Jump to content
Dogomania

gops

Members
  • Posts

    10821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gops

  1. ale na filmiku czarno-biało :lol: właścicielka chyba lubi ten kolor u psów :lol: Miotła śliczna, puchatek taki :loveu:
  2. był ładny czarny środek i nie ma ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/dsc02683ebh.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3985/dsc02683ebh.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] jak na razie oprócz tego trzyma się w miarę , aczkolwiek nie są super (np ten as jest tak mały że nie mieści się nic prócz telefonu i imienia , np lubię przed numerem mieć napisane tel. a tu się nie zmieściło);)
  3. świetne fotki ! Gin jest śliczna :loveu: i świetne szeleczki :lol:
  4. na pewno wypytam o dawkowanie jeśli się na to zdecyduję , ciągle myślę czy dobrze robię ale nie widzę innego rozwiązania przecież dla psa jest to męczące :roll: wczoraj obok Bastera z 10m dalej strzeliło a on dalej wąchał trawę ;) jednak głuchota to czasami pożyteczna rzecz . a dzieciaki strzelające pogoniłam ale dziś od rana to samo słyszę więc nic to nie dało .
  5. [quote name='Vectra']. wszystkie terriery są głupiutkie - to już można wywnioskować , po kraju ich pochodzenia :diabloti: .[/QUOTE] dobrze że nie tylko ja tak uważam :lol: to fakt gdyby yorki miały po 15kg to nikt by nie chciał takiego psa , stety/niestety i ta moda dobiega końca kilka dni temu w Elblągu na wysypisku śmieci w kontenerze został znaleziony york ... ktoś go wyrzucił , pewnie się znudził .. fot [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s320x320/395635_312591932104633_142258905804604_1014043_1771991067_n.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Diora']U nas stress out działał jak cukierki ;) Zero efektu... Z tym, że moja sunia od dzieciaka bardzo boi się burzy i wystrzałów. Sedalin, właściwie poza zwiotczeniem mięśni, nie zdziałał u nas nic. Już trzeci roku z rzędu będę podawać jej w tym okresie Relanium, które jako tako ją uspokaja. Najchętniej zaszyłabym się z psicą na jakiejś pustyni, żeby się tylko nie bała...[/QUOTE] relanium też sobie zapiszę i spytam weta. jednak weta mamy jutro , w piątek mam kolęde już i nie ma kiedy iść .
  7. [quote name='Unbelievable']russell z krwi i kości :diabloti: z czasów nie-hodowania na wygląd ;)[/QUOTE] nie zazdroszcze :evil_lol: co jak co ale na psa po polujących rodzicach bym się nie zdecydowała , wiem jakie potrafią być psy i bez takich przodków więc to nie dla mnie :lol:
  8. [quote name='Unbelievable']Mój szczur jest po polujących rodzicach bez reakcji na strzał :diabloti: a i tak się boi. Nie ma żadnej gwarancji, można tylko minimalizować ryzyko[/QUOTE] nie wiedziałam że Gramiego rodzice polowali :lol: dokładnie, gwarancji nie ma żadnej niestety
  9. [quote name='evel']O widzisz, zestresowany Zuz też robi takie uśmieszki ;) A ja myślałam, że Misia taka zadowolona z czegoś :lol:[/QUOTE] no ona uśmiecha się i dyszy jak na nią nakrzycze ;) smutas [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/dsc02581s.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6851/dsc02581s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. [quote name='evel'] Przypomniałam sobie jak wyglądał ogolony Zuz... [URL="http://img443.imageshack.us/img443/3117/dscn4922.jpg"]KLIK [/URL]:roflt: Dzisiaj już bym jej nie pozwoliła tak kretyńsko ogolić, jeszcze zostawiony włos na uszach sprawiał, że wyglądała, jakby miała kwadratową głowę... :roflt: Swoją szosą, chyba nie wspominałam :hmmmm: że Zuz próbował się zapanierować w krecika leżącego nieopodal kontenerów na śmieci... Krecik natomiast był w stanie skupienia pt. kostka lodu, bo to był ten wieczór, kiedy było z siedem stopni na minusie... Na wszelki wypadek natarłam śmierdziela śniegiem i zaniosłam do domu, po czym dokładnie obwąchałam, ale nie prześmierdł :evil_lol: Swoją drogą, zastanawia mnie, kto wyrzuca obok śmietnika obierki z ziemniaków :cool1: Dla ptaszków pewnie... Edit: moja dobra znajoma mnie kusi, że planuje miot małych łysych BC, konkretniej, ISDSów... :roll::roll::roll: Na razie to jeszcze nic pewnego i cicho sza, żeby nie zapeszyć, ale powiem szczerze, że jakbym miała szansę na[URL="http://peze.net/somollis/images/vykort/radnanov_09.jpg"] cuś takiego[/URL] albo [URL="http://img8.rajce.idnes.cz/d0802/5/5545/5545029_759b2ea396db1495412b1834c24b81c7/images/DSC_0860.jpg"]takiego[/URL] to być może mogłabym sobie darować wyprawę po holendra :evil_lol: Rodzice tej konkretnej czekolady wyglądają tak - [URL="http://www.risingsunfarm.com/photos/spin/5-9-09/spin%20work%20front%20lg.jpg"]matka[/URL] i [URL="http://www.risingsunfarm.com/photos/rayzor/ray%20cows%2009/ray%20nose%20to%20nose%20lg.jpg"]ojciec[/URL]. Jeszcze niech mi ktoś powie, że bordery są ciotowatymi, miękkimi psami o wyglądzie pluszaka :evil_lol:[/QUOTE] a mi się podobała ogolona Zu! tylko te uszy a tak to super! kreciki w fazie rozkładu to i u nas norma, dobrze że nie prześmierdła :lol: te bordery są świetne! jak nie przepadam za borderami te mi się strasznie podobają :loveu: troche jak kelpie workingi .
  11. [quote name='Vectra']oo to to to , ja idę zawsze tą drogą :evil_lol: to by ci Terrierek mój pasował , to jest pies cyrk na psich łapkach :grins: temu została[/QUOTE] to się może zgłoszę jak będą Terierkowe maluchy :lol: staffika planuję najwcześniej za rok .
  12. [quote name='dOgLoV'][URL]http://img805.imageshack.us/img805/5250/dsc02592ddf.jpg[/URL] aleeeee ma swiertna fryzurke :loveu:[/QUOTE] :lol: [quote name='evel'][URL]http://img163.imageshack.us/img163/9827/dsc02625n.jpg[/URL] co ona taka wesolutka? :lol: super uśmiech :loveu: My bierzemy od jakiegoś czasu StressOut, znaczy Zuz bierze :lol: Nie wiem, czy w ogóle coś pomoże, jeśli nie, to w przyszłym roku spróbujemy syropku Stresnal może. Bo sedalinów i innych takich nie mam zamiaru psu podawać :roll:[/QUOTE] tu raczej byłą niezadowolona że każe jej siedzieć bez ruchu i uśmiech jest ze stresu :eviltong: zapamiętam sobie ten stressout ;) [quote name='Amber']Mam nadzieję, że będzie jednak dobrze. Zarówno jamnik jak i doberman wzorcowo nie powinny bać się strzałów i oby tak zostało ;).[/QUOTE] chodziło mi tylko o to że jeśli pies raz ,dwa czy trzy sylwestry się nie bał to nie znaczy że za 4 razem też tak będzie, u nas tak było ;) nic nie wskazywało że pies będzie się bał , nic . no i nie ma co patrzeć na wzorcowe zachowania, cioci podhalan się boi i rottek znajomych już nie żyjąc też zawsze się bał nawet burzy a wzorcowo nie powinny prawda ;) każdy pies jest inny, myślę że i bojący dobek by się znalazł . oczywiście oby się nie bały Twoje psiaki bo nikomu nie życzę to jednak spory kłopot , a ja miałam ten problem najpierw 13lat z Basterem a teraz czeka mnie powtwórka z rozrywki z suczą .
  13. świetne są takie stare zdjęcia!
  14. w jakim wieku jest babcia? według mnie powinna adoptować ale kota , bo jeśli miałaby gorszy dzień zachorowała to z kotem wyjść nie trzeba a tyle siły żeby dać jedzenia do miski i sprzątnąć kuwete to co innego niż wyjść z psem 3 razy dziennie . a towarzystwo by miała ;)
  15. [quote name='ladySwallow']Myślę, że samo wykonywanie komend i zapatrzenie w przewodnika to jest kwestia konkretnego psa; moja przyjaciółka pracuje obecnie w owczarką niemiecką, która doprawdy ma w dupie wszystkich dookoła, interesuje ją jedynie wąchanie :lol: Inaczej na pewno uczy się owczarka i teriera i w przypadku teriera jest więcej wysiłku i kombinowania, ale i większa radość, jak się uda - ale nie widzę różnicy w zapatrzeniu we mnie mojego psa i owczarka znajomej, w trybie pracy oba zapatrzone są tak samo :lol:[/QUOTE] to ja sobie wybiorę najbardziej "gamoniowatego" psa z miotu :lol: i właśnie o to chodzi o satysfakcję jak się coś osiągnie większym wysiłkiem niż zawsze .
  16. [quote name='ladySwallow']Mogłabym wiele powiedzieć o moim terierze, ale na pewno nie to, że ma w sobie "trochę głupoty" - raczej jest za sprytny czasem po prostu i łatwo się rozprasza ;) A jak teriera wychowasz, to też będziesz mieć usłuchanego.[/QUOTE] ciężko mi wytłumaczyć co mam na myśli , ale jak ma się wręcz idealnego psa pod względem usłuchania to brakuję czegoś takiego , jakiejś może radości z nauki i wykonywania komend a nie takiego zapatrzenia i jak na skazanie wszystko w 100% dobrze , może użyłam nie właściwego słowa . wychowam dobrze i będzie posłuszny ale to inaczej niż moja, tak myślę . nie ten charakter po prostu .
  17. ja mam w domu kundla który bardziej idzie w stronę owczarków niż terierów i wiem że następny pies będzie terierem ;) brakuję mi właśnie tej mega aktywności i troszkę głupoty , bo moja to taka poukładana i w sumie jakby nie patrzeć strasznie usłuchana (jak nie ma w pobliżu innych zwięrząt). owczarki mnie w ogóle nie kręcą , a wybór kolejnego psa padł już bardzo dawno temu i będzie to staffik (mimo wszystko). obawiam się jedynie że ja również mogę mieć za ostry charakter do staffika . a jeśli ktoś mówi że owczarek z adhd nie dorówna terierowi z adhd to musiałby poznać suke "prawie" kelpie mojej znajomej ona biję wszystkich na głowę :lol: ale myślę że border spełni oczekiwania Martyny i będzie miłą odskocznią od wychowania Grama :lol:
  18. leki to ostateczność :roll: ale chyba właśnie będę musiała w tym roku , Miśka boi wystrzałów jak jest kilka pod rząd jeden nie robi na niej wrażenia , zatrzyma się i spojrzy i tyle ale jak jest kilka pod rząd to zaczyna się chowanie, dyszenie , nadmierne ślinienie i dosłownie aż się trzęsie . [B]amber[/B] nie chcę Cię straszyć ale moja suka pierwszego sylwestra przeżyła z mordą w otwartym oknie (a miała 8 miesięcy wtedy);) nie wiem skąd się jej to wzięło teraz :roll: jeden Basterowy z wczoraj [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dsc02592ddf.jpg/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5250/dsc02592ddf.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. dzięki dziewczyny , wszystko sobie zapisałam i poczytam zaraz , zobaczymy co powie wet jeszcze . nie wiem czy będę na sylwka w domu więc możliwe że rodzice zostaną z suką a oni raczej nie puszczą głośno muzyki itd . na szczęście baster jest głuchy i nie reaguję wcale na wystrzały :)
  20. [quote name='FredziaFredzia']A najlepiej BA :lol:[/QUOTE] mi się strasznie z wyglądu podobają (do charakteru można się przyzwyczaić-joke :lol:)gdyby nie moje 2 piętro w bloku to bym na pewno o nim myślała :loveu: co do charakterów ja również wole teriery niż owczarki ;)
  21. 30 stycznia idę do weta, może znacie dobre leki na uspokojenie na sylwestra dla psa? chcę mieć jakieś obeznanie żeby nie dać sobie wcisnąć jakiegoś złego leku ;) idziemy na wściekliznę więc przy okazji chciałam może i jakiś lek wziąć .
  22. [quote name='Marta_Ares']nie boisz sie prowadzać Misi na takim łańcuchu :crazyeye: :crazyeye: przecież to ma nie zgrzewane ogniwa... ja Mayloka na takim czyms bym nie wyprowadziła... a wazy 6kg [URL]http://img17.imageshack.us/img17/6023/dsc02632d.jpg[/URL] super sie trzyma :loveu: :loveu: ile on ma?[/QUOTE] łańcuch jest bardzo mocny(gruby) , 2 moich dorosłych braci sprawdzało próbując go wygiąć bezskutecznie więc akurat pewna jestem że nic nie pójdzie. to łańcuch ze sklepu budowlanego nie do zerwania :lol: Supeł ma 9 lat ;) [quote name='motyleqq']skąd masz takie fajne ID-pandę? :D[/QUOTE] id panda z allegro :lol: jeszcze nie wiem na ile trwała bo mam krótko , zobaczymy ile będzie trzymał grawer tu [URL="http://allegro.pl/kalait-ozdobny-charms-z-grawerem-adresowka-i2000813083.html"]LINK[/URL] sprawdź ich aukcję .
  23. będziemy trzymać kciuki :)
  24. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc02648d.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7119/dsc02648d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc02663s.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3020/dsc02663s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc02656z.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/65/dsc02656z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/dsc02676gr.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6900/dsc02676gr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] koniec
  25. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc02614ww.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/5061/dsc02614ww.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc02618w.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7194/dsc02618w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc02625n.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9827/dsc02625n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/dsc02626ui.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/440/dsc02626ui.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc02632d.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6023/dsc02632d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] cdn
×
×
  • Create New...