sporo psów ma biegunkę po podrobach,jest gorąco i nawet mój żarłok też nic nie je,ale się nie martwię,bo i tak go odchudzam.W schronie tak go śrutą zatuczyli.Trzymajcie się dziś lepiej chłodniutko.:placz:nie ma mnie na liście, a ja też wpłaciłam,co,prawda tylko 20 zł,na transport Morganki z Ostródy do W-wy.