ze względu na to ,że nie widzi nie umie ocenić sytuacji i pewnie czuje ,że to duży pies i może się go jednak boi.Jego zachowanie chyba nie polega na agresji tylko na strachu.Trzeba mieć nadzieję,że się przyzwyczai ,ale nie dziwię się,że jest chwilowy powód do zmartwienia.Tatiana zna polski?