Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. CUDO !!!!żeby ludzie umieli ze sobą tak żyć jak zwierzęta ,to by na świecie było cudownie.
  2. cudownie,że jest na Allegro,bo on jest cudowny,tylko taki zrezygnowany, te jego oczy :placz::placz:
  3. jak najszybciej trzeba zabrać szczeniaczki,bo szczepionki uodparniają po ok.10 -14 dniach i w tym czasie mogą zachorować :placz:
  4. to łobuz ,nie wolno kotków krzywdzić,bo jak nieeee, to :mad::mad: w doopkę
  5. juz dawno się tak nie :lol::lol:uśmiałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,dosłownie do łez
  6. biedny i kochany Dziki.Czy odzyska kiedyś zaufanie do człowieka? a dlaczego ci państwo nie mogą go zabrac?może trzeba im w czymś pomóc?może by się dało.Nie jest im obojętny skoro przyszli go odwiedzić.Może dotrzyj do nich i dowiedz się.
  7. Demi miała dostarczyć chociaż opis ich matki,a może i zdjęcia
  8. a dokąd te dane mamy przekazać,bo Wiórek jest na moim koncie
  9. HURA!!!!niech Wióruś przyniesie nowym państwu dużo radości!!!:multi::multi::cunao::laola:
  10. Trzymam kciuki za Stokrotka ,wielkie dzięki dla jego wybawców i dla nowej Pani.On miał wielkie szczęście:multi:
  11. ULV,ja trochę z innej beczki,mozesz odebrać swój podkład,na priv podam Ci telefon to zadzwoń
  12. bardzo się cieszę razem z Jagą,jej nowa Pańcią,a dziewczynom gratuluję akcji.Zrobiłam Bazarek, z którego dochód przeznaczony jest na cel,który wybierają osoby kupujące .
  13. jestem szczęśliwa ,że Wiórek ma domek,dzięki Biance,mojej skromnej pomocy,dzięki Sabinie za Allegro.To jednak wielka potęga to Allegro.Oby było Wiórkowi dobrze.
  14. nie dziw się,że ludzie czytają i oglądają,nie chcą brać "kota w worku" i to jest normalne.Sama szukałam pieska zbliżonego do takiego jak lubie,chociaż kocham wszystkie psy.Przecież adopcja często następuje bez wcześniejszego kontaktu z pieskiem,prawie w ciemno.A jest to decyzja,która pociaga za sobą ileś lat wspólnego życia.TZ też chcemy poznać:evil_lol:,aby sie nie rozczarować.
  15. Agatko,szczęścia dla Ciebie w nowej ojczyźnie,wielkie podziękowania dla Bumerang!!
  16. całuję Cię w Twój czarny nochalek i biegnij szukać domku!!
  17. zwariować mozna jaki jest słodki.Zacałować mozna na śmierć.:evil_lol:
  18. GRATULACJE!!!!jesteście cudowne.Aż serce pęka z radości,że są jeszcze tacy ludzie ,ze pies ma szanse na dobre życie.:multi::multi::cool2:
  19. Gratulacje za Lisię,Malagosiu,a ja dołoże się do pomnika dla Ry!ci:evil_lol:
  20. nie,nie pomagałas.Pomagały Karcia i Wandul66, a Ty towarzyszyłaś życzlliwie.A obie sunie są super,ale szczególnie Tunia mi sie podoba ,bo kocham kudłacze.
  21. Wiórek przeistoczył się w Casanovę i nawet płeć dla niego niewazna,tak się dobierał do kolegi:roll:!!Biega i to nawet szybko ,w koncu usłyszałam też jego nieco starszawy baryton.Parówke wciągnał jak odkurzacz o mocy 2000 wat,chociaż ciocia Bianka nie żałuje mu papu.Byłam sie pożegnać z nim,bo mam WIELKĄ NADZIEJĘ,że w poniedziałek pojedzie do nowego,stałego domku.:evil_lol:Ciocia Bianka wykonała naprawdę dobrą robotę,tym bardziej,że ma 2 glutki na stanie oprócz stałych zwierzaków.Tymczas ma wielki sens.
  22. Rybciu,przepraszam,że wchodze nie na własciwy watek,ale chciałam powiedzieć ,że piesek,którego adoptowaliśmy w styczniu ze schroniska w Jeleniej Górze miewa się dobrze.Wybrał sobie mnie na pańcię,bo drugi schroniskowy wybrał sobie TZ na pancia.Zdjęcia wkleję na osobnym wątku w już w domu,bo w końcu nauczyłam się.Cieszę się razem z sunią Basi.
  23. Jeżeli Wiórek pójdzie do nowego domlu w poniedziałek,to może zaproponować inną bidę tej pani ?Tyle ich jest .
  24. coś przesłodkiego,mozna by zjeść w całości
  25. śliczny chłopak !!a jaką ma twarzową,o przepraszam,pyszczkową apaszkę!:multi: to ciocia Bianka dba o niego:lol:
×
×
  • Create New...