-
Posts
7648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cambel&Megi
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Ja nie cierpię takich filmów, jedyne co ogladałam to Klątwa, i Donnie Darko (ale to dramat bodajże)..... Wolę sobie sama takie rzeczy wyobrażac :evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='wysylkowa.pl']Do autora komiksów Claya Riddella wreszcie uśmiechnęło się szczęście - udało mu się podpisać w Bostonie lukratywny kontrakt wydawniczy. Wracając ze spotkania, jest świadkiem dziwnego zdarzenia. Kupująca lody kobieta i dwie nastolatki wpadają w krwiożerczy szał. Szybko okazuje się, że nie tylko one. Ulice zapełniają się bełkoczącymi ludźmi, przechodnie bez powodu rzucają się na siebie, z nieba spadają samoloty. Clay z przerażeniem obserwuje, że szaleństwo ogarnia tych, którzy używali telefonów komórkowych. Chaos błyskawicznie ogarnia kraj. Nie minie wiele godzin, by z cywilizacji, jaką znamy, pozostała ruina. Gdzieś poza Bostonem znajdują się żona i syn Riddella. Piesza wędrówka do nich będzie prawdziwym koszmarem. Jedynym bezpiecznym miejscem jest centrum stanu Maine, obszar znajdujący się poza zasięgiem telefonii komórkowej. Ostatnia enklawa ludzkości, czy przemyślnie skonstruowana pułapka?[/quote] ;) ;) -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
Hm.... np. Komórka, bardzo fajne :cool: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
King ma boskie ksiązki :loveu: ;) -
[quote name='Dalmatynkaa']Wydrukuje sobie to i od dzis bede wozic Fredka na kolankach :lol:[/quote] No i nie mają prawa się przyczepić. ;)
-
Chyba, że za każdym razem coś innego wymyślają na ich korzyść.. :evil_lol: Czyli za psa na rękach się nie płaci. A za większe już tak... To przepisy z MPK Rzeszów. :-P
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ej! Właśnie sobie zdałam sprawę, że nie mam żadnych 3 :cool3: Ooo, dobra jestem :-P To tylko zasługa kochanje babki od historii, a już myślałam, że mi nie da 4..Bo nie wychodziło. :evil_lol: Sobota, sobota, sobota, sobota, ja już chcę sobotę, sobota. Gosiu, będziesz w sobotę w scchronie? Jak tak to o której? -
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Baryłka - ślicznie :loveu: Nawet fajniejsze niż Perełka ;) Ile suńka ma? -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ja nie cierpię matmy :-P A już mojej matematyczki to wogóle.. Właściwie to mi wychodziło 5, ale dostałam +3 z tw.Pitagolasa, no a potem się dowiedziałam, że od tego zależy moja ocena. Trzeba być panią P. :cool: A tam, ja już jestem daleko myślami poza szkołą :-P Teraz mi tylko jedno na myśli - pies :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Naliczyłam 32, ale mierny ze mnie matematyk ( mam 4 :cool3: ) :evil_lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Muaa, jaka ona kochana :loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/372/f7f0cc573aa58c37.jpg[/URL] O, policzę kropki :cool3: [URL]http://images12.fotosik.pl/90/e7ff6ef71ef27f5c.jpg[/URL] To mi się bardzo podoba! :loveu: Gosia, daj taki tytuł galerii: Aza - pogromca zielonków :evil_lol::evil_lol: -
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
Cambel&Megi replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote]Też uwielbiam te historie :eviltong: A co myślicie o tym? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sF7mh1dgJ2k[/URL][/quote] Wczoraj to na szczęscie oglądałam, i to w dzień, ale ten krzyk.... Br.. Nie polecam :cool3: I to trochę dziwne, że się ta kamera psuła...Coś tu nie tak. I ta babka taka.... biała. :cool1: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Br...2 post.... :cool1: Komp mi się p*****y... -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Na Cichej :cool1: Gosia, Ty do schroniska jeździsz autobusem/autem/rowerem/samolotem/statkiem kosmicznym? :evil_lol: Ooo foteczki Azulki a właśnie miałam prosić :cool3: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/161/54884b79f1e14cd5.jpg[/IMG][/URL] A czemu to nie 4-listna koniczynka? Ja mam ich pod dostatkiem? Chcesz, chcesz? :evil_lol: [URL]http://images22.fotosik.pl/161/56a17e047adf82c9.jpg[/URL] [URL]http://images12.fotosik.pl/90/bbf4743d7efc7abf.jpg[/URL] [URL]http://images12.fotosik.pl/90/9edb68f1bf38d0ce.jpg[/URL] [URL]http://images12.fotosik.pl/90/1e456bafd85771a8.jpg[/URL] [URL]http://images12.fotosik.pl/90/2c5bdff41c369dd0.jpg[/URL] No i znowu drastyczne foty... Tym razem padło na roślinki :shake: :lol: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Może jeszcze się "odrodzą", bo słyszałam, że tu burza była? U mojej babulki tylko pokropiło :cool3: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Cambel&Megi replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gośśśś :loveu: :loveu: :loveu: Jakie śliczniaste fotencje :loveu: I chmurki, i listki, i truskawki :loveu: A swoją drogą, duże macie truskawki, ja byłam dziś u babci, i są połowę mniejsze, a się kończą. To chyba dlatego, że sucho...Też ufociłam chmurki, tylko gdzie ja dałam komorkę? :bye: -
Galeria pod kundelkiem (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Cambel&Megi replied to zaba14's topic in Galeria
Baryłka? Super imię :loveu: :loveu: Śliczniasta sunieczka :cool3: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
Cambel&Megi replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Dzień Dobry ;) A może raczej dobry wieczór :cool3: Ilonko, [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20670"]KLIK! xD[/URL] -
Ooo, gratulacje za pasek :cool3: Mi tez wychodzi, ledwo, ale wychodzi ;) Ja Was odwiedzam, wszystko czytam na bieżąco, ale jakoś nie pisałam... Jak oni mogli Was wygonić z basenu? Wr.... Ja bym się nie dała :evil_lol: Dawaj foteczki, mam nadzieję, że tak samo śliczne jak ostatnie ;)
-
Wszędzie prócz Fotoblogów i Off topu ;)
-
To to ja wiem, bo codziennie z któregokolwiek korzystam, żeby się do szkoły nie spóźnić xD Figa, zapomniałaś o '0B' :cool3: Chodzi mi o [B]z [/B]Dąbrowskiego na Wilkowyję, bo się nei orientuję w tamtych rejonach ...
-
[quote name='Dagusia1992']w dupie z edycja ja chce moje posty![/quote] A tam..Na postach Ci zależy? To tylko licznik. To co napisałaś, jest i będzie.. :p A ten licznik, te łapki, czy ogniki, to dodatek.
-
Ooo widzę, że Ajka lubi wodę :loveu: śliczne fotki ;)