Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. [quote name='Gonitwa']Ja nie palę i palić nie będę. Powód? Zapach... Wali później że wytrzymać się nie da. Ale otacza mnie mnóstwo palaczy w różnym wieku.. Nieletni oraz Ci starsi... Że też nie mają na co pieniędzy przeznaczać... Wolę swój inny nałóg a mianowicie- czekolada!Jestem od niej uzależniona co jest potwierdzone podobno...[/quote] Popieram każde Twoje słowo, łącznie z czekoladowym nałogiem :lol:
  2. A no to chyba, ze tak. Ja byłam wcześniej, a potem odeszłam z przyczyn, których nie chcę tutaj ujawniać. Jestem za to na innym forum, ale nie będę robić SPAMu. ;)
  3. O matko, ile czytania xDD
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73734&page=1"][IMG]http://i12.tinypic.com/4peaaz7.png[/IMG][/URL] Zaraz wstawię pozostałe 2 Oneczki na adopcje.org
  5. sposub na darmowe sposoby rozmow przez komórke Z pamietnika przedszkolaka -20 powodów dla których warto mieć dzieci -12 rzeczy które chciał by miec facet Wniosek o randke z córką
  6. Maja na adopcje.org : [url]http://www.adopcje.org/adopcja5891.html[/url]
  7. [URL]http://www.adopcje.org/adopcja5890.html[/URL] Darma na adopcje.org ;)
  8. O matko :evil_lol: Skąd Ty to wytrzasnęłaś?
  9. [quote name='asia_pie']Moja flexi niedawno przeżyła wypadek. A mianowicie została przejechana samochodem razem z plastikową psią miską i butelką z wodą. Miska roztrzaskana na 100 kawałków, butelka splaszczona, a flexi... tylko trochę wgnieciona w ziemię. :crazyeye: Na betonie może byłoby inaczej, ale wole nie próbowac. :shake: Nie ma to jak wytrzymałosc, za to cenię Flexi. :loveu:[/quote] jakość mówi sama za siebie! To niewiarygodne :cool3: Każdy mówił, że te smycze są wytrzymałe, itd. ale że aż tak? Teraz wiem, że w 100% dokonałam dobrego wyboru kupując Flexi dla mojego przyszłego psa. :loveu:
  10. Pasujecie do siebie:loveu: Pusiek, hm...Pusiek, Pusiek..Nie kojarzę :lol: Mnie chyba już nie było, jak się zarejestrowałeś? :cool3:
  11. Ale śliczna Królewna :loveu:
  12. To ja Ci wyślę :cool3:
  13. Zwyczajny. ;) Ale miło mi, że się podoba. Może to coś pomoże...
  14. Tak :roflt: ....
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73736&page=1"][IMG]http://i14.tinypic.com/523yjvn.png[/IMG][/URL] :oops: :oops: :oops:
  16. [quote name='ß@$!@']Ja też chceee :modla::modla:[/quote] Oj nie chcesz, nie chcesz :roflt:
  17. Misiek, na 1 stronę, a nuż ktoś się zakocha... :(
  18. O matko, popłakałam się ze śmiechu :roflt: :roflt:
  19. [quote name='natalia&borys']Dodaje stare zdjęcia z sesji z kółeczkiem :evil_lol: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/166/723f8407d589d85c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Tutaj z kóleczkiem :p [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/83/b2fce2e7e7159578.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/quote] Ale śliczne foteczki :loveu: Przeuroczy ten Twój psiak! ;)
  20. [quote name='beka']Jakie piękne oneczki ukrywacie tam u siebie.... Pokazujemy je światu ![/quote] Oj piękne piękne.... Owczareczki idą na 1 stronę po domeczki!
  21. Puchu? Hm...A podaj nick SHiRowy :cool3: O widzę w podpisie masz nasze 2 rzeszowskie pędzelki! :lol:
  22. I 3 pary oczu, które smutno patrzą, prosząc o dom.. :(
  23. [quote name='Gonia'] A gdzie Ty dziecko bylas, ze w szkole nie widac Cie dzis bylo hę? Nie ładnie!![/quote] Ilonka sobie zrobiła urlopik, zresztą podobnie jak ja, tylko ja pofatygowałam się na pierwsze 2 lekcje, a potem fiuu do domu :oops: :evil_lol:
×
×
  • Create New...