Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84487
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. sporo psów ma biegunkę po podrobach,jest gorąco i nawet mój żarłok też nic nie je,ale się nie martwię,bo i tak go odchudzam.W schronie tak go śrutą zatuczyli.Trzymajcie się dziś lepiej chłodniutko.:placz:nie ma mnie na liście, a ja też wpłaciłam,co,prawda tylko 20 zł,na transport Morganki z Ostródy do W-wy.
  2. Berunia byla już i siuśki zbadane i nie jest dobrze.Poziom cukru WYSOKI :placz:,pilnie wymaga sterylki,tak mówią wszyscy weci.Więc załatwiamy sterylkę,mimo tych upałów.Muszę uszyć jej fartuszek,a nie lubię szycia :mad:
  3. witam śliczną Morgankę z wywalonym, słodkim ,różowym jak szyneczka ozorkiem i całą sforę i Dorothy
  4. a guzik prawda,że w wyrach,ja jeszcze nie mam zamiaru iść spać :lol:
  5. oto link do nowego bazarku Iryska na rzecz Beruni http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68317
  6. Lucyja,jak oszalała,to niech ją bierze w realu :evil_lol:
  7. ale szybkość działania,większa od prędkości światła :crazyeye:,suuuupeeeeer:multi::multi:
  8. i na wątku z Bielska spotkało się tyle wrocławianek :multi:,fajnie.
  9. coś ta Romenka myśli chyba i milczy albo juz podjęła decyzję,że nie oddaje pluszaka nikomu :evil_lol:
  10. a nad moim susza TOTALNA,[SIZE=2]wiało,wiało i chmury przewiało,a mieszkam ok 4-5 km od Bianki
  11. Morganka po prostu "pies ogrodnika" :evil_lol:
  12. co prawda,to prawda,zgadzam się z Quasimodo w 100%
  13. wiesiu p czy robisz jakieś nadzieje Czarnusiowi :crazyeye:
  14. śliczny i szczęśliwy,aż serce mi się raduje :multi::multi:
  15. no,to nie jest wesoło,wspólczuję cioci i cioteczce
  16. Pańcia przed snem zdjęła zegarek i odłozyła na szafke,a potem poczytała książkę i tez odłozyła :evil_lol:,ale te psiaki sa mądre:lol:
  17. ja ciągle zaglądam ,ale cicho siedzę,bo i tak nie mogę pomóc :placz:,po prostu nie da rady:shake: wszystkim i trzeba wybierać
  18. ślicznościiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:loveu:
  19. Romenko,a jakie masz wątpliwości co do Doroty?czy to była próba na dzieci tylko?A może po prostu Ty go nie chcesz oddać?:evil_lol:
  20. oczywiście oba piękne Allegra.KAM to już jakiś czas temu się ujawniła, a Abisia spadła z nieba :evil_lol:
  21. jak jest duży upał i moje ledwie zipią,a mają powód ,bo obaj gęste futrzaki,to wywalam je do łazienki,gdzie jest im chłodniej na płytkach
  22. czy mam rozumieć,że Abisia jest taka kochana i tez wystawiła sunię na Allegro i podała numer swojego konta?Jeżeli tak to baaardzo dziękuję w imieniu Bery i Iryska.Oczywiście dziękuję też KAM,która cały czas o nas pamięta :lol:.Jesteście wspaniałe !!
  23. śluz z siemienia osłania śluzówkę jelit ,poprawia trawienie, przy tym pozwala na koo z poślizgiem.W 100% nie zaszkodzi
×
×
  • Create New...