Jump to content
Dogomania

Poker

Members
  • Posts

    84495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    151

Everything posted by Poker

  1. Czy Brajl miał robioną tomografię głowy też? A czy ciśnienie było badane po odstawieniu Enarenalu na kilka dni czy w trakcie podawania? Nie daje mi to spokoju .
  2. Bajko,pomyśl chociaż o psach! Jak nie będziesz miała zdrówka to kto się nimi zajmie? no kto ?
  3. BOOOski Simonek,gdzie Twój stały domek :crazyeye::crazyeye:
  4. już koniec niedzieli :cool3:,gdzie są zdjęcia?:crazyeye:Tymonka?no,gdzie??
  5. Strączku,to się myje ,a nie wietrzy :evil_lol: Śliczny maluch :loveu:
  6. ULV,podejmij w końcu ostateczną decyzję. Współczuję temu małżeństwu,które chce małą adoptować.
  7. mnie też interesuje ten grzebyk,bo rozczesanie mojego Dolka graniczy z cudem,nawet w 2.osoby :shake:
  8. jakie śliczne zdjęcia i Lisia nakolankowa:multi::multi: Rotek,teraz sie cieszysz ? podziękuj Met i Solito :cool3:
  9. zgadzam sie z GoWa,trzeba sprawę nagłośnić gdzie się da
  10. Ile ona ma lat?trzeba ja poogłaszać gdzie się da W WYBORCZEJ MOŻNA ZA DARMO MAILEM.
  11. myślę,że ostateczny głos należy do ULV i ona podejmie decyzję po dokładnym zapoznaniu się z sytuacją.
  12. szkoda Bajki :-(,dobrze,że psy nie rozumieją tego wszystkiego. To w takim razie wpłacę 20 zł na Kamę.Konto proszę.
  13. a co z drugim psiakiem?mowa była o wspónym transporcie,żeby było taniej
  14. dołożę na oba psiaki 40 zł,podajcie konto.Trzeba jak najszybciej wieźć je do domków,bo jeszcze trochę i nie będzie kogo. Zima jeszcze się nie skończyła.
  15. Pani znowu dzwoniła z informacją,że Morisek ma się dobrze.Biega po ogródku,reaguje na polecenia ,nawet zjadł z rączki parówkę :roll:.Wykąpali go ,bo im smierdział.Ja i moja rodzina nic nie czuliśmy. Pani cały czas mówi,że jest cudowny,a ja to przecież wiem to od pierwszej chwili :evil_lol: Ja wcale nie jestem wielka.Ja jestem tycia.Tyle jest jeszcze do zrobienia :cool3:
  16. Świetnie :multi: i to własnie chodizło!! Po co te nerwy i kłótnie :angryy: były? :mad:
  17. Pani przysłała liścik i zdjęcia Moriska Dzień dobry. Na Walentynki Morisek dostał nowy dom. W zamian daje swoje serce. Nie można go nie kochać. Przesyłam 4 zdjęcia. Od razu widać, kto przyjął pozycję dominującą. Koteczka zaznaczyła swoim zapachem rzeczy psa. Tropi go zza krzaczka. Pozdrawiamy [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9906/krzaczeklz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4188/przytulaniedc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9066/tomojeja6.jpg[/IMG] Jak widać ,Morisek lepiej trafić nie mógł :multi:
  18. Demi,jesteś niesamowita :lol:.Jak Ty znalazłaś ten domek? Pamietaj,że masz maturę :mad:,zwierzaki nie zdadzą jej za Ciebie :shake:
  19. świetnie,że maluchy znajdują domki :multi: ciocia Bianka będzie miała miejsce na następne :evil_lol: , a ja na wszelki wypadek gromadzę mleczko i podkłady :eviltong:
  20. oczywiście nie wytrzymałam i rano zadzwoniłam do pani Moriska.Mały jest bardzo posłuszny i przekochany.Pobiegał pod opieką państwa po ogródku,poszczekał i nawet zjadł.Kładzie się obok szelek ,które zabrał ze sobą.Dałam mu też zabawkę.TĘSKNIMY ZA NIM :-(,wnosil bardzo dużo życia i radości do naszego domu :lol:
  21. Napisz w tytule,że transport do Krakowa potrzebny
  22. nie oceniając nikogo i niczego, SMUTNE to wszystko :angryy:,a miało jak zwykle być cudownie .
  23. ALE SUPER WIEŚCI :multi::multi: Ta lutowa TRZYNASTKA jest szczęśliwa.Agatka,mój tymczasowicz i jeszcze jakis psiak z dogo znalazł domek :multi::multi: A państwo mają w domu Agatkę do kwadratu :evil_lol:
×
×
  • Create New...