Poker
Members-
Posts
84489 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
151
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Poker
-
Kumpel - zaniedbana pluszowa zabawka znalazł wymarzony dom i miłość u maat
Poker replied to lika's topic in Już w nowym domu
cudowny pies,cudowna pańcia,cudowne relacje :lol::loveu: -
[CK]Gumiś bez żuchwy, juz we swoim, wspaniałym DOMU!! :) dziekujemy!! :)
Poker replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Pytanie San jest zaszadne ze względu na bezpieczeństwo Gumisia.Moze jest jakaś osoba w Białymstoku i pomoże anna1102 popatrzeć i sie zastanowić jak mogła sunia sie wydostać za ogrodzenie i jak zabezpieczyć Gumisia przed ewentualną ucieczką. -
[CK]Gumiś bez żuchwy, juz we swoim, wspaniałym DOMU!! :) dziekujemy!! :)
Poker replied to Macho's topic in Już w nowym domu
wzruszyłam sie niesamowicie :placz:.Jeżeli anna0211 rzeczywiście chce go adoptować,to mozna złozyc się na jego transport. Deklaruję pierwsze 30 zł. Kto da conajmniej tyle samo? :crazyeye: -
Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.
Poker replied to graszka's topic in Już w nowym domu
hej,hej wrocławianki :lol:,wcale nie uciekłam tylko muszę zarabiac też na pomoc psiakom.:cool3: Kurs bazarkowania aktualny.:evil_lol: .Kiedy możemy sie umówic? .Mogę szkolenie przeprowadzić telefonicznie. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Poker replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Sliczne i szczęśliwe psiaki.Wszystkie mogłyby mieć takie fajne życie !!! -
Śliczny sznaucer średni znów w schronisku :(MA DOM
Poker replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kiddy,podaj adres tego hoteliku,bo nigdzie nie trafiłam na niego,a może czasem się przydać naszym,wrocławskim bidom. -
przepraszam za offa,ale ULV się nie pogniewa. Głosowałyście na Uciechów? Jeżeli nie,to bardzo proszę,każdy głos na wagę karmy dla psów . A to dla tych, co pierwszy raz-KROK PO KROKU 1. wchodzisz na stronę [url]www.krakvet.pl[/url] 2. wciskasz link Forum 3. wciskasz link Rejestracja 4. wyskakuje opis, a Ty wciskasz „zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat” 5. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz „wyślij”; 6. dostajesz na maila, którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link; 7. znowu wchodzisz na Forum Krakvetu i wciskasz „Zaloguj się by sprawdzić wiadomości” 8. logujesz się wpisując nazwę użytkownika i hasło; 9. przeniesie Cię do Twoich prywatnych wiadomości 10. wciskasz „Forum [url]www.krakvet.pl[/url] Strona Główna” 11. na forum wybierasz Forum www. Krakvet.pl (to najwyżej); 12. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc-wrzesień 2007” 13. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko w Uciechowie i klikasz pod ankietą „wyślij”. PAMIĘTAJ – musisz koniecznie odhaczyć fundację w ankiecie – nie wystarczy głos na forum Dzięki.
-
Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.
Poker replied to graszka's topic in Już w nowym domu
Edi,wielkie dzięki :lol: Głosowałaś może na Uciechów na Krakvecie? -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Poker replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Piękny ten Cortez :loveu:, o suczynkach juz nie wspomne,żeby Hali serduszka nie rozrywało :cool3: -
w związku z umiłowaniem przyrody czy potrzebujecie doniczki do Uciechowa?mam białe do oddania.
-
Jett z fundacj Emir szczęśliwie dotarł do swojego domu.
Poker replied to graszka's topic in Już w nowym domu
Wrocławianki mogę nauczyc robienia bazarku,tak jak mnie nauczyła jedna dogomaniaczka :lol:.Zgłoście się na kurs,zapisy od dziś :eviltong: -
Brutusek jest przemiłym,ufnym,spokojnym chłopakiem w średnim wieku.Bardzo przypomina mi z wyglądu Frytkę Bianki.Gorzej słyszy,ale chyba dobrze widzi.Na szczęscie nie sprawia wrażenia,żeby go ktoś bił. Mam nadzieję,że po podleczeniu skóry i nabrania ciałka znajdzie dobry domek. A teraz jak już go wyciągnęyśmy to karty,czytaj pieniądze na stół,dla Brutuska na hotelik. :evil_lol:
-
Podhalanka uratowana z gab. wet już szcząśliwa i bezpieczna :)
Poker replied to Negri's topic in Już w nowym domu
REksiuuuuuu,cudowne wieści, :multi::loveu:i pomyśleć,że już by jej nie było !!!:placz:.Zdjęciaaaa. -
Migdał i Spajki...już w swoich nowych domach !!!!!
Poker replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
zajrzałam i serce mi pęka ,a na dodatek nie mogę pomóc :placz: Tyle tych bid jest ,że mozna zwariować. -
JETUS juz w nowym domku ..najlepszym jaki mógł mieć !!!!...
Poker replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Majawrc, wrzuć sprawę na wątek transportowy,może sie uda A może pociągiem go wysłać,jak bagaz.Trzeba by sprawdzić taka mozliwośc.Może da radę wytrzymać w expresie te parę godzin.