Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. OPAL już na adopcyjnej dobermanów :)
  2. MATYLDA za chwil kilka frrrunie na adopcyjna dobermanów po domek :)
  3. a ja jakaś niekumata jestem... jak skopiować bannerek podlinkowany do podpisu?
  4. nic :( kompletnie bez echa... a KOPI jest tak spragniony miłości, merda ogonkiem, nadstawia pyszczek :placz: maciaszku wystaw proszę, tylko nie wiem może coś w tekście zmienić, albo jakies zdjęcia inne... poprosze TZa żeby szybciutko zrobił jakieś świeże fotki!
  5. nie wiem... cisza w eterze! może to dobry znak? chociaz ja wole nie byc optymistycznie nastawiona :mad:
  6. sunia jest juz na stronie ND, zostałam tam przy wersji Uchatka ale jak chcecie to zmienie na Klarę przy okazji.
  7. juz jutro OPALEK zostanie udobermanowiony :cool3: dziś padam na pysk ja...
  8. no a jak ją nazywaja tam gdzie jest? jak nie ma to może UCHATKA? sensowne nie jest ale pasuje do niej :diabloti:
  9. zaraz bo się zagubiłam (po całym dniu pracy jestem i na mózg mi padło) - czy Matylda jest w schronie czy w DT? i w jakiej miejscowości?
  10. a czy ta mała ma jakies imię?
  11. zaraz go wrzuce na forum pozytywne, [url]www.szkoleniepsow**********[/url]
  12. ależ śliczności..
  13. [quote name='Gisic87']ogłoszenia dla Bejbi: na kupiepsa gumtree i allegro [B][url=http://allegro.pl/show_item.php?item=481469201]Bejbi śliczna dobka szuka kochającego domku!! (481469201) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B][/QUOTE] dzięki ogromne dla Ciebie :loveu:
  14. ok, to ja bardzo prosze informacje o Deri i nowej dobce podsyłać tu na wątek ze fotkami a ja wstawię na adopcyjną. dziękuję :)
  15. kolejna czekoladka... one są do zjedzenia :)
  16. BEJBI frrrunie na adopcyjną, namiary na Ciebie Anetko podałam.
  17. no i wyjasniło nam się dlaczego Deri miała wpisany na adopcyjnej wyjazd... [COLOR="Magenta"]kto aktualnie ma najświeższe informacje o suni i na kogo mogę podac kontakt w jej sprawie?[/COLOR]
  18. wstawiam Gadzia na adopcyjną, na kogo podac kontakt w jego sprawie? wolałabym nie na schronisko, tylko na kogoś konkretnego kto moze udzielac rozsądnych informacji :cool3:
  19. koszmar... po prostu brak słów i to na stan tego psiaka i na nasz "cudny" system :mad:
  20. no proszę... niesdążyłam go wrzucić na ND a on juz happy :) super!!!
  21. duża ta sunia... o 9 powiadasz :razz: nie wiem co moje bestie na to!
  22. chlip, chlip... o której jedziesz do niej?
  23. też się nad tym zastanawiam :shake: czasem mam wrażenie, że to moje fatum wisi nad psami, którymi w jakiś sposób sie opiekowałam lub opiekuję...
  24. zadzwonił pan do amikat z hasłem, że ma natychmiast zabrac tego psa... w tle było słychać nadająca żonę pana, która uparcie twierdzi, ze FIZIA jest agresywna itd... że cały czas chodzi w kagańcu :( zgodnie z umowa maja obowiązek jeszcze przez dwa tygodnie ją u siebie trzymać od momentu zgłoszenia, tyle mamy czasu na znalezienie bezpiecznego lokum dla FIZI :placz:
×
×
  • Create New...