Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Widzę, że charty były faworytami Albercika Eweliny :evil_lol:
  2. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Ups...Przepraszam za 2 post, komp coś się psuje, po 2 mi wysyła :roll:
  3. Cambel&Megi

    Rzeszów

    Dzisiaj, godz. 18, Wilkowyja. ;) Mnie raczej nie będzie...
  4. Przecudna sucz :loveu: Cudne ma umaszczenie!
  5. Beagle :loveu: Posokowce :loveu: Mateuszu, piękne fotografie :loveu: Jeszcze raz dzięki ! :D
  6. Piękny psiak :( Na Allegro konta nie mam, dam go na adopcje.org Czy on był szczepiony, odrobaczony i ew. kastrowany?
  7. Ile Basskowych foteczek :loveu: dziękuję! [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5733/p6168718hg3.jpg[/IMG] Ale gustowny sweterek :loveu:
  8. Przecudne te foteczki :loveu: Nawet znalazł się dla mnie Rozdezjanek, Basset i Beagle, za co serdecznie dziękuje ;) Mm..te wszystkie charty robią ogromne wrażenie. Jakim aparatem je robiłeś? :cool3:
  9. Na pewno się uda, jak komuś może nie spodobać się taka ślicznotka? :loveu: Na pewno wkrótce znajdzie kochający domek. ;)
  10. Ok, dodałam, teraz czekam na aktywację tej adopcji. Jak tyko się pojawi, to dam link.
  11. Przepiękna sunieczka.... Hop do góry Kropcia ! Zaraz postaram się wstawić ją na adopcje.org, czy ona była szczepiona? Betinka, znasz jej dokładną datę urodzenia?
  12. Jaki piękny króliś :loveu:
  13. A znajdą się dla mnie jakieś Gonczaki? :cool3:
  14. [quote]Gonia ty nigdy niezwialas? Albo niepodrobilas podpisu? W moim przypadku to jest codziennosc, co nie Cambel xD?[/quote] Ja wieję zazwyczaj w poniedziałki, z biologii i geografii, ew. w środy, z biologii :cool3: A ostatnio niby nie pamiętałam, kiedy mnie cały dzien nie było, i powiedziałam, żeby mi mama tak napisała: Proszę usprawiedliwić wszystkie nieobecności mojej córki blablabla... I co? Wsszystkie wagarowane godziny ziknęły :evil_lol:
  15. Jakie śliczne masz te foteczki :loveu: [url]http://img502.imageshack.us/img502/7203/p6179300ia1.jpg[/url] To maleństwo ma przecudne umaszczenie :loveu:
  16. No chyba się spóźniłam :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73734&page=1"][IMG]http://i19.tinypic.com/6gwg2lz.png[/IMG][/URL] ONeczki, na 1 stronę!
  17. [quote name='matusz5']a więc jestem :) Wróciłem cały i zdrowy:diabloti::p:p tak Chapek bardzo mnie pokochał:loveu::loveu: ja go też, teraz to jest już mój Chapek:loveu::loveu::loveu: Chapek to suuper pies![/quote] Noo super, że w końcu jesteś ;) Teraz wypada mi chyba tylko męczyć Cię o fotorelacje z wystawy :evil_lol:
  18. Oj, ja Ci chyba zrobię mniejszy bannerek, żeby Cię mdzi nie zjedli :evil_lol:
  19. A proszę bardzo, tylko nie wiem, czy Cię modzi nie zaatakują, bo max. 500x100 :cool: Robisz to na własną odpowiedzialność :evil_lol:
×
×
  • Create New...