Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84482
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. dlaczego?przecież chętnych jest dużo.A może rzeczywiście wystawić go na Bazarku i mało,ze znajdzie domek,to jeszcze zarobi sobą na pomoc dla innych psiaków :crazyeye:
  2. może jednak nie był bity,może miał zastrzyki albo gruczoły wyciskane i ma uraz?i gdzie on w koncu będzie?
  3. domku!!przybądź po malutką ,słodka sunię!
  4. bardzo mi przykro z powodu choroby Ojca
  5. piękny psiutku pędź po domek :Dog_run:
  6. cudowność,buzia się sama śmieje na jej widok.A co z drugim maluchem i sunią?
  7. Swietny pomysł, :evil_lol:takiego oryginalnego :eviltong: ogłoszenia na pewno jeszcze nie było :lol:
  8. ona wstaje koło 7.30 i idzie z Iryskiem na sioo,w czasie którego ma podstawiany pasek po doopkę, celem zmierzenia poziomu cukru,ok.9 Irysek podaje insulinę i po pół godzinie śniadanko.Taka królewna przecież musi mieć bardzo regularny tryb życia.Acha,na deser dostaje jeszcze kilka rodzajow tabletek zapakowanych w pasztet.
  9. Trzeba by nagrać to jej wycie i wysłać byłym właścicielom nagranie w prezencie :mad::angryy::angryy:
  10. cudo,cudo ,jak bym nie miała już 2 kudłaczy,to sama bym sie pchała na pierwsze miejsce w kolejce po niego,a może nawet dałabym komuś łapówkę;)
  11. oj,nie mogę :lol::lol::lol::lol:,uśmiałam się do łez,mówiłam, ,ze Bianka mineła sie z powołaniem.A Frytencja cud-miód.
  12. Dziękujemy Czarodziejko za podnoszenie,mimo że sama potrzebujesz pomocy :loveu:
  13. chyba ok 800 zł,ale Irysek wie dokładniej
  14. Ludzie po prostu się nie znają na psach :placz:i nie wykorzystują okazji,żeby miec takie cudo :lol:
  15. Na samą operację oczu 2000 :crazyeye:,dzis Irysek wykupił leki przygotowujące ją do operacji za 50zł:placz:,a jeszcze dochodzi insulina, igły i strzykawki oraz paski do badania siuśków,o pochłanianym gotowanym jedzonku to juz nie wspomnę, a Irysek jeszcze nie pracuje ,ale jest dzielny :evil_lol:
  16. my też wzięliśmy ze schroniska Dolara - bambaryłę i dzielnie go zaczęliśmy odchudzać,a efekt :crazyeye:.1kg na plusie :placz::placz: i też sępi niemiłosiernie
  17. u Magdy zamość jest skradłam nam słoneczko :placz:;),dlatego nie ma u nas:shake:
  18. myślę,że pomysł jest świetny i może faktycznie byłoby dobrze,gdyby Dziuba wątek założyła,jej będzie łatwiej działać w róznych sytuacjach,bo jest ze straży dla zwierzat,a my indywidulnymi osobami,przy czym z pewnością wielkimi indywidualistkami;).Co Wy na to?
  19. to znaczy,że odważny pies i burzy się nie boi :cool3:.plus dla niej :multi:
  20. czuję,że jak właściciel się nie odnajdzie,to będzie można urządzić aukcję na rzecz innych bid za niego,taka kolejka ustawi sie po to cudenko :evil_lol:
  21. na to wgląda,że trzeba brać kredyt,zatawię chyba swojego 10.letniego Poloneza:evil_lol:.Beatko,musze pogadać z Iryskiem na temat Allegro,dzięki za chęć pomocy.Odezwiemy się.
  22. to własnie nie dzwonimy,pomarzyć sobie można, a w myślach wszystko można zrobić :mad::mad:.Rozumiemy sytuację i cicho poza dogo siedzimy,choć krew zalewa :-(:angryy::diabloti:
  23. no,w końcu można odetchnąć :lol:.Najważniejsze,że jesteś cała i zdrowa i psiuchy też.Nikt tu złośliwości nie uprawia,co najwyżej żartowałyśmy :evil_lol:,żeby się na duchu podtrzymać.Odpoczywajcie teraz,dopasowujcie się.Morganka na pewno znajdzie wspólny język z resztą stworów.Mój widzacy pies tez nie umiał chodzić po schodach,albo nigdy nie chodził albo zapomniał jak to się robi przez 2 lata pobytu w schronisku.DOROTHY jesteś WIELKA :loveu::loveu:
  24. ojej Dorothy ,dość tego wylegiwania się w objęciach kudłatych stfforów;).My tu czekamy ,a tu nic :placz::placz:
×
×
  • Create New...