Jump to content
Dogomania

Klementynkaa

Members
  • Posts

    4151
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Klementynkaa

  1. oj ciotki dobermanowe :mad: nie przesadzać mi tu ;) tak, dogomanko, wtopiłam na całego i MOZA zostaje u mnie na amen :loveu:
  2. wszystko jest pod kontrolą (chyba) jotka planowała dzis lub jutro wizytę w schronisku i zorientowanie się w sytuacji suczki a raczej suczek, podobno sa tam dwie.
  3. wciąż nie mam zdjęć ale mam wieści że suczka jest całkiem normalna w zachowaniu!
  4. kurczę... jak widzę te jej ślepka to ma je takie same przerazone jak moja MOZA adptowana... ona też nie chciała wcale chodzić, wciskała sie w jak najciemniejszy kąt, bez kontaktu wzrokowego :( najlepszym terapeutą (oprócz czasu) okazł sie mój osobisty dorosły pies! trzymam kciuki, oby dla Negry tez znalazł się taki kochający dom i opieka!
  5. niestety nikt z nas nie miał dzisiaj aparatu przy sobie ale jutro rano powinnam dostac zdjecia i wtedy je wstawię szybciutko!
  6. dzisiaj, 19 października, w godzinach popołudniowo wieczornych została znaleziona suczka amstaffka, suka jest ciemno brązowa, pręgowana, ma białe skarpetki na wszystkich łapach, białe przedpiersie i biały czubeczek ogona. suczka zadbana, dość otyła (mozliwe, że jest szczenna!!!), ale bardzo zmęczona i wygłodzona. początkowo warczała groźnie, widac że jest mocno zestresowana i wystraszona ale zachęcona jedzeniem juz nie odchodziła i przestała burczeć. nie miała na sobie nic, ani obroży ani szelek. prawdopodobnie zwabiły ją głosy ludzi i psów na ośrodku szkolenia GOSTAR. udało nam się ją wsadzic do kennela i obecnie jest bezpieczna w DT, jednak nie może tam zostac zbyt długo i grozi jej schronisko jeżeli nie znajdzie się jej właściciel lub nowy DT/DS! kontakt telefoniczny: 502 722 057 lub 603 581 603 bardzo prosze o pomoc w ogłoszeniach suczki i szukaniu jej domu!!! [COLOR="Red"]OGŁOSZENIA:[/COLOR] [url]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl[/url] [url]http://www.forum.**********[/url] [url]http://www.szkoleniepsow**********[/url]
  7. myślę, że najwieksze podziekowania należą się TOBIE!!! bo dałas mu szansę, schronienie i opiekę, a rozstania zawsze sa trudne i smutne, to prawda...
  8. MOZA ma juz dom, a o starszej dobermance i szczeniakach słuch zaginął :(
  9. kumpel ze schroniska dziś wyjechał a KOPI wciąż czeka aż ktoś go pokocha przed zimą!!!
  10. biedaczek... a jak jego zdrówko, Karolina? sa juz wyniki aktualne?
  11. KOREK wyjechał, teraz czekamy na relację i zdjęcia z nowego domku! wszystkim, którzy byli zaangażowani w pomoc bardzo serdecznie dziękuję :multi:
  12. KOPI czekoladowy przystojniak wciąż czeka na swoją życiową szansę!!!
  13. dziś przystojniak został zachipowany i dostał paszport! oj oby to było wymarzony dom!
  14. informuję uprzejmie, że KOREK w najbliższy piątek rozpoczyna swoją drogę do nowego domu w Niemczech! trzymajmy kciuki żeby wszystko sie udało!
  15. cztery nowe dobermany zostały ogłoszone na naszej stronie i czekają na domki: TERCJA z Łodzi MAKBET z Rzeszowa JENNY z Rzeszowa OXI z Kędzierzyna Koźla zapraszamy do ogladania i reklamowania naszych pupili!
  16. HURRRRA :multi::multi::multi: to czekamy na wieści i zdjęcia ;)
  17. ech póki co same wątpliwości z tym sa... ja wyjeżdzam na urlop, nie ma kto go zachipowac i zawieźć i wogóle nie wiadomo kiedy będzie transport :(
  18. no i KORKOWATY gamoń po godzinie bez kołnierza (na czas jedzenia) rozlizał sobie rane na grzbiecie! ale ma ja juz zabezpieczoną, trzeba tylko dwa razy dziennie przemywać. jest obawa, że zostanie mu blizna :( ale za to pojawiła sie nadzieja, że czekoladek pojedzie do nowego domu do Niemiec!!!
  19. DINO jutro, w sobotę tj 27 wyjeżdża do Niemiec... trochę mi smutno... ale tylko troszkę, troszeczkę, ciutkę...
  20. rrrany a co się dzieje? tak nagle! i to teraz kiedy jest szansa na ten domek w niemczech!
  21. jej to sa inne dobermany w Rzezowie a my nic o tym nie wiemy??? piszcie prosze na mojego maila o nich po kilka słów (od kiedy w schronie i jak tam trafiły, stan zdrowia, charakter), na kogo kontakt i fotki! a maja swoje watki?
  22. no kiepsko... sami miłośnicy kotów się odzywają a KOPI miłośnikiem kotów nie jest, raczej koneserem ;)
  23. śliczny jest... ja nie wiem czemu ma takiego pecha :(
  24. idzie, idzie i dojść nie umie!
×
×
  • Create New...