Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84485
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. hihi,ja już mam 1 kota i dwa psy i jeszcze królik miniaturka w wieku ok.8 lat biega,a Ty Halu, jakie masz zwierzaki w domciu?:eviltong:Bo ,że w schronisku to wiem.Widziałam piękne zdjęcia :lol:
  2. Mój ojciec kiedyś postawił veto: :"albo ja albo pies",a my zgodnie odpowiedzieliśmy PIES:evil_lol:.I co biedny miał zrobić?:crazyeye:Tak pokochał :loveu:naszą cudowna ponkowatą Kikunię,że płakał jak umarła.
  3. faktycznie,ale numer i jak teraz poprawiać watki szczególnie uzupełniać dane na bazarku :crazyeye:
  4. mam taka nadzieję,ale zgodzę się na tego pana jak ustali cenę w granicach 1200-1300 zł , a jak nie :mad:to idziemy do kogoś innego.Szkoda marnować tyle pieniędzy,mozna pomóc jeszcze tylu psiakom. :crazyeye:
  5. nie moge niczego napisać :placz:
  6. ślicznotka na kilka godzin została u mnie.Jest coraz zgrabniejsza.Pije normalnie,ciągle ma wielką chrapkę na Dolara:eviltong:.Upał znosi nieźle,bo mam chłodniejsze pomieszczenia w domu i dużo płytek.Jutro będę łapac okulistę,juz nie moge się doczekać jej mijy po operacji :crazyeye:.Brzusio zagoił sie pięknie.Przy pierwszej kapieli po znalezieniu jej,z uszek zlazło pełno sierści i miała je w duzym stopniu łyse,a teraz zarosły śliczną czarna sierścią.Na nosku też odrosła sierść.:lol:
  7. to Szmaragd już jest w Niemczech???:crazyeye::crazyeye: czy on przefrunął z Suwałk do Was?
  8. Pajunia,już jest dzisiaj:evil_lol:,a Ty śpisz i nic nie mówisz :eviltong:
  9. biedna ULV,biedny Skorek.Ale i tak miał dużo szczęścia,bo na koniec zaznał tyle miłości i troski jak nigdy wcześniej.On miał już swoje lata i choroby.Odszedł spokojnie i bez cierpień i to jest najważniejsze.Trzymaj sie ULV.
  10. biedna Neris,chyba przydalby się jej odpoczynek od ludzi i piesiow :evil_lol:,bo wyraznie jest zmeczona,a ja na razie znikam,ze by się nie narazac,pozdrawiam.
  11. zależy od przyczyny,jeżeli nie da się ustalić ,to często będzie brała sterydy,w zależności od poziomu płytek krwi.
  12. Jak mi strasznie przykro :placz:,biedny psiuniek.Nie wolno pozwolić mu cierpieć :shake:.
  13. ona bedzie niestety tyła,bo dostawała i dostaje sterydy.Przyczyny małopłytkowości bywają różne,ale często nie daje sie ustalić konkretnej przyczyny.Z tego powodu nic ją nie boli.A ze sterylką może dac sobie w ogóle spokój.W końcu można dopilnować snię,żeby w ciążę nie zaszła.Zadna z moich dwóch suń,ani jeden z 6 psów nigdy nie został rodzicem,bo pilnowaliśmy.
  14. przecież istnieje coś takiego jak rada adwokacka,do której można złozyć zażalenie na postępowanie pani macenas,przecież to co ona robi jest niezgodne z etyką zawodową tej pani.
  15. może dać ogłoszenie do wrocławskiej wyborczej?,jezeli jest tak zadbany,to może jednak się zgubił?
  16. no,własnie,juz buzia boli od tego dmuchania :placz:
  17. co za radość :multi::multi::multi:
  18. wyglądają po prostu jak z bajki,zjawiskowo,cud :multi::multi::multi::multi:
  19. jejkuuuu,ale radość :multi::multi::multi::multi:,badź szczęśliwy w owym domku Barciku i Twoi nowi państwo też :multi::multi::multi:
  20. to widocznie Rudzia ma wyostrzony 7 zmysł z powodu ślepoty :evil_lol:,słodka mała.A kiedy okulista?:lol:Slepa Bera po 6 tygodniach pobytu u Iryska tez zaczęła szaleć z radości,wywracanki na grzbiet,kokosi się ,szczeka.Widocznie nabrała zaufania.Ciekawe jak zareaguje po operacji oczu,gdy zobaczy swoją wybawicielkę.:crazyeye:
  21. szkoda i przykre,teściów się nie wybiera :shake:,ale dobrze,że mężusia takiego :loveu: udało im się stworzyć :multi:.Ale co tam,Klejnocik musi znależć domek.Jeszcze trochę czasu ma :lol:.pozdrawiam z gorącego Wrocławia.
  22. idzie ufna i nawet nie wie jakie ją szczęście spotkało :multi:
  23. wielka szkoda,:placz:a już miałąm nadzieję, a może teściowie sie przekonają do tego klejnocika?:evil_lol:
×
×
  • Create New...