedi . Włączyłam na full w telewizorze muzykę i wyjęłam piłkę jak zaczęli mocniej walić , tak nakręciła się na piłkę że nie miała czasu się jakoś mocno bać , owszem była zaniepokojona, dyszała mimo aportowania piłki po domu ale nie wchodziła mi na ręce ze strachu jak zwykle robi gdy się boi , nie piszczała , nie chowała się nigdzie! dla mnie super , cieszę się że piłka potrafiła na tyle odwrócić jej uwage . Można powiedzieć że było dużo lepiej niż rok temu , nie dostała żadnych leków , wet mi dał sedalin którego nie podałam . Ale gdybym wyszła z domu to zapewne nikt by się z psem nie bawił piłką i by panikowała. Baster jak na głuchego staruszka przystało przespał całą akcję bo nic nie słyszał ;) No i Baster dzisiaj ma urodziny , oby nie jego ostatnie :roll:
-
[quote name='pauli_lodz']nam by się przydała właśnie kaloryczniejsza karma bo kubek zjada z półtorej dawki dziennej TOTW'a a i tak smukłe to to jest i żadnych zapasów nie może nazbierać.[/QUOTE] a totw z bizonem lub przepiórką? jest bardziej kaloryczny od rybki ,chyba że psiak może tylko z rybą jeść . moja o dziwo na przepiórce i bizonie wyglądała lepiej niż na rybie(chudsza była) :roll: pewnie to kwestia też pory roku że ma mniej ruchu trochę bo przytyła mimo że na opakowaniu piszę że powinna jeść k.200-210g a dostaję 150g , za to wcina ze smakiem jak na razie ;) chcę spróbować jeszcze tej jagnięciny z totwa ona też mało kaloryczna jest .
-
[quote name='vege*']A takie? [URL]http://free-dog.pl/pl/c/WOLFSBLUT/23/1/phot/1/phot[/URL] [URL]http://free-dog.pl/pl/c/FISH4DOGS/22/1/phot[/URL] [URL]http://free-dog.pl/pl/c/PLATINUM-NATURAL/21/1/phot[/URL][/QUOTE] nie ma średnich worków, i cena nie jest jak za totwa ;) [quote name='pauli_lodz']canidae można kupić w swieciekarm, chwalą się że właśnie zostali dystrybutorem tej karmy na pl ;) bezzbożówki w cenie 129 za średni worek, do wytrzymania tylko czy ta cena długo będzie tak niska :/ chętnie bym przeszła z TOTW rybnego na rybny canidae bo ma więcej białka i tłuszczu, ale nie wiem jak z jakością, mało opinii póki co.[/QUOTE] ja najpierw spróbuję totwa z jagnięcina chyba i potem spróbuje tej canidae o ile nie cena nie wzrośnie za mocno ,to na pewno dam znać ;)
-
[quote name='Lantash']Canidae bez zbóż??[/QUOTE] zaraz o niej poczytam , ale ju widzę że ciężki dostęp jest do niej żeby kupić :roll:
-
świetny szczyl ! :loveu: ma fajne umaszczenie , i gratuluję spełnienia marzeń ;) a i imię świetne :lol:
-
no jak się może nie podobać Jupi , taki Jupiczek :lol: Imbir też fajne nawet :lol: ja właśnie na żywo raz się pomyliłam , w parku biegał fox gładki z rodo a ja byłam pewna że to jrt tylko jakiś wyrośnięty bo by wyższy sporo :roll:
-
muszę przyznać że kiedyś ciągle myliłam gładkowłose foxy z jrt :lol: szczeniaki to zawsze są ładne :diabloti: zobaczmy co wyrośnie z malucha , rodziców ma bardzo ładnych . a imię jest fajne :eviltong:
-
może znacie jakąś karmę w podobnej cenie do totwa za średni worek k.7kg ? na razie suka je totwa już 6 worek (ten 6,8kg) z 2 miesięczną przerwą na brit care bo zaczynała marudzić , i szukam karmy bez zbożowej którą ewentualnie będę mogła dać psu jako taką przejściówkę jak zacznie marudzić nad miska ;) smak totwa zmieniam co worek ale i tak po koło 3 workach innych smaków marudzi , po jednym innym worku znowu wcina totwa bez marudzenia.
-
na alergiach się wcale nie znam , moja jest uczulona na coś nie wiem na co bo po jednych karmach ma łupież i ostre gryzienie łap i ogona a po innych tego nie ma(a było tak i na rybie i kurczaku), od dość dawna jesteśmy na bez zbożowym taste of the wild i nie ma najmniejszych problemów . niech Neron szybko wraca do zdrowia! na pewno go to już męczy :roll:
-
ale akcja :lol: czekamy na fotki malucha ! ;) Jupi to bardzo ładne imię :lol:
-
[quote name='Lucky.']muszę wam powiedzieć, że rogz na prawdę spadł na jakości. byłam z psem na ponad 3 h spacerze w lesie, co prawda sucz była cała brudna i mokra, ale tak chyba nie powinno byc, żeby po lataniu po kałużach kólko od szelek pokryła rdza...[/QUOTE] u mnie to norma ;) wszystkie rogzy prędzej czy później pokrywała rdza dlatego z nich zrezygnowałam też , oprócz tego nieustannie wychodzące nitki , wiem chociaż teraz że to nie wina mojego psa , bo jak tylko coś pisałam o tym na wątku to mi nikt nie wierzył bo przecież to rogz ;) kółko sprubój pasta do zębów wyczyścić , ale ono i tak będzie rdzewieć :roll: