-
Posts
4151 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klementynkaa
-
[QUOTE]Przywiązany przez "kochającego" właściciela do płotu schroniska. Przy obroży miał kartkę, a na niej napisane, że ma 4 lata, na imię ma Tasman i że jest łagodny. Jest zadbany, ma piękną sierść, jest odkarmiony. W stosunku do ludzi trochę nieufny, ale dał się pogłaskać, poklepać. Sprawę dobka pilotuje Amikat.[/QUOTE] jak długo wytrzyma zanim wpadnie w depresję? przestanie jeść, przestanie czekac, przestanie wierzyć? proszę o pomoc - finansową (będzie łatwiej go zabrac gdziekolwiek, do hoteliku, na DT...) o ogłoszenia, o pokazywanie wszystkim! [IMG]http://images34.fotosik.pl/438/d27e7128784d400cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/438/774781fd3396eefemed.jpg[/IMG] OGŁOSZENIA TASMANA: [url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/item530189185.html]Łagodny DOBERMAN szuka PILNIE domu! (530189185) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url]
-
Dobermany z Mielca. Wszystkie w SWOICH DOMACH!!!
Klementynkaa replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
ja tez nie miałam kontaktu z tym człowiekiem zainteresowanym Esterką, trza sprawdzić i może sie uda!!! ZEUS został jednak przemianowany na RAMZESA, jest ok, pan regularnie pisze co u nich słychać :) -
Pudzian - szczeniak wielkości dłoni z Punktu 44. ma dom
Klementynkaa replied to jotka's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz: dobrze, że ona go wogóle wypatrzyła... -
jutro panu mija termin odesłania dokumentów FIZI, a jak nie... :mad:
-
aaa czy możemy zobaczyć zdjęcie dużej stonki ziemniaczanej? prosimy :multi:
-
[quote name='Ulaa']Czy 4 mysłowickie marznące dobcie mogą liczyć na jakiś cień szansy na pomoc? 3 kolorowe Siostrzyczki to jeszcze dzieci :-([/QUOTE] Ulaa a możesz przygotowac kilka informacji o nich? zdjęcie + opis (wiek, stan zdrowia, zachowanie) i wysłac na mojego maila? [email][email protected][/email] no i informacje do kogo w ich srawie się zgłaszać! wstawię na adopcyjną.
-
KOPI - czekoladowy doberman - MA DOM!!!
Klementynkaa replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
KOPI ma nowe allegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=528735369]czekoladowy doberman KOPI świetny towarzysz! (528735369) - Aukcje internetowe Allegro[/url] niestety, ciągoty do gonienia kotów gubią czekoladowego przystojniaka :placz: -
[quote name='maciaszek'][B]Klementynko[/B], tego nie można tak zostawić! [/QUOTE] wszystko jest już zaplanowane, Anetka jest niezastąpiona i plan działania jest, wcielamy go w życie, nie zostawię tego, nie ma mowy :shake:
-
własnie zadzwoniłam do pana byłego z pytaniem czy wysłał mi juz dokumenty psicy (obiecał przed wigilią) a on mi na to że nie! spytałam czy sobie ze mnie kpi i wicie co usłyszałam w odpowiedzi? że mam się "od*******ić i sobie sama szukac dokumentów bo on nic wysyłał nie będzie" &U%^%^$&^*() ale jestem wściekła :angryy:
-
częstujcie sie kto ma ochotę... nic wiecej dla FIZIULCA teraz zrobic nie moge :(