Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. acha,moge odebrac z dworca i zawieźć do Bianki
  2. jeżeli Alpina będzie wiozła małą,to mogę jej zapewnić nocleg i pokazanie Wrocłąwia.Jedno ale,nie będzie mnie 4,5,i 6 maja
  3. to super ,jakby Marta mogła ją wziąc na tymczas.YTylko gdzie ona mieszka?
  4. Rokuś dobek jak szef stada idzie na czele :cool3:,za nim Frytka :evil_lol:, a potem 2 ryże ogonki :evil_lol: :evil_lol: i widać cień cioci Bianki jak cyka zdjęcie,a gdzie koty?:crazyeye:
  5. ale cuda się dzieją z tą dogo,nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
  6. Koniecznie trzeba je wrzucić na allegro i gdzie tylko się da.Niestety, ja nie mam takiej mozliwośći.:placz:Psy wyrwane z domowych pieleszy do schronu chyba cierpią najbardziej.:placz::placz:Serce pęka.
  7. oby i tobie się poszczęściło,sunieczko
  8. szukaj Maurycy domku,szukaj pieseczku
  9. maaaatusz,poproś w tytule o allegr!!
  10. cuda się dzieją.Znowu pojawiły się dwa wątki o Frytce.
  11. Koniecznie trzeba je wrzucić na allegro i gdzie tylko się da.Niestety, ja nie mam takiej mozliwośći.:placz:Psy wyrwane z domowych pieleszy do schronu chyba cierpią najbardziej.:placz::placz:Serce pęka.
  12. słodka lisiczka,może te uszka chociaż wodą utlenioną jej przesmarować.
  13. mogłą z emocji sioornąć,a poza tym psy schroniskowe zapominają,że na sioo się gdzies wychodzi,moje przypominały sobie tak do tygodnia,a potem było ok.Mój 1 tez jest zatuczony, co jest spowodowane tym,ze w schronach często karmią śrutą jak świniaki,i nie mogę go odchudzić.Czyli bianka ma nowe wyzwanie,na szczęście Ona to lubi :lol: .
  14. ja widzę kilka zdjęć,ale mój post zniknął
  15. zdjęć jest dużo,może Ty ich nie widzisz w związku z wariactwem na dogo
  16. żeby tylko znalazł domek.ja mam już 2 podobne ze schronu i są cudowne.Maurycy niech domek Ciebie znajdzie!!
  17. serce pęka,gdy człowiek nie może nic zrobić.Na tych durnych ludzi nie ma żadnych metod.
  18. zagląda i myśli ichce coś wymyśleć,ale na razie sza...jak będzie cos pewnego to dam znać.Ile jest km do Częstochowy ze schroniska?
  19. zagląda i myśli ichce coś wymyśleć,ale na razie sza...jak będzie cos pewnego to dam znać.Ile jest km do Częstochowy ze schroniska?
  20. cudownie,żeby jeszcze dobry domek znalazł
  21. biedna sunia!!Licho wie w jakich warunkach ją trzymali skoro jest tak wychudzona.Moze ona nie jest autystyczna tylko się zamknęła w związku z sytaucją.Serce pęka.Trzymam kciuki za nią.
  22. a od kiedy go ma?bo bardzo mi przypomina tego,którego miałam na przechowaniu przez Swięta,zresztą dzięki Negri.
×
×
  • Create New...