piękne zdjęcie,cudo,obaj panowie super przystojni,ale żeby posądzać mężusia o "te"preferencje sekualne?przy tak pięknej żonie?niemożliwe :shake:dobrze,że On nie czytał
a gdzie tam w strasznym,ciemnym lesie;),przecieą Rokuś ma fosforyzujące OCZY:-o,to świeci nimi.Zaglądaja kilka razy dziennie tylko nie zawsze piszą :cool3:
wszystko na to wskazuje.Ona bardzo się zmieniła,szczeka,podstawia kuperek do miziania,chrumka jak prosiaczek,.smieszna jest bardzo.Widac,że nabrała zaufanie i lgnie do człowieka.Nie mogę się doczekac,żeby zobaczyć jej minę jak ona zobaczy świat.
będą i zdjęcia,Irysek nie ma stałego dostępu do internetu,a ja nie zawsze mam czas.Przed chwila zdjęłam jej szwy z łapki,,nawet nie trzeba było jej siłą trzymać,taka grzeczna dziewczynka.Ciągle napastowała Dolara,taka :loveu:.w nim.