Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84489
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. cudowny pies,cudowna pańcia,cudowne relacje :lol::loveu:
  2. Piątek,nie bumeluj i szukaj domku nawet w niedzielę :evil_lol:
  3. Pytanie San jest zaszadne ze względu na bezpieczeństwo Gumisia.Moze jest jakaś osoba w Białymstoku i pomoże anna1102 popatrzeć i sie zastanowić jak mogła sunia sie wydostać za ogrodzenie i jak zabezpieczyć Gumisia przed ewentualną ucieczką.
  4. malutka,znajdź jak najszybciej domek :lol:,ciocia Rybc!a Ci pomoże .
  5. wzruszyłam sie niesamowicie :placz:.Jeżeli anna0211 rzeczywiście chce go adoptować,to mozna złozyc się na jego transport. Deklaruję pierwsze 30 zł. Kto da conajmniej tyle samo? :crazyeye:
  6. wiałyśmy z tej chałupy czym prędzej,bo mozna było się zaczadzić od tych "perfum":angryy: Psiak jest mały,może do połowy mojej łydki,a mam 160 cm wzrostu. Potrzebne są pieniądze na hotelik.:cool3:
  7. nie podoba :shake: mi sie to zgrubienie na łapie.RTG raczej potrzebne.Oby nie było to nic złego :cool3:
  8. hej,hej wrocławianki :lol:,wcale nie uciekłam tylko muszę zarabiac też na pomoc psiakom.:cool3: Kurs bazarkowania aktualny.:evil_lol: .Kiedy możemy sie umówic? .Mogę szkolenie przeprowadzić telefonicznie.
  9. Sliczne i szczęśliwe psiaki.Wszystkie mogłyby mieć takie fajne życie !!!
  10. Koniku,skąd w tak delikatnym,drobnym ciałku tak wielki duch? :crazyeye:Dzielna jesteś i możeTwoim sladem pójda inne dziewczyny.:cool3:
  11. kiddy,podaj adres tego hoteliku,bo nigdzie nie trafiłam na niego,a może czasem się przydać naszym,wrocławskim bidom.
  12. przepraszam za offa,ale ULV się nie pogniewa. Głosowałyście na Uciechów? Jeżeli nie,to bardzo proszę,każdy głos na wagę karmy dla psów . A to dla tych, co pierwszy raz-KROK PO KROKU 1. wchodzisz na stronę [url]www.krakvet.pl[/url] 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forum [url]www.krakvet.pl[/url] Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum www. Krakvet.pl (to najwyżej); 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-wrzesień 2007” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko w Uciechowie i klikasz pod ankietą „wyślij”. PAMIĘTAJ – musisz koniecznie odhaczyć fundację w ankiecie – nie wystarczy głos na forum Dzięki.
  13. dzięki dziewczyny :lol:,ULV pewnie śpi jeszcze. Na wątku kRaksy chyba podawała nr swojego konta,ale do przekopania go to trzeba by pewnie buldożer wynająć :evil_lol:
  14. Edi,wielkie dzięki :lol: Głosowałaś może na Uciechów na Krakvecie?
  15. Piękny ten Cortez :loveu:, o suczynkach juz nie wspomne,żeby Hali serduszka nie rozrywało :cool3:
  16. w związku z umiłowaniem przyrody czy potrzebujecie doniczki do Uciechowa?mam białe do oddania.
  17. Wrocławianki mogę nauczyc robienia bazarku,tak jak mnie nauczyła jedna dogomaniaczka :lol:.Zgłoście się na kurs,zapisy od dziś :eviltong:
  18. Ja też pękałam ze śmiechu z biednej Fryci szczególnie widząc ją zaklinowaną pod samochodem.Całe szczęście,że Rokuś nie wpadł na pomysł,żeby skakać przez płot :roll:,bo dopiero byłby cyrk. A Frycia lamentowała ,bo zgubiła swoją ukochaną rodzinę,której się czuje członkiem.
  19. mtfZalesie ,dzięki wielkie, :lol: mozna wpłacić na AFN na Brutusa z Wrocławia albo jeżeli jesteś z Wrocławia to bezpośrednio ULV t,tak jak ja to zrobię.Droga jest wtedy krótsza.
  20. Brutusek jest przemiłym,ufnym,spokojnym chłopakiem w średnim wieku.Bardzo przypomina mi z wyglądu Frytkę Bianki.Gorzej słyszy,ale chyba dobrze widzi.Na szczęscie nie sprawia wrażenia,żeby go ktoś bił. Mam nadzieję,że po podleczeniu skóry i nabrania ciałka znajdzie dobry domek. A teraz jak już go wyciągnęyśmy to karty,czytaj pieniądze na stół,dla Brutuska na hotelik. :evil_lol:
  21. REksiuuuuuu,cudowne wieści, :multi::loveu:i pomyśleć,że już by jej nie było !!!:placz:.Zdjęciaaaa.
  22. Oktawio 6 , na szczęście mamy ten komfort,że pies nie rozumie tego.:lol: Gdzie ten grad grosików dla Brutuska?:crazyeye:
  23. witchpati,lepiej późno niż wcale,od jutra będzie mu lepiej.Tylko niech dziewczyny wpłacaja grosiki.
  24. zajrzałam i serce mi pęka ,a na dodatek nie mogę pomóc :placz: Tyle tych bid jest ,że mozna zwariować.
  25. Majawrc, wrzuć sprawę na wątek transportowy,może sie uda A może pociągiem go wysłać,jak bagaz.Trzeba by sprawdzić taka mozliwośc.Może da radę wytrzymać w expresie te parę godzin.
×
×
  • Create New...