Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84483
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. jak dobrze,że ją wyciągnęłas :multi:,miałaś trudności z tym draniem?oddał Ci ją na zawsze?
  2. słodziak kudłaty,kocham:loveu:takie najbardziej,zdrowiej i szukaj domku :lol:
  3. kochany klejnocik i jego opiekunowie,teściowie też, ciiii,to na ucho powiedziane
  4. wygląda jak źrebaczek:lol:,cudeńko,kolejne zresztą,mogłabym miec tuzin takich
  5. pewnie,że zmięknie,a potem będzie kochał ja obłędnie,z tymi najbardziej opornymi zawsze tak jest :lol:
  6. no,mam nadzieję,że do domku, a nie do schronu ;)
  7. no własnie ta cisza jesy niepokojaca :placz:
  8. że psiaki są piękne to oczywiste,ale jakie piękne są dogomaniaczki :crazyeye:,jakieś wybrane chyba:evil_lol:,z tych co widziałam koń trojański ,teraz Hala,dobrze ,że nie jestem menem,bo bym zebami zgrzytała na ich widok :lol:
  9. a dlaczego się zdziwiłaś?to moja średnia córa,najtarsza mieszka w innym mieście,ale też juz wpadła na dogo.
  10. ciotka ula chce nas potrzymac jeszcze w niepewności, zeby radość była większa :multi:
  11. no,dokąd on tak długo jedzie?:crazyeye:piszcie coś
  12. jak Karusia po operacji?:thumbs::thumbs::thumbs:za nią
  13. Frycia ma osobisty wiadukt ,pod którym może przechodzić :lol:
  14. koniku,ja tez bym go, nia zamieniła,ale popatrz na to spojrzenie w dal :roll:,cud ,miód,a tak naprawdę ,to jest komplement dla prof.G;) ,czyż nie ?:evil_lol:
  15. o 5.55 to na dworze chyba nie było tak cieplutko :shake:,ale za to w sercach ŻAR
  16. no ,to trochę brzmi to lepiej,bo już się martwiłam,ze całe szycie się rozłazi,biedna malutka,:loveu:dla niej, mojej pupilki.
  17. Szmaragd oczywiście,popatrz na jego wzrok i bródkę :crazyeye:
  18. nie wiem jak ludzie mogą nie szukać swojego psa:crazyeye:?mojego też nie szukali i dzięki temu mam go (ich).:lol:
  19. gdyby nie to ,że mój Dolar śpi koło mnie ,to myślałabym ,że to on [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5606/emihesiapsiakijackie179hj5.jpg[/IMG]
  20. trzymam kciuki za wszystko,a mnie się podpba Azor,tak swojsko i zarazem dostojnie :lol:
×
×
  • Create New...