Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. brat dał wyraźnie do zrozumienia na jaki prezent czeka :evil_lol:,trzeba to szybko wykorzystać i zafundować mu jakąś bidę :lol:
  2. postarajcie się ,by połączyć z transportem Moruska,dla samochodu 10 - 20 km to jest niewiele.Dołożę do transportu 20 zł tylko przypomnijcie mi na Priva :lol:
  3. a czy Mordzia miała wydzielinę z uszu odessaną przez weta?bo zwykłym czyszczeniem można tę smołę popchnąć jeszcze głębiej i wtedy dopiero jest problem.Mój pies też miał zapalenie poschroniskowe i dopiero odessanie po głupim jasiu pozwoliło na szybkie wyleczenie.
  4. i gdzie ten domek dla Bazylka?:crazyeye: dlaczego się tak długo ukrywa? :placz:
  5. po takim pytaniu to już bym była baaardzo czujna :cool3:
  6. Irysek jest jeszcze na urlopie ,od soboty będzie już w domu.
  7. niewidome psy chyba tak maja ze szczekaniem.Bera też drze mordkę i jest bardzo czujna.
  8. ona jest w 100% niewidoma,widac,że ma zmętnienie soczewki.Pewnie ktos sie jej pozbył :angryy::mad:jak Bery.W schronisku z pewnością,jezeli jej nie uśpią,to zginie śmiercią głodową.:placz:Biedulka.Mogę w razie potrzeby trochę wspomóc finansowo.Piszcie wtedy na priva.
  9. nie wyobrażam sobie,żeby taką chora psinkę wziął ktoś nieopowiedzialny.To może zrobić ktoś tylko baaaardzo odpowiedzialny.A sterylke w razie czego mozna zawsze zrobić.
  10. no,dzisiaj jest lepiej :multi:oby tylko nie chwilowo :mad:
  11. luuudzie,co Wy z tą sterylką?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: pies jest poważnie chory ,trzeba zająć się tym,a Wy o sterylce ciągle,czy ona bez niej nie moze żyć?umrze czy co?Przecież ona teraz u Bianki nie zajdzie w ciążę,bo jest pilnowana,Puniek i Rokuś jej nie dopadnie .Zadzwonię do Bianki.
  12. zaglądnęłam,ale nic poza tym nie mogę dla niej zrobić.Gdyby wpłaty mogły coś pomóc ,to chętnie.Takich ludzi to tylko :mad::mad::mad: i patrzec czy równo puchnie.
  13. niepotrzebne te spory:shake: .Pajuniu,ale symapatycy Szmaragda nie są niczemu winni :shake:.Napisz coś o nim :modla:
  14. jutro się skontanktuję telefonicznie z Bianką.dziś sie rozminełysmy.
  15. ale byłoby fajnie,może poradzą sobie z czorcicą :evil_lol:
  16. dzięki Franca81,a może uda się podsunąć w razie czego innego psiaczka :evil_lol:
  17. Figa,gratulacje z powodu 36,:multi:,2 kg karmy mozeesz kupić :evil_lol:
  18. na razie nie:shake: zdejmować.I tak pojedzie ze mną do Dusje przypuszczalnie tylko Maksio,więc Kacperek i tak jest nadal chłopakiem do wzięcia.
  19. żadnych wieści dzisiaj,ale może to dobry znak :lol:
  20. wielka kudłata rozkosz :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. już się umówiłam na jakiś ostatni dzień czerwca na operację oczek,wet ma do mnie zadzwonić i podać konkretny dzień.Koszt 1200 zł,a nie 2000 :multi:, ale i tak brakuje nam ok.250 zł .:placz:Bera bawiła sie dzisiaj piłeczką i piszczącym kaczorkiem, nie chciała oddać ,chodziła z nim,podgryzała i mruczała.Wyglądała bosssko.Mam zdjęcia,to wstawię - kiedyś :roll:. Ogólnie jest wesoła jak wracamy to się bardzo cieszy i robi wiatr swoim badylem.:lol:
×
×
  • Create New...