Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84483
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. to może ten ideał zostanie u Ciebie :evil_lol:.On ma dużo wspólnego z ponem,a to są cudowna psy,uwielbiam je.:loveu:
  2. kciuki bolą!!kiedy będzie jakaś informacja? :crazyeye:
  3. i znowu zgadzam się w pełni z symaptycznym Dominikiem.
  4. jasne,.ze jak mu się miejsce po klejnotach wygoi,oby coś się dało zrobić.Nikt przecież nie wie czy on kiedyś widział.Z drugiej strony gdzieś od urodzenia był,ktos jakoś się nim zajmował przez te 4 lata,więc może jednak widział,a jak oślepł to go wywalili.:mad:
  5. jak nie pełno psów,tu ludzi :roll:,biedna Bianka,chwili nie ma dla siebie :cool3:
  6. załatwiaj Marlenko,fotki małej by sie przydały.Fajnie widziec pycholek,któremu sie pomaga.Całusy dla Ciebie i Lolki,pozdrowienia dla Rodziców.
  7. a ja z uporem maniaka :lol: będę pytac u wizytę u okulisty :evil_lol:
  8. trzymam kciuki za powodzenie cichociemnej akcji
  9. brzuszek Bery goi się świetnie,te rozpuszczalne szwy sprawdziły się u niej rewelacyjnie :lol:,dzię muszę zdjąć szwy z łapki.Ona jest grzeczna i daje przy sobie wszystko zrobic bez problemu.
  10. sądzę podobnie jak Dominik.Jeżeli wiesz ,że jesteś w porządku,to najważniejsze.Poza tym z całej sytuacjiwynika,że ciocia nie jest zła,że się nie opiekujesz własciwie tylko ,że się wdałaś w awanturę z tą znajomą.Przeczekaj aż cioci opadną emocje i bez komentarzy rób swoje.A swoją droga od takich toksycznych znajomych,to jak najdalej.
  11. ja też przywitałam Berunię przed 8,bo ma być u mnie do 19.Brzusio goi się pieknie.Dostała insulinę,ale od jedzenia wolała zaloty do Dolara:evil_lol:,na którego się pakuje i kokietuje ogonkiem.On znosi cierpliwie jej zaloty,ale nie przejawia:shake: "męskich" zapędów,bo jest wykastrowany.Natomiast Poker czuje potrzeby i delikatnie zaczepia Berę,ale ona nie ma na niego ochoty.Tak,ze mam ubaw jak patrzę na nich.
  12. w niedzielę wszyscy odpoczywaja,a może nie?może kojec buduja i nie mają czasu napisac co u Klejnocika słychać ?:lol:
  13. 50 zł przelałam,trzymam kciuki :lol:
  14. jutro Bercia będzie u mnie cały dzień,to ją poobserwuję,ale to co ona to robi to wygląda na radość i wariowanie może jakiś zapach w windzie ją drażni?:crazyeye:
  15. z przyjemnością zapraszamy i jeszcze Bera jest do odwiedzin i Poker tez niegorszy oraz Bonus.
  16. absolutnie nie dojrzali:angryy: ludzie do psa,ciekawe czy dziecko też by oddali do domu dziecka,bo chore?:diabloti:
  17. słodka jest,ale widać,że czuje się jeszcze niepewnie,chciałabym,ale boję się.Zupełnie jak mój Dolar,który jest u nas 4 mieś.,identycznie się zachowuje
×
×
  • Create New...