co za urocze ,przepiękne towarzystwo,nie wiadomo na kogo patrzeć:crazyeye:,na ludzi czy psinki :lol:.Jesteście WIELCY :loveu:Zastanawia mnie dlaczego polskie psy mają takie wzięcie w Niemczech.Przecież oni mają tez schroniska.[FONT=Arial][/FONT]
no to starać sie o namnożenie ilości domowników,rodziny. :evil_lol:Bianka ma psa,koty do zaoferowania,ja tez moge się postarać,i Romek-Zamość też ma coś w odwodzie :eviltong:.Wnukami i dziećmi się nie podzielę :shake::lol:
dlaczego tak nisko cenisz baby?bo mają tyle uczuć i serca?to dobrze.Jak dobrze być BABĄ :multi: Wcale się nie dziwię,że płakałaś,bo mnie też gardło ściskało :placz:z radości i żalu zarazem.To taki cudowny pies i trzeba miec nadzieję,że znalazł godny dla siebie dom :lol:.Swoją drogą jak bardzo ludziom zależało na nim skoro jechali tyle kilometrów.A u nas?100 km jest trudno przejechać :mad:
nie,nie :shake:,nikt nie krzyczy,tylko odpuście sobie temat sterylki :evil_lol:,a ja tez mam trzy dziecia,w sensie pokrwieństwa,bo to już dojrzałe kobiety,wstyd:oops: mi się przyznać w jakim wieku,nie mówiąc o wnukach :oops:
nie ma edit,więc piszę kolejny post,jak ktoś nie ma w głowie :mad:,to ma w postach:evil_lol:.A ja mam czworo wnucząt :evil_lol:,no i kto mnie przebije tutaj??:lol:
co wyście się uparły tak z tą sterylką?Przecież to nie jest :shake::shake:zabieg ratujący życie.jak będzie DS dla Frytki,to wtedy w ostateczności mozna to załatwić.Teraz trzeba zebrać siły i środki na jej leczenie :lol:
no co Ty Hala :crazyeye:,to kot albo i dwa koty są konieczne do takiego towarzystwa,ale by miały frajdę :evil_lol:,a Ty chałupę bez takiego inwentarza :eviltong:
hihi,ja już mam 1 kota i dwa psy i jeszcze królik miniaturka w wieku ok.8 lat biega,a Ty Halu, jakie masz zwierzaki w domciu?:eviltong:Bo ,że w schronisku to wiem.Widziałam piękne zdjęcia :lol: