dopiero trafiłam na ten wątek i tak jak nigdy nie zazdroszczę nikomu i niczego,to tym razem to uczucie się wkradło w moje serce za sprawą Delmy.[B][COLOR=Red]Jest po prostu CUDOWNA [COLOR=Black],[U]a jestem wielbicielką ponów.[/U][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Nie wiem jak to się stało,że nie natrafiłam na nią jak szukałam pona na wszystkich możliwych forach.Teraz moge się oblizać,ale dzięki temu domek mają dwa schroniskowe psiaki,które stały obok pona,ale je kocham.Pozwolę sobie wstawić ich zdjęcie
[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7499/emihesiapsiakijackie198be9.jpg[/IMG]
mam nadzięję,że nie macie mi tego za złe.CałujęDelmuchę w nochalka miziam pozostałe zwierza w tym domu.
[/COLOR][/COLOR]