Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84482
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. i co z koo Morganki?biedne Dorothy i Morganka :placz:, a może już po problemie
  2. ale numerantka :lol:,a co? będzie ktoś jej dyktował co ma robić?:eviltong:
  3. ale cudownie,ale radość :multi::multi:
  4. KAM,bądź tak miła i wstaw ją ,jeżeli możesz.Jakby ktoś chętny się na nią znalazł,to by było dobrze.Dzięki za zainteresowanie:Rose:
  5. no,nie jestem taka pewna co do Niedzielskich.Ostatnio skasowali mnie za kotke znajdę za 3 dni pobytu i leczenie + badania na 330 zł i nie odczułam,żeby to było z jakąś ulgą.Opłata za dobę w szpitaliku to 20 zł +koszt karmy.Ciężko chorą kotkę,z objawami neurologicznymi odrobaczyli .Może ich krzywdzę, bo są mili i owszem,ale mam wątpliwości co do fachowości w tym przypadku.Jest jeszcze lecznica na Januszowickiej,25 za dobę.
  6. i jeszcze te zdjęcia,no nie,zwariujęęęę:placz::placz::placz:
  7. żeby mój maż zgodził się na 3.psa :placz:,to chyba bym do Warszawy pieszo po niego poszła:placz:
  8. no to ustawiać się w kolejce:evil_lol: po to cudo :lol:
  9. serce mi pęknie,że mi przejdzie koło nosa ,ale 2 kudłacze i w doskokach Bera + kot i królik na stałe to też niezła gromadka
  10. no właśniei,Magdziak powinna jej sprawić siostrę :evil_lol:
  11. jak Wy rozróżniacie gołębia od gołębicy :crazyeye:
  12. nie wiem o co w tym chodzi,ale szkoda psów.Może uda się nie zaprzepaścić ich szansy na adopcję, mimo tam jakichś ?
  13. dopiero trafiłam na ten wątek i tak jak nigdy nie zazdroszczę nikomu i niczego,to tym razem to uczucie się wkradło w moje serce za sprawą Delmy.[B][COLOR=Red]Jest po prostu CUDOWNA [COLOR=Black],[U]a jestem wielbicielką ponów.[/U][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Nie wiem jak to się stało,że nie natrafiłam na nią jak szukałam pona na wszystkich możliwych forach.Teraz moge się oblizać,ale dzięki temu domek mają dwa schroniskowe psiaki,które stały obok pona,ale je kocham.Pozwolę sobie wstawić ich zdjęcie [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7499/emihesiapsiakijackie198be9.jpg[/IMG] mam nadzięję,że nie macie mi tego za złe.CałujęDelmuchę w nochalka miziam pozostałe zwierza w tym domu. [/COLOR][/COLOR]
  14. jak się cieszę,że jest szczęśliwy i jego rodzinka.Mam nadzieję,że pozostanie u niej do końca życia.:lol:
  15. coś TY ,na żartach się nie znasz?Tym razem Twoje wyczucie Cię zawiodło.Ja jej współczuję,że tyle ma na głowie choć to lubi.Mam przyjemność znac ją osobiście i wie ,że jestem jej życzliwa i jej stfforom.
  16. niewiarygodne!:placz:!przecież on już zdrowiał.Czy nie dołapał nosówki w lecznicy?:mad:
  17. musiała się długo błąkać skoro tak jest wychudzona i pewnie ludzie ją przeganiali i dlatego taka przerażona,śliczna ,słodka mała
  18. śliczna ta Morganka,a może ona podjęła decyzję o odchudzaniu,bo chce być jeszcze ładniejsza?:evil_lol:tylko powiedzieć nie umie :lol:
  19. gratuluję nowego przychówku :lol::evil_lol:,a któż to jest tatusiem? :crazyeye:Śliczne są,a mają już imiona?a płec znana?
  20. też mi serce pęka i nic nie mogę zrobić,a ta bezsilność jeszcze bardziej dobija
  21. śledzę ten wątek od dawna i baaardzo sie cieszę,że Sabcia ma dom i to gdzie?we WRooocławiu czyli moim mieście,fajnie,że sa tu wrażliwi ludzie.
  22. Irysek na pewno już po spacerze z Bercią :evil_lol: tylko nie ma dostepu do kompa,zeby się podzielić wrażeniami
  23. Synus na tym zdjęciu wygląda jak weteran wojny trzydziestoletniej :evil_lol:
  24. ja też jestem bardzo zainteresowana ta sprawą
×
×
  • Create New...