Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84491
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Karciu,rzuca się na inne psy, bo to jest forma obrony!!Jak nie my ich,to oni bo nas!!Dotychczas inne sie rzucały na niego,więc zmadrzał po prostu.Jak bedze w dobrych warunkach,to nie będzie agresji.
  2. dranie,że tak zrobili
  3. oby tylko było dobrze.MOże ma tak silny stan zapalny.Bera tez jest niewidoma,ale radzi sobie,a po operaccji będzie lepiej :evil_lol:
  4. cieszę się,że nie tylko ja nie śpię :evil_lol: i,że niektórzy czytają.Też chcemy,żeby operacja się udała i nadal zbieramy na nią fundusze.:cool3:
  5. ja też tak sądzę.lepiej nie fundować jej takiego stresu w samotności,bedzie jeszcze bardziej nieufna.Musiała zaznać dużo zła od człowieka.
  6. jak mi miło,że Miśkowa się odezwała :multi:, a inne cioteczki to pewnie już śpią,moze rano zajrzą do Bery:evil_lol:
  7. ale delikatnie można się spytać,to nic złego,a może sie uda?
  8. no,co jest?jak cioteczki widzą,że pies w dobrych rękach to cisza?:mad:opiekunowie dadzą sobie radę ,tak:cool3:?nie lamentują,że tylko 2 dni , a potem schron albo gorzej, to nie interesują się psem ??:mad:zaraz mi się tu poprawić i wspomagać chociaż duchowo :evil_lol::lol:
  9. a może jednak komuś zginał,skoro ma tyle "WAD"??
  10. Bera i Dolar wleźli do łóżka Pokera :evil_lol:,dlatego pisałam o cudzołóżkowstwie:cool3::cool3:.Bera czuła się dobrze,co chwilę spacerek,mizianko,zaloty kumpli,ma szczęście niegroźne.Jest bardzo sprawna,mimo ślepoty,reaguje na wołanie,polecenia i co najwazniejsze szybko orientuje się w terenie.Widać,że ta ślepota nie od miesiąca tylko dłużej.Dzielnie znosi podawanie insuliny.
  11. śliczny,czemu się znalazł w schronisku?co planujecie dalej z nim robić?
  12. już wpłacone 20 zł,chociaż tyle
  13. chętnie wpłace na konto Chrupka tylko go nie mam !!Podajcie !!
  14. coś niesamowitego czego dokonaliście z łysolinką,az trudno uwierzyć!!Jestem pełan dal Was podziwu i uznania.
  15. podajcie jak się nazywa skarpeta dla Polo,to w poniedziałek wpłacę 20 zł dla niego,bo rano wyjeżdżam na 3 dni.
  16. Bianka jest przyzwyczajona do psów z krótką sierścią i może nie jest zorientowana,że tym kudłatym jest goracą i po prostu wolą plytki, a nie miękkie spanko.Moje też tak się zachowują.
  17. nikt do Beruni nie zagląda :placz::placz:
  18. czytają,zaglądają tylko nie maja czasu pisać,ale cały czas śledzę losy podopiecznych Bianki i podziwiam.
  19. Bera tak się dobrze poczuła,że wlazła dziś wieczorem do łóżka Dolarowi:crazyeye: i miała wyraźną ochotę na amory:evil_lol:.On biedak nie wiedział czego dziewczyna chce od niego,bo jest wykastrowany:cool3:,a ona zaczęła sprawdzać czy on ma klejnoty rodzinne:roll:.Na potwierdzenie faktów zrobiłam zdjęcia pary w łóżku,na dodatek Pokera :evil_lol:,a to zakrawa już na cudzołóżkowstwo:oops::evil_lol:
  20. nie mam czasu,ani chwili,nie wiem jak się nazywam ,jak dam radę ,to wrzucę,a jak nie ,to poproszę Iryska o to.
  21. no,ja się nie dziwię,że sunia tak śpi,skoro ciocia Bianka zrywa je o 5 rano :lol::lol: i każe :evil_lol: maszerować na spacerek:cool3:,a po spacerku piesy są głodne,to opędzlowują michy do dna :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...