Poker
Members-
Posts
84491 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
JELENIA GORA - schronisko - PILNIE (!) szukamy domow ! Zdjecia post 1-4.
Poker replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
zajrzałam na wątek jeleniogórskiego schroniska,bo w styczniu adoptowaliśmy z niego piesia pleconego przez Karcię.dolar ma się dobrze,jeszcze ma trochę drobnych problemów poschroniskowych,ale jest przekochany i przesłodki,tak jak jego kolega,a właściwie teraz przyrodni brat ze schroniska wrocławskiego.Jak sie nie pogniewacie to wkleję zdjęcie[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8649/emihesiapsiakijackie191dn6.jpg[/IMG] oto Dolar z uśmiechem patrzy na życie [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1051/emihesiapsiakijackie137ig7.jpg[/IMG] a tu uśmiecha się przez sen [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1848/emihesiapsiakijackie198py9.jpg[/IMG] a tu obaj panowie wygrzewają się na słoneczku. Przepraszam,że na tym wątku,ale Dolar też był adoptowany z waszego schroniska. -
LOLA-psychiczny właściciel chce mnie zastrzelić....
Poker replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
co z małą?dołoże się do hoteliku,może która będzie mogła ,to niech wpłaci za 1 lub 2 doby,w taki sposób została uratowana pittbulka -
Jak Polo został wieśniakiem, czyli historia kopciuszka...
Poker replied to Neris's topic in Już w nowym domu
biedny psiuniek :placz:, a może jednak sie uda? -
UlicaDwupasmowa,samochodyAMiędzyNimiPluszowyPsiak .Już w nowym domku!!!!
Poker replied to romenka's topic in Już w nowym domu
czy sa jakieś wieści o Pluszaczku? -
Romek i reszta tu miłych dogomaniaków,to co piszecie jest wszystko prawdą.Natomiast trzeba wziąć poprawkę na Arkę.Jak zaczynałam swoją przygodę na Dogomanii,to natknęłam się na podobną sytuację z baaardzo niemiłym udziałem Arki.Ta dziewczyna tak chyba ma,że lubi obrzucać błotem.NIe przejmujmy się nią.Przecież działamy nie dla niej tylko dla zwierząt,a taka parszywa owca zawsze i wszędzie się znajdzie.Romek działąjcie nadal wedle swojego sumienia,a będzie dobrze.Ja mam taką maksymę życiową,że zależy mi na opinii i zdaniu osób,na których MI zależy.Trzymajmy się i róbmy co najlepsze.Wielkie :loveu::loveu:dla wszystkich z tego wątku
-
dżemik malinowy?to ode mnie :lol:
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
Poker replied to Hala's topic in Już w nowym domu
jak cudownie czyta sie takie wieści,a już myślałam,że coś złego się stało.Te bidy schroniskowe,mimo ,ze są dorosłe,to po zabraniu ich do domu z radości zachowują się jak szczeniaki,chyba chca nadrobić stracony czas. -
Łódź-JAMNISIA okrągła Kula... wygląda na to że znowu kochana :)
Poker replied to nata od jadzi's topic in Już w nowym domu
po prostu kulka turla kulkę :evil_lol::eviltong: -
ZA TM Kraków niewidomy staruszek Zeus MA DOM !!!!!
Poker replied to AgaG's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przeczytałam cały watek o Herkulesie.Lukomanaka jesteś WIELKA:lol: -
Niewidoma Rudzia juz czuje zapach DOMU :) :) :) Udało sie Rudzi!
Poker replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
trzeba już zacząć gromadzić fundusz,bo zabieg jest drogi.Gdy można operowac oba oczka jednocześnie,wychodzi taniej .We Wrocławiu każde oko osobno po 1000 zł!, a oba naraz 1200.Różnica bardzo duża,ale i tak drogo.My nie tracimy nadziei i dalej zbieramy fundusze.Już nie moge się doczekać,żeby zobaczyć minę Bery jak nas i świat ujrzy:evil_lol: -
Berunia jest grzeczna i jak na razie nie liże rany.Ona nie ma szwów na wierzchu tylko schowane i są rozpuszczalne,łapki też nie liże.Tylko ciągle poziom cukru nie spada,ale na szczęście ona się czuje dobrze.
-
UlicaDwupasmowa,samochodyAMiędzyNimiPluszowyPsiak .Już w nowym domku!!!!
Poker replied to romenka's topic in Już w nowym domu
kiedy odchodzi od nas nasz przyjaciel,ukochany PIES,ciężko przezywamy.Ale zaczyna brakowac tupiących łapek,mordki wciśniętej w dłon,całusków i wiernych spojrzen.Wiele osób decyduje się na szybko na następnego psa.Czy to znaczy ,że się zdradza poprzedniego?przestaje się kochac?NIE !!.Bo miłośc się pomnaża ,a nie dzieli.A przede wszystkim my po prostu kochamy psy i juz żyć bez nich nie umiemy. -
Niewidoma Rudzia juz czuje zapach DOMU :) :) :) Udało sie Rudzi!
Poker replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
kołnierz utrudni jej i tak nieproste dla niej picie i jedzenie,nie mówiąc o poruszaniu się.Ona ma już wymierzone odległości bez kapelusza.Brazowa nie bądź taka skromna.Ucałuj Rudzię :loveu: -
UlicaDwupasmowa,samochodyAMiędzyNimiPluszowyPsiak .Już w nowym domku!!!!
Poker replied to romenka's topic in Już w nowym domu
przypuszczam,ze ten upadek Zabki z 2.piętra mógł byc spowodowany pierwszym atakiem padaczki,która mogła być też objawem guza mózgu.Mało prawdopodobne jest,by dorosły pies ot tak sobie wypadł z balkonu.Poza tym za szybko odszedł zpowodu padaczki,to nie jest choroba ,która tak szybko zabija,chyba,że własnie jest guz.Romenka, powiedz o tym państwu,może będzie im lżej i nie będą mieli takich wyrzutów sumienia,bo z guzem i tak niewiele by zrobili, a właściwie nic.