Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. czy mam rozumieć,że Abisia jest taka kochana i tez wystawiła sunię na Allegro i podała numer swojego konta?Jeżeli tak to baaardzo dziękuję w imieniu Bery i Iryska.Oczywiście dziękuję też KAM,która cały czas o nas pamięta :lol:.Jesteście wspaniałe !!
  2. śluz z siemienia osłania śluzówkę jelit ,poprawia trawienie, przy tym pozwala na koo z poślizgiem.W 100% nie zaszkodzi
  3. pom prostu zamieniła się w dobka Rokusia :lol::evil_lol:
  4. wyraziłam sie nieściśle,przepraszam .trzeba podać przecedzony klej do picia,bez nasion,a to chyba się uda do pysia wlać,nawet strzykawką
  5. to super,ale ze czarna to niekorzystnie.Jak będzie taka jeszcze raz ,to trzeba powiedzieć wetowi,bo może być krew utajona w koo,spróbuj jej naparzyć siemienia lnianego i podaj w ciągu dnia pół szklanki po łyżce na porcję
  6. dzielna jesteś,trzymajcie się wiem,wiem co to znaczy chory pies i ta bezradność :shake::placz:
  7. to ile dni ona w końcu nie je i nie koopa?jak sie nie wyrobi to i jeść nie będzie
  8. i co z koo Morganki?biedne Dorothy i Morganka :placz:, a może już po problemie
  9. ale numerantka :lol:,a co? będzie ktoś jej dyktował co ma robić?:eviltong:
  10. ale cudownie,ale radość :multi::multi:
  11. KAM,bądź tak miła i wstaw ją ,jeżeli możesz.Jakby ktoś chętny się na nią znalazł,to by było dobrze.Dzięki za zainteresowanie:Rose:
  12. no,nie jestem taka pewna co do Niedzielskich.Ostatnio skasowali mnie za kotke znajdę za 3 dni pobytu i leczenie + badania na 330 zł i nie odczułam,żeby to było z jakąś ulgą.Opłata za dobę w szpitaliku to 20 zł +koszt karmy.Ciężko chorą kotkę,z objawami neurologicznymi odrobaczyli .Może ich krzywdzę, bo są mili i owszem,ale mam wątpliwości co do fachowości w tym przypadku.Jest jeszcze lecznica na Januszowickiej,25 za dobę.
  13. i jeszcze te zdjęcia,no nie,zwariujęęęę:placz::placz::placz:
  14. żeby mój maż zgodził się na 3.psa :placz:,to chyba bym do Warszawy pieszo po niego poszła:placz:
  15. no to ustawiać się w kolejce:evil_lol: po to cudo :lol:
  16. serce mi pęknie,że mi przejdzie koło nosa ,ale 2 kudłacze i w doskokach Bera + kot i królik na stałe to też niezła gromadka
  17. no właśniei,Magdziak powinna jej sprawić siostrę :evil_lol:
  18. jak Wy rozróżniacie gołębia od gołębicy :crazyeye:
  19. nie wiem o co w tym chodzi,ale szkoda psów.Może uda się nie zaprzepaścić ich szansy na adopcję, mimo tam jakichś ?
  20. dopiero trafiłam na ten wątek i tak jak nigdy nie zazdroszczę nikomu i niczego,to tym razem to uczucie się wkradło w moje serce za sprawą Delmy.[B][COLOR=Red]Jest po prostu CUDOWNA [COLOR=Black],[U]a jestem wielbicielką ponów.[/U][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Nie wiem jak to się stało,że nie natrafiłam na nią jak szukałam pona na wszystkich możliwych forach.Teraz moge się oblizać,ale dzięki temu domek mają dwa schroniskowe psiaki,które stały obok pona,ale je kocham.Pozwolę sobie wstawić ich zdjęcie [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7499/emihesiapsiakijackie198be9.jpg[/IMG] mam nadzięję,że nie macie mi tego za złe.CałujęDelmuchę w nochalka miziam pozostałe zwierza w tym domu. [/COLOR][/COLOR]
  21. jak się cieszę,że jest szczęśliwy i jego rodzinka.Mam nadzieję,że pozostanie u niej do końca życia.:lol:
  22. coś TY ,na żartach się nie znasz?Tym razem Twoje wyczucie Cię zawiodło.Ja jej współczuję,że tyle ma na głowie choć to lubi.Mam przyjemność znac ją osobiście i wie ,że jestem jej życzliwa i jej stfforom.
  23. niewiarygodne!:placz:!przecież on już zdrowiał.Czy nie dołapał nosówki w lecznicy?:mad:
  24. musiała się długo błąkać skoro tak jest wychudzona i pewnie ludzie ją przeganiali i dlatego taka przerażona,śliczna ,słodka mała
×
×
  • Create New...