[quote]Gonia ty nigdy niezwialas? Albo niepodrobilas podpisu? W moim przypadku to jest codziennosc, co nie Cambel xD?[/quote]
Ja wieję zazwyczaj w poniedziałki, z biologii i geografii, ew. w środy, z biologii :cool3:
A ostatnio niby nie pamiętałam, kiedy mnie cały dzien nie było, i powiedziałam, żeby mi mama tak napisała:
Proszę usprawiedliwić wszystkie nieobecności mojej córki blablabla...
I co? Wsszystkie wagarowane godziny ziknęły :evil_lol: