Jump to content
Dogomania

Cambel&Megi

Members
  • Posts

    7648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cambel&Megi

  1. Olu, może dasz nowe foteczki Diany? :loveu:
  2. Prześliczne te Twoje Panienki :loveu:
  3. Ale super spacer miałyście :loveu: Gosia, super foty :cool3: [url]http://img230.imageshack.us/img230/3835/28nq8.jpg[/url] Tu przecież Ilonkę widać :cool3:
  4. Misiu, jaki z Ciebie piękny pies! Niuch niuch, szukaj domeczku :(
  5. Jaka 'łysiutka' dziewczynka :loveu: :loveu: Mimo wszystko cudowna :loveu:
  6. Śmiesznie jej w takiej fryzurze :loveu:
  7. [quote name='Wiza']thx wszytskim ! [URL]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/1.jpg[/URL] [URL]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/2.jpg[/URL] [URL]http://bartosiewicz.nazwa.pl/natalia/ala/3.jpg[/URL] 3 świeże fotki :D[/quote] Przepiękne te zdjęcia! Ale dama z tej Twojej Kiary :loveu: ;)
  8. Co ludzie potrafią ze zwierzętami zrobić..To się w głowie nie mieści... zaraz spróbuję go dodać na adopcje.org Ile on mniej więcej ma? Był szczepiony, odrobaczany? Proszę też o podanie jakiegoś kontaktu do schroniska. (tel, adres, e-mail..)
  9. Jeżeli tylko Admin zaakceptuje adopcję, to podam link...
  10. Piękna suńka... :( Dodałam ją na Adopcje.org, tylko czekam na aktywację tej adopcji...
  11. Biedaczek :( Mam nadzieję, że szybko znajdzie dom...
  12. Ooo hej xDDD Ja też chcę ten list na PW :lol:
  13. Posty Dygotki się klonują :evil_lol:
  14. Ale super fotencje :loveu: Paulina, super opisy do nich dałaś :evil_lol:
  15. [quote] a foty chcemy w kazdych ilosciach ;-)[/quote] Najlepiej hurtowych :loveu: Czekamy, czekamy :cool3:
  16. Ale fajny filmik :loveu: i foteczki :cool3:
  17. Ja też krwi i takich rzeczy nie lubię oglądać...
  18. [quote name='zmierzchnica']Cambel - "Cmętarz Zwieżąt" Stephena Kinga (błąd ortograficzny specjalny ;) ) - przewijają się psie i zwierzęce motywy, książka przerażająca naprawdę ;). I 'Rok wilkołaka" też Kinga, o jak mówi sam tytuł, wilkołaku - też świetna. I 'Cujo' o bernardynie-potworze - nie czytałam, ale ponoć niezłe :) Hm... co jeszcze? Chyba tyle. No i 'Pies Baskerville'ów', rzecz jasna :) [/quote] Ooo muszę się zabrać za lekturę tych książek, moze byc ciekawie :cool3:
  19. Noom :loveu: Ja się już nie doczekam ! Wszystko już jest przygotowane, pokupione ;) Tylko psa brak...Ale to się zmieni, już niedługo...Opłacało się czekać, te kilka lat... :)
  20. No to czekamy na następne foteczki :loveu:
  21. Ja w sobotę jadę do schroniska po psa :loveu:
  22. [url]http://img254.imageshack.us/img254/9266/dscf4785vu8.jpg[/url] Śliczna fotka :loveu: No, super, że Kentucky nauczył się pływać, teraz będzie mógł popływać w naszym czyściutkim Wisłoku :evil_lol:
  23. Coś o niej słyszałam, ale jakoś nie miałam okazji nic przeczytać... Może wrócmy do tematu, bo trochę zboczyłyśmy... ;) Znacie jakieś horrory (ksiażki itp.) z psami ? :cool3:
×
×
  • Create New...