ja też trzymam kciuki za powodzenie spisku,co zrobić,żeby przekonać Twojego tatę.Może pokaż mu ile osób w na dogo interesuje się losami Casablanki i jaki byłby sławny po pozytywnej decyzji i ile sympatii by zyskał u nas:evil_lol:
Amiga,nie rób kroplom łaźni,bo mogą stracic działanie.Stawiaj je po prostu do góry dnem,wtedy będą szybciej wyciekać.A przemoc w rodzinie jest czasem konieczna,przeciez pies nie zawsze rozumie,że chce mu się pomóc.
tylko jak ja przetransportować z maluchem tyle kilometrów?Może coś bliżej się znajdzie.Nie zauwałyłam,żeby Argat zrezygnowała z zapewnienia jej DT.A to przecież blisko!
o nic nie chodzi oprócz zainteresowania się psem.Wiem,ze masz dużo na głowie ,ale nie wkurzaj się bo nie ma o co.Myślałam,że może sa informacje z wieczora,a może nie doczytałam.
to na co czekasz Koniku,bierz ich obu do łózia i kładź się między nimi,a będzie Ci cieplutko.Ja też śpię z dwoma facetami,tylko ten mały,czarny i mruczący całą noc śpi między nami.I nie powiem,jest to bardzo miłe :evil_lol: